Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas photosopui

aciu nerida uz nuoroda, norejau paklaust kaip ji issisaugoti didesniu dydziu as kai atsidarau man issaugo tik pvz 400 kb, t.y tik KB
Atsakyti
tie kur mano zinuteje nepasididina,issisaugok sekancioj zinutej kur kita mamyte idejo,ten didesniu formatu,jei tu kalbi apie tuos du paveisklelius.o jei klausi apie tuos kur yra tinklalapyje tai ten po paveiksleliu buna parasyta "Скачать"spausti reikia ant jo
Atsakyti
QUOTE(nerida @ 2009 02 06, 17:29)
tie kur mano zinuteje nepasididina,issisaugok sekancioj zinutej kur kita mamyte idejo,ten didesniu formatu,jei tu kalbi apie tuos du paveisklelius.o jei klausi apie tuos kur yra tinklalapyje tai ten po paveiksleliu buna parasyta "Скачать"spausti reikia ant jo


tai kad as spaudziau ten tinklalapyje kur "Скачать" ir man kai issaugojo buvo tuscias nesupratau kodel? g.gif verysad.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
CIA IS TO PUSLAPIUKO user posted imageuser posted image
Atsakyti
Sveikos, as labai zalia photoshope, bet labai skubiai turiu padaryt remeli nuotraukai. Kaip tai galima atlikti photoshope? Turiu remeli ir savo mazges foto. Savaitgali krikstynos, o as tik dabar sugalvojau padaryt krikstynu saldainiuko popiereli doh.gif Labai dekoju uz ats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klev @ 2009 02 06, 21:49)
tai kad as spaudziau ten tinklalapyje kur "Скачать" ir man kai issaugojo buvo tuscias nesupratau kodel?  g.gif  verysad.gif


IR MAN KAI ISISAUGAU IR ISSKLEIZIU FAILA,BUNA TUSCIA RASO PERZIURA NEGALIMA,TAI NUSIUNCIU DRAUGEI PAS JA ATVERCIA IR JI MAN PERSIUNCIA KITU FORMATU
Atsakyti
QUOTE(nerida @ 2009 02 07, 10:51)
IR MAN KAI ISISAUGAU IR ISSKLEIZIU FAILA,BUNA TUSCIA RASO PERZIURA NEGALIMA,TAI NUSIUNCIU DRAUGEI PAS JA ATVERCIA IR JI MAN PERSIUNCIA KITU FORMATU


as kai paspaudziu po paveiksleliu tai siuncia zip faila o kai atsiuncia buna tuscia ir man nieko neraso o taip norisi paveiksleliu ir kitu groziu verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif norėjau paklausti,kaip aptrinti kraštus?nes kai bandau trintuko pagalba pasinaudoti lopais ištrina g.gif
Atsakyti
nelabai suprantu apie ka kalba eina
Atsakyti
QUOTE(nerida @ 2009 02 07, 21:08)
nelabai suprantu apie ka kalba eina

tarkim bandau įkeliu nuotrauką į rėmelį,ir noriu šiek tiek aptrinti kraštus,o spustelėjus trintuką dingsta nemažai vaizdo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 02 07, 19:12)
tarkim bandau įkeliu nuotrauką į rėmelį,ir noriu šiek tiek aptrinti kraštus,o spustelėjus trintuką dingsta nemažai vaizdo blush2.gif

sumažink trintuko dydį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2009 02 07, 21:18)
sumažink trintuko dydį  mirksiukas.gif

ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti