Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas photosopui

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=banginiukas2,2009 01 20, 12:33]
[labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
[quote=Gitatuka,2009 01 19, 12:57]
4u.gif Dabar aš su prašymėliu...
Reikia labai simpsonu, gal kuri turite?
Papildyta:

user posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2009 01 20, 10:04)
gal kas turit vinjete su 23 langeliais? blush2.gif

Pagaminau mirksiukas.gif
user posted image

4u.gif Dėkui, zidinga už simsus, jau pasigaminau etiketę.
Dar išsikirpau simpsonus bešokančius

user posted image
Atsakyti
4u.gif Čia Princessei plunksnos, kurių nuoroda jau neatsidarė ir šiaip dar įmečiau...

user posted image
Atsakyti
doh.gif
QUOTE(Gitatuka @ 2009 01 20, 16:08)
4u.gif Čia Princessei plunksnos, kurių nuoroda jau neatsidarė ir šiaip dar įmečiau...

user posted image



Nu jau ta princese tai prakeiket turbut doh.gif biggrin.gif biggrin.gif bet jau dideliausias aciu is mano puses
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 01 20, 14:50)
Pagaminau  mirksiukas.gif
user posted image

4u.gif Dėkui, zidinga už simsus, jau pasigaminau etiketę.
Dar išsikirpau simpsonus bešokančius

user posted image

labai labai aciu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesse @ 2009 01 20, 14:25)
doh.gif
Nu jau ta princese tai prakeiket turbut  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  bet jau dideliausias aciu is mano puses

biggrin.gif nea, nekeikiam. Po kiek laiko ir tu jau būsi kitoms padėjėja 4u.gif

4u.gif Nėra už ką Ausrioke
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 01 20, 16:36)
biggrin.gif nea, nekeikiam. Po kiek laiko ir tu jau būsi kitoms padėjėja 4u.gif

4u.gif Nėra už ką Ausrioke



Tikekimes.. thumbup.gif betr jau aas varna .. pasidariau alaus etiketes.. ir pamirsau dydy sumazint .. beveik ant viso butelio gavosi doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, truputį patrukdysiu blush2.gif
Daugiau neradau kur pasiklaust....
Gal kuri gaminat filmukus iš nuotraukų?Man prireikė tokį gražų padaryt, bet nerandu tinkamos programos.Visad naudojau movie makerį , bet ten neįspūdingi efektai...
Pagrinde man reikia programėlės, kuri turi gražių rėmelių, įvairių perėjimų tarp skaidrių( ne vien fade to black ir fade to white- atsibodo)ir galimybę įkelt muzikinį foną.
gal ką patarsit? atsisiunčiau kelias programas pabandyt ir neradau ko reikia.
Atsakyti
smile.gif+2009 01 20, 16:32-->
QUOTE(Gintarėsmile.gif @ 2009 01 20, 16:32)
Sveikos, truputį patrukdysiu  blush2.gif
Daugiau neradau kur pasiklaust....
Gal kuri gaminat filmukus iš nuotraukų?Man prireikė tokį gražų padaryt, bet nerandu tinkamos programos.Visad naudojau movie makerį , bet ten neįspūdingi efektai...
Pagrinde man reikia programėlės, kuri turi gražių rėmelių, įvairių perėjimų tarp skaidrių( ne vien fade to black ir fade to white- atsibodo)ir galimybę įkelt muzikinį foną.
gal ką patarsit? atsisiunčiau kelias programas pabandyt ir neradau ko reikia.


Laba,
Na, mano MB filmuotą medžiagą tvarko su "Pinnacle" programa. Manau lengvai galima ir iš nuotraukų kurti filmukus. Ten begalės perėjimų ir šiaip visokių grožybių. Visi mūsų fimai sutvarkyti su šia programa. Miela malonu žiūrėti ir kitiems parodyti. Tik, kaip ir visas programas parsisisiuntus reikia nukrekint. Ir pradžioj dar neduoda visų užsklandų, tad ir ten kažkokių vaistukų reikia. Bet čia jau galėčiau paklaust pas MB, kaip ir kas ten su tais vaistais. Bandyki parsisiųst...

Papildyta:
QUOTE(Princesse @ 2009 01 20, 16:01)
Tikekimes..  thumbup.gif  betr jau aas varna .. pasidariau alaus etiketes.. ir pamirsau dydy sumazint .. beveik ant viso butelio gavosi  doh.gif  lotuliukas.gif

Spausdinimo programa yra nebloga PhotoScape. Ten reikiamus parametrus suvedus atspaudina, kokio reikia formato. Visad per šią spausdinu mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 01 20, 17:32-->
QUOTE(Gintarėsmile.gif @ 2009 01 20, 17:32)
Sveikos, truputį patrukdysiu  blush2.gif
Daugiau neradau kur pasiklaust....
Gal kuri gaminat filmukus iš nuotraukų?Man prireikė tokį gražų padaryt, bet nerandu tinkamos programos.Visad naudojau movie makerį , bet ten neįspūdingi efektai...
Pagrinde man reikia programėlės, kuri turi gražių rėmelių, įvairių perėjimų tarp skaidrių( ne vien fade to black ir fade to white- atsibodo)ir galimybę įkelt muzikinį foną.
gal ką patarsit? atsisiunčiau kelias programas pabandyt ir neradau ko reikia.

Ir aš naudoju Pinnacle ji labai faina,daug visko joje yra thumbup.gif
Atsakyti