Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonplaukis

Apklausa: Ar vaikai turiu problemu del auksines plauku spalvos ? (164 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
nemanau , kad jie akimirksniu suauga g.gif . Kaip buvo vaikas, taip ir liko. Per prievarta vaiko niekas nedazo smile.gif . Bet jei pats papraso, kodel gi ne. Maniskis svajoja nuo 5 metu buti kirpeju rolleyes.gif . Mane sukuoja, sages i plaukus padeda issirinkti. Tiesiog rupinasi savo isvaizda. Ne tik sukuosena jam aktualu, bet ir drabuziai. Ar gi tai blogai, ar tai parodo, kad as nemoku aukleti, esu nesubrendus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ema: 08 rugsėjo 2005 - 14:50
O jei vaikas paprašys įverti auskarą į lūpą ar tatuiruotę padaryt, irgi klausysi? Kodėl gi ne, ar ne? mirksiukas.gif Tai tik rūpinimasis savo išvaizda nuo pat mažų dienų rolleyes.gif
Atsakyti
Šiaip tai sutinku, kad vaikui kompleksą įvaro tėveliai, ypač šiuo atveju. Kvaila dėl tokų nesąmonių pergyvent, kai yra mamų, kurios augina vaikučius su negalia ar sunkiai sergančius... Ir dar manau, kad mamytės, kurios pergyvena dėl oranžinių vaikučių, neįvertina visos situacijos. Iš jūsų vaikystėj tyčiojosi? Aha. O atsimenat tuos laikus? Būti ryžu buvo žiauriai nemadoj. Visos dažėsi baltai, kai kurios, žilos, juodai, nekurios net melsvindavosi plaukus, bet jau ryžai... Nebent netyčia. Va. O dabar? Kiek matot ryžų bobų aplinkuj? Raudonų, auksinių, bordinių... O kiek neryžų? Ryžų daugiau, ką? biggrin.gif Užtataigi. Ir kas dabar iš jų tyčiojasi? tongue.gif A vot... Todėl ir darželiuose/mokyklose iš ryžų vaikučių niekas nebesityčioja - ką jau čia prisityčiosi, kai mama, močiutė ir pusė mokytojų tokios spalvos? Net akis nekliūna smile.gif Su akiniais tas pat - aš kažkada prisiklausiau, o mano trečiokas dar iki šiol nei vienos pastabos apie akinius negirdėjęs smile.gif Ryžų bobų ir kompiuterastų amžius doh.gif

Jei kai mergos užaugs ryža vėl išeis iš mados, tada jos galės dažytis kaip norės smile.gif O berniukams vis tiek vienodai - jei jau vaikystėj neįgaus komplekso, tai paskui kažkaip kvaila būtų... Arba - jei jau vaikystėj dažomi, tai ir užaugę nusidažys tongue.gif


Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2005 09 10, 15:05)
O jei vaikas paprašys įverti auskarą į lūpą ar tatuiruotę padaryt, irgi klausysi? Kodėl gi ne, ar ne?  mirksiukas.gif  Tai tik rūpinimasis savo išvaizda nuo pat mažų dienų  rolleyes.gif

nail.gif kur tik nori biggrin.gif Man atrodo perduok puolat i krastutinumas - arba juoda, arba balta smile.gif
Atsakyti
Na, kas galvoja, kad musu siuolaikineje visuomeneje isvaizda nieko nelemia, tegul pirmas meta i mane akmeni....
Pati nebuvau ryski "ryzike", taciau repliku daznai sulaukdavau. Tk dabar kirpejos aikscioja: "Oi, cia jusu naturali plauku spalva?.." bet vaikysteje tai tikrai nebuvo privalumas. Aisku, dabar moterims gal ir lengviau, si spalva madinaga, TV propaguoja "seksualios" raudonplaukes ivaizdi. Taciau "ryzi vaikinai dar ne ant bangos ir vargu , ar kada bus... Be to, nereikia pamirsti, kad "ryzumas' tai ne tik plaukai, bet ir visas gymis: rausva oda, bespalviai antakiai ir blakstienos. Kai dabar pasiziuriu savo vaikystes nuotraukas - buvau klaiki fear.gif Kai laukiausi, net nepagalvojau, kad vaikas gali atsigimti i mane. Gime sviesutis. Po keliu savaiciu drauge, laikydama rankose leliuka suktel: "Oi , koks fainas ryzikas!.." As net zioptelejau is nuostabos. Taigi, tikrai. Ir kuo toliau, tuo labiau... Is pradziu tai mane labai prislege, emiau galvoti apie liudna savo vaiko dalia mokykloje.... Paskui pasiryzau ji dvigubvai daugiau girti ir ugdyti pasitikejima savimi, kad butu viduje tvirtas ir nepalauziamai tiketu savo verte. O dar emiau pastebeti "ryzus" vyrus biggrin.gif : "Aha, sitam ryzumas nesutrukde toki posta pasiekti, o sitas va kokia grazuole nusikabino"... Mane tai gerai nuteikia ir suteikia optimizmo ax.gif
Atsakyti
O ne i tema smile.gif : as taip pat is savo vaiko tokiame amziuje nedaryciau "modisto" schmoll.gif , bet galbut tokia mama liks visa gyvenima savo vaiko drauge, o mes liksime "neisvengiamo kartu konflikto" dalyves.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamce: 29 rugsėjo 2005 - 15:00
QUOTE(Mamce @ 2005 09 29, 15:57)
... bet galbut tokia mama liks visa gyvenima savo vaiko drauge, o mes liksime "neisvengiamo kartu konflikto" dalyves....  g.gif

Nu jau ne schmoll.gif Labai klaidinga nuomonė.
Pažinojau vieną merginą (mano klasės draugė buvo), kuriai mama leido absoliučiai viską, ko tik ši įsigeisdavo. Penktoj klasėj net plaukus pradėjo dažytis kartu su mama, bląkstienas dažytis pradėjo irgi gal šeštoj klasėj rolleyes.gif Tačiau priešės dabar, kokių reta tarp vaikų ir tėvų... Vat nesenai girdėjau iš tos mamos lūpų, kad dukra jai jau pusę metų nepaskambina, į svečius nepasikviečia (gyvena užsienyje)... Taip kad labai labai abejočiau tokiu dalyku ax.gif
Atsakyti
4u.gif na balsavimo rezultatai visai neblogi beveik per puse as norejau visu mamyciu auginaciu raudonplaukius ar naudojat kokia kosmetika nes siu vaikuciu jautri odele saulei ar is viso nieko nenaudojat dekui 4u.gif
Atsakyti
mano vyras tai juodaplaukis, o as sviesiaplauke ir turim dvi raudonplaukes grazuolytes visi klausia ar cia dvynukes, nors skirtumas 1m. 2,5 men. Man tai plauku spalva visiskai jokios reiksmes neturi ir kaip galima pagalvoti kad vaikai tuo issiskiria is kitu.
Atsakyti
Man rodos seniau ''Tarybiniais laikais '' tokie vaikai buvo pravardziuojami. O siais laikais tai madinga nes yra dainininkiu raudonais plaukais pvz. Donata . O vaikai jug nori but i juos panasus
smile.gif
Atsakyti
Dukrytės plaukiukai rausvi. ax.gif Pradžioje viskas buvo gerai, bet dabar pradeda nervuoti pastovus aplinkinių suaugusiųjų dėmesys ir pastabos: kokia spalva įdomi, kas nudažė šitą mergytę, iš kur tokių ryžų vaikų gavot ir t.t. :angry:Labai bijau, kad tuoj ir vaikai pradės prasivardžiuoti. verysad.gif Dažnai net pagalvoju, kad reikėtų kokiais nors natūraliais dažais kiek patamsinti plaukiukus. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nolla: 09 gruodžio 2006 - 20:06
QUOTE
Nolla,2006 12 09, 20:09
pradeda nervuoti pastovus aplinkinių suaugusiųjų dėmesys ir pastabos: kokia spalva įdomi

O kaip pati mergaitė dėl to dėmesio jaučiasi? Būna vaikų (ir suaugusiųjų, aišku), kuriems dėmesys malonus, jie to siekte siekia įvairiausiais būdais. O čia nė pastangų nereikia mirksiukas.gif .

QUOTE
Dažnai net pagalvoju, kad reikėtų kokiais nors natūraliais dažais kiek patamsinti plaukiukus. blush2.gif

Baikit juokauti. Kam slėpti vaiko individualumą?
O jei labai norėtumėte vos pakeisti spalvą, tai yra "Venitos" žolių mišiniai, vadinasi "Henna color", yra visokiausių atspalvių. Aš perku "Droge". Nepatogumas toks, kad reikia tą žolių marmalynę ilgokai laikyti užteptą ant plaukų, o ir kvapas dilgėlėmis-rūgštynėmis atsiduoda. Bet juk tai žolės! Ne tik nekenkia plaukams, bet dar pastiprina. Nudažo ir žilus plaukus doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klopedija: 10 gruodžio 2006 - 12:23