Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas photosopui

o gal kas turite diplomu sablonu? noriu padaryt vyrui valentino dienai diploma. aciu
Atsakyti
Gal kuri turite sablona SALDAINIU popieriukams? Buciau dekinga, labai labai reikia. Noriu svente sunui padaryti.
Atsakyti
QUOTE(ksandrulia7 @ 2009 01 25, 20:20)
Gal kuri turite sablona SALDAINIU popieriukams? Buciau dekinga, labai labai reikia. Noriu svente sunui padaryti.



Saldainiu sablonu, tai cia maciau ir ne viena. paieskoti tik reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ksandrulia7 @ 2009 01 25, 20:20)
Gal kuri turite sablona SALDAINIU popieriukams? Buciau dekinga, labai labai reikia. Noriu svente sunui padaryti.


PAIEŠKOK SENOJE TEMELĖJE-TIKRAI NEMAŽAI YRA mirksiukas.gif
http://www.supermama...howtopic=378099
Atsakyti
QUOTE(klev @ 2009 01 25, 17:13)
gal kas zinot kur butu rasti fonu pvz valentino dienai skirtu ar remeliu?


JEI TIKS-KELETAS...NE MANO... bigsmile.gif

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PASmane: 25 sausio 2009 - 21:32
Aciu labai thumbup.gif
Atsakyti
Valentino dienai

1
user posted image

siustis
frame_heart_01.png - 3.1 Mb

2
user posted image

frame_heart_01a.png - 3.3 Mb

3
user posted image
siustis
frame_heart_02.png - 2.5 Mb

4
user posted image
siustis
frame_heart_02a.png - 2.7 Mb
Atsakyti
dar du ta pacia tema

user posted image
siustis

RR2.png - 2.7 Mb


user posted image
siustis
RR3.png - 2.3 Mb
Atsakyti
valentinkei,is internetouser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Laba diena mergaites,

As jau seniai cia panardau, pasmalsauju, pasigroziu jusu darbeliais tongue.gif , bet pati visiskas agurkelis tame reikale ir apie sia programa esu tik girdejusi . Jau skaiciau pas jus praeitoje temoje apie knygutes, kuriose yra pamokeles ir CD kaip ismokti naudotis programa, bet kur man kvailam padarui gauti ta programa? gal galima is kurnors ja parsisiusti? ar butinai ja reikai kazkur vuper super pirktis??????
As esu ganetinai uzsispyres zmogus, ismoksiu, alia paciose programose nieko nesuprantu, o kur nesuprantu-ten nelendu.
Krikstynos jau praejo, daugiau svenciu dideliu nenusimato, bet man taip grazu, kad butinai noriu ismokti ir cia, pas jus, sudalyvauti jau rimciau ax.gif help blush2.gif
Atsakyti