Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas photosopui

Gitatuka aciu uz lelytes,jau siunciuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif nėr už ką Irce6
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitatuka: 12 sausio 2009 - 22:22
Kalendorius, gal kam prireiks...
A4 formato - 8,3 MB

user posted image
Atsakyti
Iš interneto, tačiau truputį apdirbti. A4 - png formato

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted image user posted image
Atsakyti
ratatouille remelis

user posted image


parsisiusti

ratatoule.psd - 14.6 Mb
Atsakyti
user posted image

p.s. per ka/kur ikelti Bitmap fotmata? doh.gif
Atsakyti
user posted image

Spausti
RapidShare - PSD
Atsakyti
user posted image
Gyviai
RapidShare - PSD
Papildyta:
4u.gif Dar torčiukas labai gražiai atrodantis png formatas
user posted image

Įkelčiau ir daugiau visko, tačiau RapidShare nemažai laiko užima, kol įkelia. O laiko trūksta. Jei yra, kokie pageidavimai - rašykit. Jei turėsiu būtinai įkelsiu.
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 01 12, 22:25)



man neatidaro verysad.gif kas ne taip ?? doh.gif
Atsakyti
Aš tai paspaudžiau ant tos nuorodos, tada atsidare lentele ir paspaudžiau free downlod (ar kažkaip panašiai rašoma smile.gif). Tada pasikrovė apie 50 sek ir iššoko lentelė, kur reikia nurodyti vietą, kas būtų išsaugotas failas ax.gif
Atsakyti
Kaip suprantu čia "Rėmeliai nuotraukoms" temukės tęsinys, tik paltesnės apimties thumbup.gif Įkelsiu ir aš vėliau prikaupto turto iš interneto, bet turiu tik rėmelių, kol kas ... smile.gif
Iš karto kreipiuosi pagalbos, gal kuri turit radusi ir užsisaugojusi kokią nors jubiliejinę etiketę kokiam nors gėrimui, reikia 50-čiui, pačiai dar iki tokio šedevro sukūrimo oi kaip toli doh.gif O gal galit nukreipti, kur galėčiau ką nors tokio rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(aurimk @ 2009 01 13, 23:29)
Kaip suprantu čia "Rėmeliai nuotraukoms" temukės tęsinys, tik paltesnės apimties  thumbup.gif  Įkelsiu ir aš vėliau prikaupto turto iš interneto, bet turiu tik rėmelių, kol kas ...  smile.gif
Iš karto kreipiuosi pagalbos, gal kuri turit radusi ir užsisaugojusi kokią nors jubiliejinę etiketę kokiam nors gėrimui, reikia 50-čiui, pačiai dar iki tokio šedevro sukūrimo oi kaip toli  doh.gif O gal galit nukreipti, kur galėčiau ką nors tokio rasti  g.gif

www.bendraukim.666.lt ten yra etikečių jau bet jai nerandi tinkamos užsakai ir padaro merginos,užeik manau rasi ko reikia mirksiukas.gif tik reikia registruotis smile.gif
Atsakyti