Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonplaukis

Apklausa: Ar vaikai turiu problemu del auksines plauku spalvos ? (164 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Skaudu jei vaikas turi kompleksuoti del plauku spalvos...Vaikai is tiesu ziaurus buna verysad.gif Anksciau dar ir akiniuoti vaikams netikdavo i draugus.Aciu,Dievui,bent tai jau dabar nieko nestebina.
Atsakyti
Tai praeitis,dabar tai ivardijama kaip isskirtiniu groziu
Atsakyti
na tikrai manyciau, vaikams plaukiuku dazyti nereikia.Kai uzaugs, jei nepatiks spalva, gales patys nusidazyti g.gif
Atsakyti
smile.gif Aš ir manau, kad probemų neturėtų būti.. taigi nusiramink, ir džiaukis savo dukryte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2007 09 26, 12:39)
Manau problema ne plaukuose, o vaiko charakteryje. Kas nori tas randa prie ko prikibti (ausys, nosis, kojos, svoris), o jei vaikas gera energija švytintis iš vidaus, tai bus visų mėgiamas ir mylimas ir plaukų spalva žavi ir labai mėgiama pasidarys. tongue.gif

TAIP VAIKO CHARAKTERIS TURI DIDELĘ REIKŠMĘ TARPUSAVIO BENDRAVIME, BET BĖDA TA, KAD RAUDONPLAUKIAI DAŽNIAUSIAI BŪNA ITIN JAUTRŪS ŽMOGELIUKAI, TODĖL IŠ JŲ DAŽNAI VAIKYSTĖJE YRA ŠAIPOMASI.

QUOTE(zirzekle @ 2007 11 30, 17:46)
Gal dar kas turi kokiu patirciu del raudonplaukiu? itariu kad ir mano lialius bus butent toks, nes pati gimiau raudonplauke. nors mano tevai abu tamsus, bet nezinau is kur as tokia atsiradau ir kas tai lemia...??

Na tavo lelius nebūtinai turi būti raudonplaukis. rašau iš savo patirties. Aš pati raudonplaukė, o abu mano berniukai šviesiaplaukiai. Tėtis juodaplaukis. O savo plaukus paveldėjau iš tėvo pusės. Jo mamos sesė buvo raudonplaukė. biggrin.gif
Vaikystėj gal ir buvo visko, bet kai užaugau, tai dėl plaukų spalvos tik padidėjo populiarumas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(selestė @ 2008 01 28, 14:02)

Na tavo lelius nebūtinai turi būti raudonplaukis. rašau iš savo patirties. Aš pati raudonplaukė, o abu mano berniukai šviesiaplaukiai. Tėtis juodaplaukis. O  savo plaukus paveldėjau iš tėvo pusės. Jo mamos sesė buvo raudonplaukė.  biggrin.gif
Vaikystėj gal ir buvo visko, bet kai užaugau, tai dėl plaukų spalvos tik padidėjo populiarumas. thumbup.gif


na tai thumbup.gif girdeti, kad yra tikimybe, jog gali buti ir ne raudonplaukiai. vis bandau susitaikyti svarbu, kad tik sveikas butu, bet geriau, kad ir ne raudonplaukis blush2.gif aciu uz vilti:) sekmes Jums augant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2008 02 03, 20:19)
na tai  thumbup.gif girdeti, kad yra tikimybe, jog gali buti ir ne raudonplaukiai. vis bandau susitaikyti svarbu, kad tik sveikas butu, bet geriau, kad ir ne raudonplaukis blush2.gif aciu uz vilti:) sekmes Jums augant 4u.gif


Na bet kuo blogai raudonplaukis doh.gif .Čia tas pats kaip sakyti - svarbu,kad vaikelis gimtų sveikas, bet dar gerai kad turėtų ilgas blakstienas doh.gif ne kiaušiniai čia iš maximos-noriu rudų, o gal baltų...
Atsakyti
QUOTE(breira @ 2008 02 23, 21:50)
Na bet kuo blogai raudonplaukis  doh.gif .Čia tas pats kaip sakyti - svarbu,kad vaikelis gimtų sveikas, bet dar gerai kad turėtų ilgas blakstienas  doh.gif  ne kiaušiniai čia iš maximos-noriu rudų, o gal baltų...

blush2.gif
Atsakyti
Rezultatai rodo,kad taip......... g.gif
Atsakyti
Mano vaiko klasėje yra raudonplaukė mergaitė. Bet niekad neteko girdėti, kad vaikas ją išskirtų kaip kitokią, kas tyčiotųsi iš jos. Manu šiais laikais tai nėra problema. Juk moterys ir dažosi plaukus tokiom spalvom.
Atsakyti
Oi kaip norejau, kad nors viena is mano ozkyciu butu raudonplauke! Deja... Pati gimiau ryzavota (mama taip vadina lotuliukas.gif ), o va dabar esu tamsiaplauke-kastanke! Man taip grazu mergytes raudonplaukes! Cionai, airijoj, daugybe tokiu vaiku, yra kur akis paganyt! blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisstulka: 03 gegužės 2008 - 11:52
Labai priklauso nuo vaiko, ar ji kazkas gales uzgauliot- mano drauges berniukas raudonplaukis, strazdanos tiesiog susiliejusios viena su kita, net ausytes strazdanotos, jam 7 metai, bet jis toks kietas, kad kazin ar kas ji izeistu, pasakes "ryzas" rolleyes.gif Labai fainas vaikas, visi ji mylim, bet aisku uzgauliojanciu visada atsiras- man asmeniskai nera skirtumo drinks_cheers.gif
Atsakyti