Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas photosopui

Sveikos,

iš kur jūs gaunat photoshopo programą ? ar yra kur internete iš kur galimą ją nemokamai atsisiųsti ?
Atsakyti
As tai is interneto parsisiunciau. per google susiradau :ax: kazkur maciau atskira tema apie programos parsisiuntima. Va, cia bandykit pasiziuret

http://www.supermama...;#entry23646233
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aquilatel: 05 vasario 2009 - 22:55
sveikos mamytes,radau gera puslapiuka,is kur galima parsisiusti remeliu,sriftu,fonu.tik bedele pas mane kad daugumos negaliu parsisiusti nes pas mane neatidaro psd failu verysad.gif verysad.gif gal kuri uzeisit i si puslapi,buciau labai dekinga jei ikeltum cia sabloniuku,perdare png ar jpg formatu.cia tas puslapiukas http://www.photoshop-master.ru/ Шаблоны для фото yra labai fainu sabloniukuuser posted imageuser posted image buciau labai dekinga jei kuri siuos du sabloniukus idetu png formatu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo funnygirl-: 06 vasario 2009 - 12:34
QUOTE(funnygirl- @ 2009 02 06, 13:33)



kaip dekoju 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif is visos sirdies,gal zinote priezasti kodel pas mane neatidaro psd failu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nerida @ 2009 02 06, 12:53)
gal zinote priezasti kodel pas mane neatidaro psd failu verysad.gif


o ka raso kai bandot atidaryt?
Atsakyti
QUOTE(Radvilė @ 2009 02 05, 22:30)
Sveikos,

iš kur jūs gaunat photoshopo programą ? ar yra kur internete iš kur galimą ją nemokamai atsisiųsti ?

taip ir ivesk photoshop.lt ten nemokamai instaliuosi programa.ka tik instaliavau.labai fainas dalykas,galima su fotkem daryt ka tik nori,ivairiai redaguot ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(funnygirl- @ 2009 02 06, 13:57)
o ka raso kai bandot atidaryt?

na kai parsisiunciu buna tos knygos rar. tai as jas isskleidziu,ir tada kai paspaudziu ant to paveiksliuko kad atidarytu raso perziura negalima verysad.gif verysad.gif angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(nerida @ 2009 02 06, 13:32)
na kai parsisiunciu buna tos knygos rar. tai as jas isskleidziu,ir tada kai paspaudziu ant to paveiksliuko kad atidarytu raso perziura negalima verysad.gif  verysad.gif  angel_sadangel.gif

o nebandai isskleidus issisaugot tų paveiksliukų kitur, tada atsidaryt photoshopą ir daryt open? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2009 02 06, 14:35)
o nebandai isskleidus issisaugot tų paveiksliukų kitur, tada atsidaryt photoshopą ir daryt open? g.gif


potosopo neturiu,su gimpu viska darau,bet per gimpa ir neatidao,bala nemate verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nerida @ 2009 02 06, 14:27)
potosopo neturiu,su gimpu viska darau,bet per gimpa ir neatidao,bala nemate verysad.gif

Man atrodo todel ir neatidaro tau tu failu,kad photoshopo neturi,nes cia PS formatas kiek as suprantu g.gif Na nieko,pridesim tau PNG formatu is to psl kur nuoroda idejai,tik but geriau,kad parasytum kokiu nori,nes daug ten visokiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nerida @ 2009 02 06, 14:27)
potosopo neturiu,su gimpu viska darau,bet per gimpa ir neatidao,bala nemate verysad.gif

tai turbut todel ir neatidaro, nes tai Photoshopo formatas
Atsakyti