Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas photosopui

sveiki...

labai aciu visoms uz berniukiskus remelius.....laaabai man tiko jie 4u.gif 4u.gif 4u.gif taciau gal galite pegelbet dar- arteja 80 metu jubiliejus moteriskei, ir noriu padaryti sampano ir saldainiu jai... gal kas turite kokiu siai progi grozybiu...
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2009 02 16, 17:41)
nu kaip mane uzkniso ta airiduko mamyte, negana to dar i az rasineja kiakviena kart cia parasius

Agirdi mergina kokį kiekvieną kartą gal pažiūrėk puslapius,nesikabinėk nepatinka nekreipk dėmesio lotuliukas.gif oj prajuokinai yra matai dėk ko siusti ir nervintis nesinervuok kenkia grožiui....... lotuliukas.gif
Atsakyti
A4 formato sablonas-iskarpomas !!! 4u.gif


user posted image


user posted image


Parsisiusti

rem.karpomas.rar - 60.6 Mb


60,6 Мб. A4. PSD. 300 dpi.
Papildyta:
Remelis su angeliuku:)) 4u.gif
user posted image

PNG | 2551х1795 | 6.85 Мб |

parsisiusti
Framevith_angel.rar - 6.8 Mb
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrine: 16 vasario 2009 - 22:03
QUOTE(vikaPika @ 2009 02 16, 17:41)
nu kaip mane uzkniso ta airiduko mamyte, negana to dar i az rasineja kiakviena kart cia parasius

O viešpatie su viešpačiukais. Kam čia išreikšti savo nepasitenkinimą. Rašykit į AŽ, jei ji jums nepatinka. doh.gif Man daug kas nepatinka lotuliukas.gif tai ką dabar daryt lotuliukas.gif lėkt per forumus ir rašinėt? lotuliukas.gif Čia mergaitės kelia visokias grožybes, manau, kad nepasitenkinimų tema kitur tongue.gif
Beje, o man ji patinka thumbup.gif tuoj aplėksiu per forumus ir parašysiu tai lotuliukas.gif
Papildyta:
O kas liečia tą puslapiuką, tai labai gerai, kad pakviečia. Pvz aš ten ir išmokau photoshopintis. Galybė priedų ir visokių grožybių photoshopui, o dar sugrupuoti visi. tongue.gif Ir aplamai šilti žmonės. Ir viskuo patenkinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrine @ 2009 02 16, 22:03)
A4 formato sablonas-iskarpomas !!!  4u.gif
user posted image
user posted image
Parsisiusti

rem.karpomas.rar - 60.6 Mb
60,6 Мб. A4. PSD. 300 dpi.
Papildyta:
Remelis su angeliuku:)) 4u.gif
user posted image

PNG | 2551х1795 |  6.85 Мб |

parsisiusti
Framevith_angel.rar - 6.8 Mb


ausrine gal galit ikelti remeli karpoma kitu formatu ne psd nes man sio formato neatidaro. aciu labai
Atsakyti
Fainas tas puslapiukas viskas savo vietose, tvarkingai, tik neipratau dar. O cia haosas ir visos tikisi visko uz dyka neskaitant vos keliu merginu. Vietoj to kad paprasytu jog pamokintu kas, tai ne - "idekit ta ana" ir t.t. Dziaugiuosi kad cia yra Gitatuka tai tik ji pamokina daugiau viskas sukelta is intero ir vos keli savi darbai. Cia pas visas tik didziulis noras pasirodyti, kuo daugiau prikelti, juk pacios per google galit viska rasti ka cia dedat.

Vika Pika, nesinervink, tavo pageidavimu visos liks cia ir tobules kartu su tavimi bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, nesipykit 4u.gif , uzteks visoms vietos ir cia ir ten, o kad informuoja, kur galima uzsukti - manau visai saunu thumbup.gif , juk niekas neprievartauja ten lankytis, kas nori - pasinaudoja pakvietimais, o kas nenori tai nekreipia demesio ir viskas. Gitatukai tikrai DIDELIS ACIU UZ viska bis.gif
O kelti is interneto tai ir darbas, nesinori vien tik imti, reikia ir duoti, kad ir is to pacio interneto.
Atsakyti
Banginiukas2, pritariu, mokintis reikia is visur. Vienoje vietoje besedint nieko neismoksi, o ten maciau pamokeliu daug daug neblogu yra. Ir sedziu nagrinejuos, mokinuosi ir ten ir cia ir dar n+ 1 psl perziuriu. Daug kas nesigauna, nervas ima, bet tikiu ateityje pavyks biggrin.gif


Gitatuka aciu uz atsakyma apie popieriu, as ziopla ant paprasto spausdinau viska o po to kelis foto lapus po 0.80 ct pirkau, brangoka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamamija2009: 17 vasario 2009 - 15:13
QUOTE(klev @ 2009 02 17, 00:12)
ausrine gal galit ikelti remeli karpoma kitu formatu ne psd nes man sio formato neatidaro. aciu labai

butu faina ir man kitu formatu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2009 02 16, 18:41)
nu kaip mane uzkniso ta airiduko mamyte, negana to dar i az rasineja kiakviena kart cia parasius

brangioji gydykis nervus kol laikas o jei nepatinka puslapis tai kam cia lankaisi
Atsakyti
mergaites baikit bartis!!!!!!!!negrazu,gyvenkime draugiskai 4u.gif
Atsakyti
Turgus doh.gif
Atsakyti