Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas photosopui

10remeliu valentino dienai!

1
user posted image
parsisiusti
love0001.psd - 64.2 Mb

2
user posted image
parsisiusti

love0002.psd - 40.2 Mb

3
user posted image
parsisiusti
love0003.psd - 23.2 Mb

4
user posted image
parsisiusti

love0004.psd - 20.1 Mb

5
user posted image
parsisiusti

love0005.psd - 20.2 Mb

6
user posted image
parsisiusti

love0006.psd - 18.9 Mb

7
user posted image
parsisiusti


love0007.psd - 14.8 Mb

8
user posted image
parsisiusti

love0008.psd - 7.9 Mb


9
user posted image

parsisiusti

love0009.psd - 5.2 Mb

10

user posted image

parsisiusti

love00010.psd - 3.1 Mb
Atsakyti
Ačiū už info apie popieriu 4u.gif .
Gal kas turit gražiu rėmeliu su dviem foto įrėmint močiutei gimtadieniui?
Atsakyti
gal kas zinot kodel gali neuzkrauti man foto per radikal ru ? krauna krauna ir po to rodo ,kad puslapis error ,,, ka ne taip darau?
Atsakyti
gal sistema ko tai bludija ,nes ir man taip yra buve.
bandyk per čia http://host.fotki.com/
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2009 02 11, 15:46)
gal kas zinot kodel gali neuzkrauti man foto per radikal ru ? krauna krauna ir po to rodo ,kad puslapis error ,,, ka ne taip darau?

gal formatas netinkamas? g.gif man psd neduoda
Atsakyti
4u.gif Dar ką prisiminiau.... Čia ne apie CS, bet kad buvome pradėją kalbėti apie CD viršelio gražinimus, tai.....nesupykit 4u.gif
Kai vakarais užeina noras papiešti blush2.gif ..imu CD ir su markeriu išdailinu. Visai šauniai atrodo, tokie diskeliai dukros lentynose.
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitatuka: 11 vasario 2009 - 17:17
Nu Gitatuka tikrai graziai tie diskai atrodo,as kantrybes neturiu tokiem dalykam blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(moniuxx @ 2009 02 11, 15:46)
gal kas zinot kodel gali neuzkrauti man foto per radikal ru ? krauna krauna ir po to rodo ,kad puslapis error ,,, ka ne taip darau?


Radikalas kartais kvailioja,buna ir man,po kiek laiko normaliai krauna mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki...

labai reikia berniukisko remelio- na su kokiu spiderman, batmenu,..... ar kuom nors panasaus... laaaaaaaaabai laksiu....
Atsakyti
padekit prasau surasti visu personazu disney paveiksliukus , reikia i darzelio, kad ant spinteles butu wardas su personazu vis kitu. Tai nerandu tos kruvos personazu, help 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(antigone333 @ 2009 02 11, 18:16)
sveiki...

labai reikia berniukisko remelio- na su kokiu spiderman, batmenu,..... ar kuom nors panasaus... laaaaaaaaabai laksiu....


user posted image
Papildyta:
QUOTE(jurga1985 @ 2009 02 11, 19:22)
padekit prasau surasti visu personazu disney paveiksliukus , reikia i darzelio, kad ant spinteles butu wardas su personazu vis kitu. Tai nerandu tos kruvos personazu, help  4u.gif

Bandžiau pagooglinti, tačiau nelabai kas yra iš paveikslėlių didesnio dydžio. Ką surasiu - sudėsiu.
user posted image

user posted image
Atsakyti
wat ir as ieskau , kad butu visi kartu tai nerandu, as ieskau kokiu; tom and jerry, liutas karalius, viney pooh, 101 dalmantinas ir pan. 5 turiu paveikslelius reikia dar 15 doh.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(jurga1985 @ 2009 02 11, 19:54)
wat ir as ieskau , kad butu visi kartu tai nerandu, as ieskau kokiu; tom and jerry, liutas karalius, viney pooh, 101 dalmantinas ir pan. 5 turiu paveikslelius reikia dar 15  doh.gif

Tai tiesiog, taip ir reikia ieškotis per google įvedant norimą personažą.
O, kodėl netinka Disney princesės? Mergaitėms labai patinktų thumbup.gif
Atsakyti