Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas photosopui

labukas mamutes rolleyes.gif gal kuri turit clipartu su spinduliukais visokiais ar kazka panasaus,pasakisko zerincio kokiu zvaigzduciu,na kur prie feju buna pripiesta knygutese,buciau dekinga rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mazute.klp @ 2009 02 02, 21:44)
labai reikia sampano sablono kad tiktu 0,75 talpos butrliui as kur turiu yra per mazos arba per dideles.

As tai asmeniskai`nusikopinu ant wordinio lapo ir ten susimazinu ar pasididinu kiek man reikia etikete (liniuote gi sone, tai pasidarai kiek reikia cm). Gal galima ir paprasciau, bet man taip geriausia gaunasi atitaikyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazute.klp @ 2009 02 02, 21:44)
labai reikia sampano sablono kad tiktu 0,75 talpos butrliui as kur turiu yra per mazos arba per dideles.
ACIU

Pačiame photoshope apsiskaičiavus reikiamą dydį ant A4 formato lapo, nesunkiai galima pasiruošti spausdinimui norimo dydžio etiketę. Bandykit, mergaitės 4u.gif ir viskas gausis.
Atsakyti
na dar ne taip pazengus esu i prieki kolkas nezinau kaip tuos dydzius pasidaryti jei turiu sabloma tai tik padrazinu ir tiek. toliau reikes tobulrti tai kas patars kaip tada tuos matmenys pasizymeti?
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 02 03, 00:51)
Pačiame photoshope apsiskaičiavus reikiamą dydį ant A4 formato lapo, nesunkiai galima pasiruošti spausdinimui norimo dydžio etiketę. Bandykit, mergaitės  4u.gif ir viskas gausis.

na dar ne taip pazengus esu i prieki kolkas nezinau kaip tuos dydzius pasidaryti jei turiu sabloma tai tik padrazinu ir tiek. toliau reikes tobulrti tai kas patars kaip tada tuos matmenys pasizymeti?
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 02 02, 16:18)
QUOTE(Princesse @ 2009 02 02, 12:25)

1,5l etiketė

user posted image




uzteks virsutines etiketes ilgio to apklijuoti aplink ?? mirksiukas.gif ax.gif blush2.gif

dekuj is anksto uz pagalba .. smile.gif as padariau tris ant atskiru lapu galvoju netilps ant vieno doh.gif
Atsakyti
Gitatuka, o gal turi kokių paveiksliukų su maistu ir pan. Na, kad su virtuve asocijuotusi? g.gif
Atsakyti
CIA MAISTO DAUG

IR SIAIP VISOKIO CLIPARTO DAUG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redmoonde: 03 vasario 2009 - 11:27
jau radau 4u.gif

redmoonde, kai tik tą psl ir radau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 03 vasario 2009 - 12:12
QUOTE(nerida @ 2009 02 02, 22:05)
labukas mamutes rolleyes.gif gal kuri turit clipartu su spinduliukais visokiais ar kazka panasaus,pasakisko zerincio kokiu zvaigzduciu,na kur prie feju buna pripiesta knygutese,buciau dekinga rolleyes.gif


Gal tiktų tokie? smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gitka @ 2009 02 03, 13:16)
Gal tiktų tokie? smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image


dekoju 4u.gif
Atsakyti
Gitatuka aciu, as jau ismokau naudotis liniuote ir pasidarau tinkamo dydzio etiketes smile.gif savo patarimais priverti visas labiau mastyti, o ne "idekit sita, ana ir t.t."
Atsakyti