Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

nu nežinau - manoji tai vis kokius duoniukus iš duonos stalčiaus pasigauna, geria irgi nemažai - ir vandenuko ir sulčių, bet aš ir rimtąjį patiekalą maždaug tada ir pradedu gaminti, kai pamatau, kad vis dažniau stalčius tiktinamas mirksiukas.gif
O atsisėda, pavalgo ir viskas. Aišku, kartais būna "ne-ne-ne". Tai ir viskas - nenori, nereikia. Apsisukus ateina pati paprašyt nem-men. Juk būna ir mums, kad tiesiog nieko nesinori ir gana - tai kas, kad reikia g.gif
Atsakyti
Mes stengiames valgyti be televizoriaus, kad visas demesys butu sukoncentruotas i maistuka ir pasisotinima - viena pagrindine is valgymo taisykliu - kad nepersivalgytum, taisyklingai kramtytum ir pan. blush2.gif
Atsakyti
Žinot, kaip sakoma? Įpratimas stipriau prigimimo. Tai kaip įpratinsim savo mažuosius, taip ir turėsim. Maniškis valgo tik... su knygutėm lotuliukas.gif Sėdam į matinimo kėdę, užsidedam staliuką ir žiūrim po vieną knygeles. Per pietus spėjam kokias 4 peržvelgt. Kartais ir "Iliustruotą. mokslą" noriai pavarto, gal koks mokslininkas bus?.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,mano mazylis kieta maista pradejo valgyti tik nuo 8men,iki to laiko ne kasnelio neisiulydavau,ir pati kas dien virdavau ir prktines siulydavau.graziai valgem iki 1m 3men kai pradejo dygti iltiniai dantys atsisake kieto maisto,valgiarasti liko tik misinukas,po kokio men pradejo po truputi valgyt kieta maista,bet ne taip kaip ansciau,kada nekada isiulysi,dabar jau 1m 8men ir valgom tik kas papuola:agurka,desra,batona,cesnakine duona,riestainius,sausainius,na tai ka jis pats pasiima ir valgo,o jei su sauksteliu artinies iskarto purto galva ir saukia NE.Ir niekaip negaliu isiulyti pienuko gerti,tikrai keisciau misinuka i piena,bet negeria,bandziau ir su misinuku piena skiesti ir salta ir silta siuliau ir nieko.o kaip ziniai misinukas siai dienai nepigus 46lt/800g o jo savaitei uztenkam ir tai kartais nepilnai.tad nezinau kaip ismokyti vaika valgyti normalu maista,kad nebutu gyvas misinuku ir pavieniais uzkandziavimais.gal galit ka patarti is savo patirties?
Atsakyti
QUOTE(raimondinas @ 2009 02 05, 20:10)
mano jau 1,2 m, bet ir nedraugauja su maistu. pienisku produktu isvis jokiu nepripazysta, nei sureliu, nei jogurto. valgo tik burokeliu sriuba ir darzoviu kosyte: bulve, morka, moliugas, kalafijoras, pomidoras zalias viska su blenderiu ir sumaisau su smulkinta kalakutiena, tai dar tokia kosyte valgo, nors nedaug ir kazkokios veiklos reik duoti, tai dazniausiai inda su stambiais makaronais, tai kol juos delioja, kazkiek pavalgo lotuliukas.gif


O tai tyrele duodi, ne supjaustyta maista? Juk tokiu metu jau turetu smulkiai pjaustyta maista kramtyt. Na pieniski prodktai dar nera baisu.. Svarbiausia, kad valgo darzoves ir mesa. O gal kokio geltono surio duot i ranka pagrauzt? g.gif Jame daug kalcio, o ir skonis nesaldus ir neyprastas. Gal vaikui patiks g.gif

QUOTE(julitass @ 2009 02 10, 22:10)
Sveikutes,mano mazylis kieta maista pradejo valgyti tik nuo 8men,iki to laiko ne kasnelio neisiulydavau,ir pati kas dien virdavau ir prktines siulydavau.graziai valgem iki 1m 3men kai pradejo dygti iltiniai dantys atsisake kieto maisto,valgiarasti liko tik misinukas,po kokio men pradejo po truputi valgyt kieta maista,bet ne taip kaip ansciau,kada nekada isiulysi,dabar jau 1m 8men ir valgom tik kas papuola:agurka,desra,batona,cesnakine duona,riestainius,sausainius,na tai ka jis pats pasiima ir valgo,o jei su sauksteliu artinies iskarto purto galva ir saukia NE.Ir niekaip negaliu isiulyti pienuko gerti,tikrai keisciau misinuka i piena,bet negeria,bandziau ir su misinuku piena skiesti ir salta ir silta siuliau ir nieko.o kaip ziniai misinukas siai dienai nepigus 46lt/800g o jo savaitei uztenkam ir tai kartais nepilnai.tad nezinau kaip ismokyti vaika valgyti normalu maista,kad nebutu gyvas misinuku ir pavieniais uzkandziavimais.gal galit ka patarti is savo patirties?


O kam dar misinuka duodi? As maniau nuo kokiu metu pusantru rauksiu sita reikala. Juk misinukas labai maistingas ir sotus, tai vaikas ir pavalgo juo. O jei pieno nenori, gal jogurtas naturalus ar koks geriamas su skoniu tiks? Galima ir paciai jogurto pasidaryt. I piena imaisyt induka naturalaus jogurto ir palaikyt (kaip tiksliai daroma, kazkur sm rasoma), va ir turesi litra jogurto, kur gales saukstais kapot. Niu ir dzin tas pienas... As irgi jo iki kokiu 10metu negeriau. O kai nuvaziavau pas mociute i kaima visai vasarai, kai padave ka tik pamelzto pienuko su bandele pacios kepta ir aptepta pacios darytu sok. kremu, tai eidavo sapai lapai visa vasara.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dviveide: 11 vasario 2009 - 15:02
tai jei misinio neduodu tampa piktas,irzlus,o tokios busenos aplamai nieko neisiulysi,kad normalu maista kaip reikiant valgytu,nors 3kartus dienoj,gal kaip nors pavyktu misinio atsisakyti.o dabar misinukas pagrindinis maistas verysad.gif
Atsakyti
labas, ir pas mus tas pats, panele mano nevalgi...atrodo n iekada neisalksta, visaip bandziua ir graziai laukti kol paprasys ir pabarti arba net liepti ir laikti kol suvalgys bent puse...na zodziu, tik va pradejau duoti jei naujus omega 6 vitaminus, ir tfu tfu tfu, kazkaip man ji geriau gal valgo, na siek tiek, bet manau su laiku dar pageres:)

va dar ji darzelyje valgo normaliai, na suprantama kad su kitais vaikais smagiau...
beje ko niekada neatsisako (gal jau neatsisakydavo)smile.gif, tai sokolado, ir pati praso, net kai jei nerodoma smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(julitass @ 2009 02 11, 23:34)
tai jei misinio neduodu tampa piktas,irzlus,o tokios busenos aplamai nieko neisiulysi,kad normalu maista kaip reikiant valgytu,nors 3kartus dienoj,gal kaip nors pavyktu misinio atsisakyti.o dabar misinukas pagrindinis maistas verysad.gif


as jau raukciau misini, pabus piktas pora dienu ir preis.. yra pienuko aptamil specialaus nuo 1 metu
Atsakyti
mano 2 mėn dukrytė per parą suvalgo tik 300ml verysad.gif nežinau ką ir daryti verysad.gif
išbandžiau visus įmanomus būdus verysad.gif
Atsakyti
zinau apie ta piena,bet negeria,net pora kartu buvau nupirkusi,tai mociute kava balino,kad laukan nemesti pinigu biggrin.gif nu reiks ka nors daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 02 15, 10:22)
mano 2 mėn dukrytė per parą suvalgo tik 300ml  verysad.gif nežinau ką ir daryti verysad.gif
išbandžiau visus įmanomus būdus  verysad.gif




o mieganciai nebandei duoti? Manoji tokio amziaus tik miegodama valge... Pabudusiai buteliuko nei per kur neikisdavom. Irgi tik apie 400 ml suvalgydavo. O kaip svoris jusu? Auga normaliai?
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 02 15, 10:22)
mano 2 mėn dukrytė per parą suvalgo tik 300ml  verysad.gif nežinau ką ir daryti verysad.gif
išbandžiau visus įmanomus būdus  verysad.gif


Mano irgi panasiai suvalgydavo (apie 300ml MP), dazniausiai guledama vezime ir snausdama smile.gif Dabar jau 8men, o su kosytem iseina 600-700ml. Niu ir ka tu jai padarysi, kad nenori doh.gif
Atsakyti