Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas photosopui

QUOTE(linciuke5 @ 2009 02 19, 12:42)
Kiek grozybiu thumbup.gif Ar galetu kas paaiskinti kaip i siuos remelius nuotrauka ikelti.Ar reikia sia programa instaliuoti savo kompiuteryje? aciuks.gif

reikia tureti potoshopa arba gimpa ir su siom programom gali reminti foto
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Labutis,

noriu paklausti tų merginų, kurios kerpa objektą photoshope su pen tool. Aš jį apsibrėžiu visą ir pagal pamokėlę, kur išmeta lentelę noriu padaryt "make selection" nu ir padaro man tokį selectioną iš kelių gabalų. niekaip neišeina, kad pagal tą netaisyklingą formą mano apibrėžtą su pen tool`u padarytų tą selectioną g.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2009 02 19, 18:25)
Labutis,

noriu paklausti tų merginų, kurios kerpa objektą photoshope su pen tool. Aš jį apsibrėžiu visą ir pagal pamokėlę, kur išmeta lentelę noriu padaryt "make selection" nu ir padaro man tokį selectioną iš kelių gabalų. niekaip neišeina, kad pagal tą netaisyklingą formą mano apibrėžtą su pen tool`u padarytų tą selectioną  g.gif

Nelabai supratau kokiais gabalais tau padaro g.gif As kerpu su pen tool,viskas normaliai,gal ne taip supratau.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 02 19, 19:58)
Nelabai supratau kokiais gabalais tau padaro  g.gif As kerpu su pen tool,viskas normaliai,gal ne taip supratau.

aš ir pati nesupratau blink.gif dabar ant smūgio įsijungiau bet kokią nuotrauką ir bandžiau padaryt screenshot`ą, kad pavaizduot kas vakar buvo, tai žymi normaliai doh.gif Ačiū už dėmesį 4u.gif Eisiu bandysiu karpyt dieduką, jei nepavyks įmesiu screenshot`ą su vaizdine medžiaga ax.gif
supratau kame esmė buvo doh.gif greičiausiai nevientisa linija pen tool`o. Tai ir sukapodavo per tarpelius gabaliukais man tą vaizdelį kerpamą doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joreta: 19 vasario 2009 - 21:57
Superiniai darbeliai, rėmeliai, clipart'ai ir viskas kas susiję su fotošopu super thumbup.gif
Papildyta:
Superiniai darbeliai, rėmeliai, clipart'ai ir viskas kas susiję su fotošopu super thumbup.gif
Atsakyti
Fonai su sirdelemis! 4u.gif 4u.gif 4u.gif


user posted image

Parsisiusti

Heart_backgrounds_4.rar - 15.5 Mb


Fonai su sirdelemis! (Baltame fone?!!!

user posted image


parsisisiusti

Heart-backgrounds-3.rar - 13.7 Mb
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrine: 20 vasario 2009 - 10:59
ausrine kaip visada groziu prikelus thumbup.gif 4u.gif

Gitatukas jau galetu greiciau gryzti is savo kelionu ax.gif truksta cia jos blush2.gif

VikaPika Ryskej matau kad truksta tolerancijos moteriskej.. g.gif doh.gif

Airiduko mamyte viskas super jusu tas puslapis thumbup.gif 4u.gif ir pati esat geras zmogus biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Princesse: 20 vasario 2009 - 13:40
QUOTE(joreta @ 2009 02 19, 23:35)
ir bandžiau padaryt screenshot`ą,

labai prašyčiau parašyt komandas, kad padaryt screenshot'ą notworthy.gif

man niekaip neišeina nei su Prt scr, ctrl plius V
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 02 20, 13:51)
labai prašyčiau parašyt komandas, kad padaryt screenshot'ą notworthy.gif

man niekaip neišeina nei su Prt scr, ctrl plius V

http://www.softpedia...e/Zapgrab.shtml

Zapgrab - puiki maža programikė prinscreenams daryt. Ją naudoju darbe daryt pristatymams thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
uzsispyrele cia tau voko sablonas,senosiose remeliu temose Atile ir kitos mergytes yra idejusios nemazai voku sablonuuser posted image
Atsakyti