Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas photosopui

QUOTE(mazikeo @ 2009 01 13, 20:10)

sveiki gal kas turi vestuviniu saldainiu popiereliu?Bandau darytis pati, bet as dar naujoke photoshope, tai ir lygis mano darbu blush2.gif
Atsakyti
Chera del to formato nzn kaip ikelti,as neturiu tokiu 4u.gif
Etikeciu nedarau,jei kur rasciau ideciau.

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 01 14, 09:13)
Chera del to formato nzn kaip ikelti,as neturiu tokiu  4u.gif

nemazai turiu paveiksleliu Bitmap formatu ir per niekur negaliu cia ikelti sad.gif bet photoshopas juos atidaro rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesse @ 2009 01 13, 19:40)
man neatidaro  verysad.gif  kas ne taip ??  doh.gif

doh.gif nesuprantu kodel.......ikelsiu is naujo mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas turite sampano, degtines ar alaus etikeciu sablonu pati nemoku pasidaryti kas galetu pagelbeti?
Atsakyti
QUOTE(aurimk @ 2009 01 13, 22:29)
Iš karto kreipiuosi pagalbos, gal kuri turit radusi ir užsisaugojusi kokią nors jubiliejinę etiketę kokiam nors gėrimui, reikia 50-čiui, pačiai dar iki tokio šedevro sukūrimo oi kaip toli  doh.gif O gal galit nukreipti, kur galėčiau ką nors tokio rasti  g.gif

mirksiukas.gif pažiūrėsiu pas save, ką esu pasidarius. Įdėsiu čia.
Papildyta:
QUOTE(mazute.klp @ 2009 01 14, 10:48)
gal kas turite sampano, degtines ar alaus etikeciu sablonu pati nemoku pasidaryti kas galetu pagelbeti?

Pažiūrėsiu mirksiukas.gif Bet aš mėgstu, kad ant etiketės nebūtų pačio rėmelio. Žmogelį iškirpus dedu tiesiai ant etiketės. Ar tiks, toks variantas? Ar visdėlto uždėt rėmelį ir iškirpt iškart 'skylę', kad pakištumėte nuotrauką po rėmeliu?
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 01 14, 12:01)
mirksiukas.gif pažiūrėsiu pas save, ką esu pasidarius. Įdėsiu čia.
Papildyta:

Pažiūrėsiu  mirksiukas.gif Bet aš mėgstu, kad ant etiketės nebūtų pačio rėmelio. Žmogelį iškirpus dedu tiesiai ant etiketės. Ar tiks, toks variantas? Ar visdėlto uždėt rėmelį ir iškirpt iškart 'skylę', kad pakištumėte nuotrauką po rėmeliu?

na tiesiog nezinau man viskas tiktu tik kad aetikete butu nieko panasaus nesu dariusi foto i remeli moku ideti, tiesiog idekit jei turi . dekoju
Papildyta:
QUOTE(mazute.klp @ 2009 01 14, 12:11)
na tiesiog nezinau man viskas tiktu tik kad aetikete butu nieko panasaus nesu dariusi foto i remeli moku ideti, tiesiog idekit jei turi . dekoju

na pagalvojau iskirpkit skyle geriau. butu saunu
Atsakyti
Kartoju
user posted image

RapidShare psd
Atsakyti
drinks_cheers.gif Radau dar tokį saldainio popierėlio šabloną
user posted image
Atsakyti
4u.gif aurimk, prašom (ar tiks)


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 01 14, 10:12)
nemazai turiu paveiksleliu Bitmap formatu ir per niekur negaliu cia ikelti sad.gif bet photoshopas juos atidaro  rolleyes.gif

Pabandyk atsidarius photoshope koki tuo formatu,per nauja issisaugoti kokiu PNG,bent paziurek ar leis mirksiukas.gif Siaip as turiu programa kuria perkonvertuoju formata,bet nzn ar Bitmap perkonvertuotu,nes niekada nebandziau tokio g.gif
Atsakyti
Oi, Gitatuka, labai labai tau ačiū notworthy.gif

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 01 13, 23:43)
www.bendraukim.666.lt ten yra etikečių jau bet jai nerandi tinkamos užsakai ir padaro merginos,užeik manau rasi ko reikia mirksiukas.gif tik reikia registruotis  smile.gif

Aš jau ten užsiregistravau, bet neradau doh.gif reikia eit geriau panaršyt gal
Atsakyti