Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas photosopui

Is interneto 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 01 12, 00:07)
Jai dar kuri nebuvote užeikite į www.bendraukim.666.lt ten rasite paveikslėlių,rėmelių ir daug visko ko reikia....nemažai jau prikėlėm ir keliam dar  thumbup.gif ir jūs ikelkite jai ko turite mirksiukas.gif


Bandžiau aš prie jūsų prisijungti ax.gif , bet kažko manęs neįleidžia. Bandau "prisiloginti", bet vėl grąžina į prisiregistravimo lentelę... Nieko nesuprantu g.gif Kur čia šuo pakastas....
Atsakyti
QUOTE(bitutes @ 2009 01 18, 23:15)
Bandžiau aš prie jūsų prisijungti  ax.gif , bet kažko manęs neįleidžia. Bandau "prisiloginti", bet vėl grąžina į prisiregistravimo lentelę...  Nieko nesuprantu  g.gif  Kur čia šuo pakastas....

Tada mėgink eiti per www.megstamiausias.ucoz.com mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airiduko mamyte: 19 sausio 2009 - 00:15
QUOTE(almara @ 2009 01 15, 12:11)
Čia turėtų būt plunksnos blush2.gif
kasko neisikelia PNG formatu per Radikal
gal taip pavyks

user posted image

http://rapidshare.co...0fb0fa.png.html




Kas vel man bedu maisuj pagelbes?? 4u.gif reikia man situ plunksnu labai .. bet neina ten man parsisiusti arba as nelabai gaudausi tam rapidshare doh.gif atsiuskit kuri i emaila jei galit Glanete@walla.com
Atsakyti
QUOTE(banginiukas2 @ 2009 01 17, 23:23)
O kazin kur ATILE dingo, sukure mums cia susiburimo vietuke, - ACIU JAI. Gal susirgo?

4u.gif Atile issikrauste i bendraukim 666 (rase i az)
Atsakyti
QUOTE(Princesse @ 2009 01 19, 11:21)
Kas vel man bedu maisuj pagelbes??  4u.gif  reikia man situ  plunksnu labai .. bet neina  ten man parsisiusti arba as nelabai  gaudausi tam  rapidshare  doh.gif  atsiuskit kuri i emaila jei galit  Glanete@walla.com

ten labai paprasta atsisiust mirksiukas.gif reikia paspaust ant Free user veliau matysi laikroduką jis skaičiuos laiką reiks palaukt kada bus 0 tada paspausti ant melyno burbulo su užrsšu dovladen ar kaskaip panasiai ir viskas issisaugai kur tik nori savo PC
Atsakyti
QUOTE(Princesse @ 2009 01 19, 10:21)
Kas vel man bedu maisuj pagelbes??  4u.gif  reikia man situ  plunksnu labai .. bet neina  ten man parsisiusti arba as nelabai  gaudausi tam  rapidshare  doh.gif  atsiuskit kuri i emaila jei galit  Glanete@walla.com

Spaudi Free User, palauki, kol uzsikrauna per 30 sekundziu, atsiranda Download. paspaudi, issoka lentele ir issisaugai kompe. na, cia ateiciai, kad zinotum.
Dabar pabandziau, tad si nuoroda nebeveikia. Atsiusiu, kai priplauksiu prie savo pc.
Papildyta:
QUOTE(almara @ 2009 01 19, 11:13)
ten labai paprasta atsisiust  mirksiukas.gif reikia paspaust ant Free user  veliau matysi laikroduką jis skaičiuos laiką reiks palaukt kada bus 0 tada paspausti ant melyno burbulo su užrsšu dovladen ar kaskaip panasiai ir viskas issisaugai kur tik nori savo PC

drinks_cheers.gif Parasem beveik kartu ir panasiai ta pati biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 01 19, 11:08)
4u.gif Atile issikrauste i bendraukim 666 (rase i az)

Aha maciau smile.gif Ir pati ten pasivaidenu ax.gif Fainas forumiukas 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Dabar aš su prašymėliu...
Reikia labai simpsonu, gal kuri turite?
Papildyta:
QUOTE(Irce6 @ 2009 01 19, 11:53)
Aha maciau  smile.gif Ir pati ten pasivaidenu  ax.gif Fainas forumiukas  4u.gif

smile.gif o man per sudėtinga per du tinklapius. Prasideda maišatis, kai keli failus į vieną ar į kitą. o prie supermamos taip įpratusi, kad rodos nieko paprastesnio ir taip žinomo - nėra.
Atsakyti
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image[URL=http://radikal.ru/F/s40.radikal.ru/i087/0901/26/ba7bee55bcb3.gif.html]
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
drinks_cheers.gif Dėkinga neridai
Atsakyti
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti