Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

QUOTE(neju @ 2009 01 23, 18:28)
Keista, o musu nevalgiukui gydytoja tik Cevikap (vit C) po 8 lasus paskyre, bet jau daugiau kaip menuo geriam ir apetitas nepadidejo. Tie fermentai panasiai kaip jogurto kapsules ar cia visai kas kita? Nes jogurto kapsules gerem kai visai mazi buvom.


tie fermenati yra kapsulese tokiom granulytem, bet tai tikrai nera jogurto kapsules.
Atsakyti
O jogurto kapsules nuo kurio amziaus galima duoti ?
Atsakyti
Jogurto kapsules galima nuo gimimo. Kadangi mums leido antibiotikus ka tik gimus, tai veliau zarnyno veiklai gerint skyre jogurto kapsulytes. Jas istirpindavom piene. Ir vartojom gal apie menesi. 4u.gif
Atsakyti
O kurios firmos rekomenduotumėt jogurto kapsules? ar jokio skirtumo?
Atsakyti
Dabar tiksliai neatsimenu, bet mes naudojom baltam indely lyg su raudona etikete. Paklauskit vaistineje. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemiete @ 2009 01 24, 15:21)
O kurios firmos rekomenduotumėt jogurto kapsules? ar jokio skirtumo?

Mums geriausios buvo bifolac gerosios bakterijos mirksiukas.gif kazkada gereme kreon fernetus, nes labai atpylinejo mano pienu stipriai, taj tada jos padejo, o apetitui gerinti ju nenaudojau, bet galbut praverstu g.gif visada kai pablogsta apetitas duodu bifolac ir mum tikrai pagereja, beje dar vit.c padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
O maniske tysta vis aukstyn, bet i svoris tai gramus renkam doh.gif 74cm ugio ir tik 7,300kg..

Dabar pradejau duot valgyt tik kas keturias val. Lyg daugiau isalksta ir daugiau suvalgo. Na aisku ne tiek ir daug. Per karta apie 100ml koses tik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dviveide @ 2009 01 25, 22:11)
O maniske tysta vis aukstyn, bet i svoris tai gramus renkam  doh.gif  74cm ugio ir tik 7,300kg..

Dabar pradejau duot valgyt tik kas keturias val. Lyg daugiau isalksta ir daugiau suvalgo. Na aisku ne tiek ir daug. Per karta apie 100ml koses tik  doh.gif

mano 5 mėn. buvo tik 5,5 kg ir 62,5cm, bet kraujuką pasidarėm geras, tai ne taip nervinuosi. Dabar košytes pradėjom antra savaitė, man atrodo, kad nedaug suvalgo, gal po kokius 3 šaukštelius. O kaip jūs pamatuojate kiek tos košės suvalgo? aš padarau daugiau, kad ne taip greit atšaltų, paskui ant šaukštelio galo vis duodu kad nespringtų ir nežiaugčiotų, tai nesuskaičiuoju kiek suvalgo g.gif kitą savaitę jau 6 mėn. bijau kad būsim visai mažai paaugę doh.gif
Atsakyti
As darau Milupa grudines( mano virtu nevalgo) ir uzpilu reikiamu kiekiu misinuko, o darzoviene susmulkinta supilu i indeli tai ir zinau kiek suvalgo. 4u.gif
Atsakyti
Pradzioje kose darydavau i avento buteliuka. Jis gi sugraduotas, tai ir zinojai tiksliai kiek suvalgo. O dabar, kad nesinervinciau is akies darau i nesugraduota indeli. Na mazdaug zinau, kad daugiau nei 200ml i ji telpa. Tai puse indelio iseina 100ml smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neju @ 2009 01 26, 10:52)
As darau Milupa grudines( mano virtu nevalgo) ir uzpilu reikiamu kiekiu misinuko, o darzoviene susmulkinta supilu i indeli tai ir zinau kiek suvalgo. 4u.gif


aišku 4u.gif
QUOTE(Dviveide @ 2009 01 26, 13:13)
Pradzioje kose darydavau i avento buteliuka. Jis gi sugraduotas, tai ir zinojai tiksliai kiek suvalgo. O dabar, kad nesinervinciau is akies darau i nesugraduota indeli. Na mazdaug zinau, kad daugiau nei 200ml i ji telpa. Tai puse indelio iseina 100ml smile.gif

na gal reiks ir man pabandyt į avento buteliuką pamatuot g.gif Tikiuosi ji kokia 10 ml. suvalgo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(joviliukste @ 2009 01 25, 20:51)
kazkada gereme kreon fernetus, nes labai atpylinejo mano pienu stipriai, taj tada jos padejo, o apetitui gerinti ju nenaudojau, bet galbut praverstu  g.gif visada kai pablogsta apetitas duodu bifolac ir mum tikrai pagereja, beje dar vit.c padeda  mirksiukas.gif

mano abu vaikai baisiai nevalgus, tai didzkiui kai jau visai perbales ir nucybes vaiskto gydyt. paskiria pagerti Kreon'o ir apetitas pasitaiso, zandai parausveja rolleyes.gif Bandysiu ir savo mazajau nevalgylai keliu dienu kursa su Kreon'u, gal pades, nes siuo metu siaubingas nevalgialaikis atejo verysad.gif Beja, mums nei vitaminas C, nei Bifolac apetito negerina schmoll.gif Na, gal nuo C kiek ir geriau buna, bet kadangi beveik kasdien girdau spanguoliu kompotuka, kuriame naturalaus C dayg yra, tai sintetinio sio vitamino nebeduodu.
Atsakyti