Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas photosopui

Laba, gal kam pravers biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
kazkodel nesigauna ikelti png formatu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura-p: 14 vasario 2009 - 14:39
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ausrine @ 2009 02 14, 11:28)
Vektoriniai piesinukai valentino dienai -photpshopui 4u.gif




O kaip atidaryti tuos EPS failus?Neatidaro pas mane ju g.gif
Atsakyti
Sveiki, as dar visai "zalia", todel prasau pagalbos blush2.gif Cia yra tiek graziu remeliu, pasakykis kai i juos ikelti nuotraukytes g.gif
Atsakyti
QUOTE(klev @ 2009 02 14, 11:24)
aisku kaip gaila  verysad.gif

paprašyk ko nors kas turi fotošopą, kad tau tą rėmelį perdarytų kitais formatais. Aš draugei, kai jai reikia, perdarau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(D. mama @ 2009 02 15, 07:43)
Sveiki, as dar visai "zalia", todel prasau pagalbos blush2.gif Cia yra tiek graziu remeliu, pasakykis kai i juos ikelti nuotraukytes g.gif

Reikia tureti photoshopa arba Gimp programa.Pamokeliu yra nemazai smile.gif
Atsakyti
Labutis,

Gal neužmėtysit pomidorais, jei paprašysiu tų, kurios turit įkelt saldainių popieriuko šabloną - tuščią tik su brūkšniukais ax.gif Užsikasiau trint nuo gatavo blush2.gif (visas linijas ištaškiau) doh.gif
Atsakyti
kažką sutvėriau (rėmelis saldainiams daryt) png formatu, kad tų brūkšnių nesimatytų, išsimatavus cm, nuo originalaus saldainio blush2.gif Gal kam pravers 4u.gif (dar nespausdinau) cia būtų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joreta: 15 vasario 2009 - 18:50
Turiu toki sablona saldainiam
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jo-vita7 @ 2009 02 15, 21:26)
Turiu toki sablona saldainiam

ačiū 4u.gif jau bandau kurp kažką wub.gif
Atsakyti
Sveikos kurios dar nebuvote užeikite į bendraukim.666.lt ten daug pamokėlių,daug rėmelių,šablonų,klipartų ir dar daug visko photoshopui ir ne tik

clap.gif gathering.gif
Atsakyti
nu kaip mane uzkniso ta airiduko mamyte, negana to dar i az rasineja kiakviena kart cia parasius
Atsakyti