Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas photosopui

QUOTE(naitas @ 2009 02 20, 13:51)
labai prašyčiau parašyt komandas, kad padaryt screenshot'ą notworthy.gif

man niekaip neišeina nei su Prt scr, ctrl plius V

"print screen": paspaudi jį, o tada atsidarai programą "paint" ar "word" ir spaudi "ctrl" + V. O programą renkuosi pagal tai kokiu formatu noriu išsisaugot: paintą jei nuotraukiniu (bmp, jpg ir pan.), o wordą doc.
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2009 02 19, 21:35)
aš ir pati nesupratau  blink.gif dabar ant smūgio įsijungiau bet kokią nuotrauką ir bandžiau padaryt screenshot`ą, kad pavaizduot kas vakar buvo, tai žymi normaliai  doh.gif Ačiū už dėmesį  4u.gif Eisiu bandysiu karpyt dieduką, jei nepavyks įmesiu screenshot`ą su vaizdine medžiaga  ax.gif
supratau kame esmė buvo  doh.gif greičiausiai nevientisa linija pen tool`o. Tai ir sukapodavo per tarpelius gabaliukais man tą vaizdelį kerpamą  doh.gif

Svarbu,kad issiaiskinai,saunuole thumbup.gif
Atsakyti
tokį kurpiu saldainio popierėlį vyresnio žmogaus jubiliejuj. Idėja jaučio metai
user posted image
vienas iš jų be linijų
user posted image
gal kuriai tiks ir patiks
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2009 02 20, 22:56)
tokį kurpiu saldainio popierėlį vyresnio žmogaus jubiliejuj. Idėja jaučio metai
user posted image
vienas iš jų be linijų
user posted image
gal kuriai tiks ir patiks

puikus popiereliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2009 02 20, 20:44)
"print screen": paspaudi jį, o tada atsidarai programą "paint" ar "word" ir spaudi "ctrl" + V. O programą renkuosi pagal tai kokiu formatu noriu išsisaugot: paintą jei nuotraukiniu (bmp, jpg ir pan.), o wordą doc.

ačiū wub.gif
ta proga ir Paint.net'ą atsinaujinau bigsmile.gif nors tiesą sakant, su juo man nepavyko išsaugoti.. su word'u pavyko. Bet tai reiks pasitreniruot.
Atsakyti
QUOTE(nerida @ 2009 02 20, 22:02)
puikus popiereliai wub.gif

ačiuks 4u.gif ryt dar kitą variantą karvinį padarysiu mirksiukas.gif

QUOTE(naitas @ 2009 02 20, 22:09)
ačiū  wub.gif
ta proga ir Paint.net'ą atsinaujinau  bigsmile.gif nors tiesą sakant, su juo man nepavyko išsaugoti.. su word'u pavyko. Bet tai reiks pasitreniruot.

nėr už ką. paint`as pas mane elementarus, išsisaugo viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
labi merginos...kadangi jus visos tokios nerealios, ir mokat tokiu grozybiu, gal galite pagelbet... -gal kuri turite berniukui sampano butelio atikete....labai aciukas.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dru-gelis: 21 vasario 2009 - 14:12
user posted image
Atsakyti
Labuks,

dar vienas karvinis saldainių popierėlis mirksiukas.gif
čia
Atsakyti
Photoshop sablonas A4 formato - iskarpomas


60,6 Мб. A4. PSD. 300 dpi.

user posted image


user posted image


Parsisiusti

rem.karpomas.rar - 60.6 Mb
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Man reikia vaikisko remelio kad galeciau 13 vaikiuku nuotraukyciu ikelt. Pasiziurinejau sia temele, bet.... gal kuri turit ka pasiulyt?
4u.gif
Atsakyti