Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas photosopui

QUOTE(Princesse @ 2009 02 03, 09:47)
uzteks virsutines etiketes ilgio to apklijuoti aplink ??  mirksiukas.gif  ax.gif  blush2.gif

4u.gif Pilnai uztenka, visos etiketės, kurias dariau - išbandytos ir klijuotos mano pačios.
Taupyk, Princesse, popierių biggrin.gif . Paskaičiuok photoshope ant rulers cm. Jei labai neaišku, tai pasiimk centimetrą, šampano butelį ir matuoji.
Papildyta:
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2009 02 03, 11:02)
Gitatuka, o gal turi kokių paveiksliukų su maistu ir pan. Na, kad su virtuve asocijuotusi? g.gif

4u.gif Matau, jau nuorodų gavai. Ten tikrai gerų patiekalų yra. Kartą man labai pasitarnavo Leganold puslapiukas, kai stalą "padengt" reikėjo drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(mamamija2009 @ 2009 02 03, 14:51)
Gitatuka aciu, as jau ismokau naudotis liniuote ir pasidarau tinkamo dydzio etiketes smile.gif  savo patarimais priverti visas labiau mastyti, o ne "idekit sita, ana ir t.t."

mirksiukas.gif šaunu, kad išmokai. Galiu kartais ką nors ir įdėt, bet kad ne visada, to laiko būna. Pati dabar užsivertus Valentininės atributikos darymu ir PlayBoy žurnalo viršelių maketavimu lotuliukas.gif (Valentinkei saviems vyrukams, nuo savųjų mergaičių)
Atsakyti
Gitatukai sutaupyta bis.gif ka as be taves daryciau notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
va kas gavos virtuvės tematika

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 03 vasario 2009 - 17:34
merginos s.o.s unsure.gif man rytdienai jau reikia padaryti vestuvini sampano buteli ,bet neturiu butent vestuviniu etikeciu ,gal kuri turit ka nors savo kolekcijoje ? buciau dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
tas lenagold wub.gif thumbup.gif bet problemos vel man.. rusu nepazytu net raidziu...tai gaudyk veja laukuose ax.gif spelioju
Atsakyti
QUOTE(Princesse @ 2009 02 03, 18:06)
tas lenagold  wub.gif  thumbup.gif   bet problemos vel man.. rusu nepazytu net raidziu...tai gaudyk veja laukuose  ax.gif  spelioju

jei pasirinksit katalogus pagal temas (Тематический каталог), tai ten jau net iš paveikslėlių aišku, kas kur sudėta 4u.gif
Papildyta:
galite naudotis ir vertėju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nestta: 03 vasario 2009 - 18:17
user posted image

kaciukai ax.gif
Atsakyti
oij mergytes patarkit, puseseres mergaites gimtadienis, reikia kvietimu ir nezinau kokio dydzio jie buna lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 02 03, 19:19)
oij mergytes patarkit, puseseres mergaites gimtadienis, reikia kvietimu ir nezinau kokio dydzio jie buna  lotuliukas.gif  blush2.gif

sakyčiau, kad čia fantazijos reikalas g.gif smile.gif galima daryti atvirutės dydžio ar mažesnius. vaikų gimtadieniui visai įdomiai atrodytų kokios nors formos (baliono, kokio nors gyvūno ir pan.) kvietimai bigsmile.gif ir vaikams bus smagiau tokius gauti mirksiukas.gif
Papildyta:
kvietimų būna tokių dydžių
user posted image
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2009 02 03, 18:42)
merginos s.o.s  unsure.gif  man rytdienai jau reikia padaryti vestuvini sampano buteli ,bet neturiu butent vestuviniu etikeciu ,gal kuri turit ka nors savo kolekcijoje ? buciau dekinga  4u.gif  4u.gif  4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nestta @ 2009 02 03, 19:55)
sakyčiau, kad čia fantazijos reikalas g.gif  smile.gif  galima daryti atvirutės dydžio ar mažesnius. vaikų gimtadieniui visai įdomiai atrodytų kokios nors formos (baliono, kokio nors gyvūno ir pan.) kvietimai bigsmile.gif  ir vaikams bus smagiau tokius gauti mirksiukas.gif
Papildyta:
kvietimų būna tokių dydžių
user posted image


Širdingai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Stai mano kurtu keliatas nesamoniu ax.gif 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti