Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas photosopui

QUOTE(ausrine @ 2009 03 20, 10:53)

4u.gif ačiū, pasinaudosiu, nes labai, tokio vaizdelio reikėjo thumbup.gif
Papildyta:
g.gif Tik, kažkodėl, neatidaro to puslapio???
Atsakyti
Gal galit ideti paveiksliuku su saulytem, jei turit? ax.gif
Atsakyti
Idesiu savo darybos remeli. Paprastas, bet... Daug ka panaudojau tai, ka radau sitame forume smile.gif

user posted image

As dariau va kaip:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2009 03 20, 18:06)

As dariau va kaip:

user posted image

wub.gif kokia graži mergytė thumbup.gif
Atsakyti
aguilatel labai grazus remelis thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(aquilatel @ 2009 03 20, 14:24)
Gal galit ideti paveiksliuku su saulytem, jei turit?  ax.gif

Jei neskubu kita diena idesiu kiek turiu,snd jau einu nuo pc ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irce6: 20 kovo 2009 - 20:55
norejau paklausti kodel nieks neatidaro naujos temos remeliai man taip patikdavo pasiziurinet smile.gif ax.gif o tuo labiau arteja velykos ir mamos diena ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _kristinele_: 21 kovo 2009 - 11:46
Bandziau atidaryt, bet kazkodel nepatvirtino blush2.gif Gal senbuvems iseitu? 4u.gif
Atsakyti
As dar idesiu pora remeliu. pirmas mano darybos, tai ten ant kiausiniu nuotraukytes uzsideda ax.gif

user posted image

O antras remelis ne mano, bet man grazus smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2009 03 20, 14:24)
Gal galit ideti paveiksliuku su saulytem, jei turit?  ax.gif

Prasom 4u.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=ausrine,2009 03 06, 16:43]

5
user posted image

http://letitbit.net/...ing-05.psd.html

kas galit pasakyti kaip man sita paveiksliuka parsisiusti,as visai zale prie tokiu dalyku blush2.gif noriu vestuvinius kvietimus darytis pati ir radau sita kas man patiko busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meilikatyte: 23 kovo 2009 - 14:11
Nieko ismoksi,cia duoda tris pasirinkimus is kur nori siustis.Tai kur antras ten duoda skaicius su raidem,irasyk i ta eilute juos ir spausk DOWNLOAD FILE tada palauk sekundes,berods 60 ir duos linka is kur galesi siusti tiesiai i kompa.Tikiuosi aiskiai parasiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 03 23, 16:25)
Nieko ismoksi,cia duoda tris pasirinkimus is kur nori siustis.Tai kur antras ten duoda skaicius su raidem,irasyk i ta eilute juos ir spausk DOWNLOAD FILE tada palauk sekundes,berods 60 ir duos linka is kur galesi siusti tiesiai i kompa.Tikiuosi aiskiai parasiau  ax.gif

aciu aiskiai,bet kad man ismete nuogas moteriskes jei galit parasykit konkreciau ko man ieskot kaip skaitosi rusiskai ar angliskai tie paveiksliukai foto blush2.gif
Atsakyti