Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonplaukis

Apklausa: Ar vaikai turiu problemu del auksines plauku spalvos ? (164 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
unsure.gif Labai ziaurus vaikai siais laikais, bus sunkoka.
Atsakyti
sveikos mamytes.....as niekuomet nebuvau pries raudonplaukius nes ir mano geriausia drauge buvo raudonplauke ir girdedavau kaip ja izeidinedavo mokykloje....skaudu........ :verysad:savo mergytei nenoreciau tokios spalvos nes kiti vaikai tikrai ziaurus
sakykit kokio amziaus jau nesikeicia plauku spalvyte nes manoji kai gime buvo tamsi o db svieseja ps as tamsi vyras sviesus dazniausiai taip ir buna
Atsakyti
QUOTE(palanga @ 2007 09 25, 12:20)
sakykit kokio amziaus jau nesikeicia plauku spalvyte nes manoji kai gime buvo tamsi o db svieseja ps as tamsi vyras sviesus dazniausiai taip ir buna

Tai, kad čia kaip kam mirksiukas.gif O šiaip tai visą gyvenimą keičiasi po truputį. Gal šiek tiek ryškesnis pokytis būna paauglystėje brendimo laikotarpiu: vieniems ryškiai patamsėja, kitiems garbanos išsitiesia (žinau atvejų, kad ir tiesūs garbanotis pradeda bigsmile.gif ), dar kitiems gal ir parausvėja mirksiukas.gif Bet man tai gražu raudonplaukiai ax.gif
Atsakyti
plauku raudonumas visoks buna, as tokia vaikysteje kastone buvau, tikrai labai grazios spalvos plaukai, ir strazdaneliu turejau ypac pavasari, bet manes nei mokykloje nei darzelyje neerzindavo. gal viena karta pavadino ryza .
Atsakyti
Manau problema ne plaukuose, o vaiko charakteryje. Kas nori tas randa prie ko prikibti (ausys, nosis, kojos, svoris), o jei vaikas gera energija švytintis iš vidaus, tai bus visų mėgiamas ir mylimas ir plaukų spalva žavi ir labai mėgiama pasidarys. tongue.gif
Atsakyti
Jei vaikas pats leidziasi uzgauliojamas, tai taip ir bus. Dirbu mokykloje ir matau vaiku santykius. Vaikai be galo dideli estetai ir jei tik randa menkiausia trukuma pas kita, skuba ji isviesinti ir pasisaipyti. Jei trukumo savininkas netinkamai sureaguoja (tyli, susiguzia, neatsikerta, o dar blogiau, verkia ar skundziasi) pasaipos neisvengiamai kartojasi ir ziaureja. Esme vaiko vidinej stiprybej ir charakteryje, o ne isvaizdoje. Turejau auksaplauki strazdanota aukletini, kuris sugebejo tapti klases lyderiu.
Atsakyti
QUOTE(meska @ 2007 10 01, 15:57)
Jei vaikas pats leidziasi uzgauliojamas, tai taip ir bus. Dirbu mokykloje ir matau vaiku santykius. Vaikai be galo dideli estetai ir jei tik randa menkiausia trukuma pas kita, skuba ji isviesinti ir pasisaipyti. Jei trukumo savininkas netinkamai sureaguoja (tyli, susiguzia, neatsikerta, o dar blogiau, verkia ar skundziasi) pasaipos neisvengiamai kartojasi ir ziaureja. Esme vaiko vidinej stiprybej ir charakteryje, o ne isvaizdoje. Turejau auksaplauki strazdanota aukletini, kuris sugebejo tapti klases lyderiu.

Gal dar kas turi kokiu patirciu del raudonplaukiu? itariu kad ir mano lialius bus butent toks, nes pati gimiau raudonplauke. nors mano tevai abu tamsus, bet nezinau is kur as tokia atsiradau ir kas tai lemia...?? isaugau kazkaip ta spalva...Mano vyras juodaplaukis, mano plaukai dabar siaudu spalvos, sviesus, bet bijau, kad mazius bus ryziukas:( labai to bijau, nes zinau ka tai reiskia. nors niekas manes nepravardziavo tikrai, bet pati labai isgyvenau, ir dabar kai kas noors kalba apie ryziukus, as visad paraudonuoju ir tema nukreipiu kita linkme g.gif ...lig siol kazkaip nemiela....nors i mane paziurejus niekas nepasakytu, kad tokia buvau vaikysteje....
Atsakyti
aš ir ne į tema, bet dažausi spec.ryžai, nes man labai gražu wub.gif 4u.gif
vaikai gal žiaurūs, nežinau, bet mergytei ,manau labai gražu auksiniai plaukai smile.gif
kiek sunkiau berniukui turėtų būti, bet čia ir charakterio ir kitos būdo savybės sužaidžia rolleyes.gif
Atsakyti
Man raudonplaukiai vaikuciai patys graziausi wub.gif Mano dukrytes darzelio grupeje yra tokia mergyte, raudonom garbanelem - negaliu atsiziureti bigsmile.gif

Tik kad Lietuvoje gyvena zmones, niekaip neisaugantys is sovietiniu paziuru, yra liudna...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germante: 09 gruodžio 2007 - 01:23
mano dickis irgi auksinis berniukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Germante @ 2007 12 09, 01:22)
Man raudonplaukiai vaikuciai patys graziausi  wub.gif  Mano dukrytes darzelio grupeje yra tokia mergyte, raudonom garbanelem - negaliu atsiziureti  bigsmile.gif

Tik kad Lietuvoje gyvena zmones, niekaip neisaugantys is sovietiniu paziuru, yra liudna...

drinks_cheers.gif Man irgi auksaplaukiai (ypač ryškios, vos ne raudonos spalvos) patys gražiausi vaikai 4u.gif Beje, tema apie tą patį yra čia 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu du vaikučius ir abudu raudonplaukiai. Labai įdomu, tik ant saulės matosi, kad jų plaukai raudoni. Labai norėčiau, kad spalva pasikeitų. Mano vyras juodaplaukis aš šviesi, nei mano vyro, nei mano giminėj nebuvo žmonių su tokiais plaukais.
Abudu gimė tokios spalvos plaukais, berniukui jau beveik šeši ir spalva nepasikeitė, mergaitė dar visai kūdikis, tai labai tikiuosi kad pasikeis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramuniukss: 04 sausio 2008 - 13:54