Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

Mano dickis dabar 3metu, irgi nevalgiukas, bet per tiek laiko ismokau truputi ramiau ziureti i si reikala. Jei matau kad nevalgo, pasiulau ka nors kita, jei irgi ne, tada palaukiam kol isalks:)
Atsakyti
aš tai galvoju nevalgus tas mano vaikas,ar ne ax.gif valgo nedaug,daržely įvardijamas,kaip valgantis prastai,bet vajogurtus,varškes tai gali bile kiek valgyt smile.gif ir mėsą,jei gabaliukais smile.gif
Atsakyti
Sveikos.
ir as turiu mazulyte nevalgancia dama... Mums dar tik 8 mėn su puse, bet valgymas yra kazkas baisaus ne tik jai bet ir man jau...
Nevalgo nei grudiniu kosiu nei mesieniu, nei darzovieniu doh.gif na po kelis saukstukus nebent. Priaugam aisku mazai svorio, bet tai ka daryt? Jau visokias gudrybes isbandziau, istisa diena galvoju meniu, koses skaninu viskuom, bet rezultatu O, beto su tokia maza net nesusitarsi niekaip doh.gif na bet tikiuos kad gal kada nors isaugs smile.gif
Atsakyti
Mums uz men metai, o jau koks nevalgiukas...Valgo tik sriuba ir tik prie PC...o siaip daugiau nieko, absoliuciai...jokiu blynu, varskeciu, sureliu, kiausinio, omleto, kotletuku ir t.t...Jis ne tik neragauja, jis net nebando i rankele paimti, jei pasiulau leksteje, tai stumia, pyksta doh.gif Jo jokiais saldumynais nesugundysi, nes jis net ju neragauja visai.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eknos @ 2012 07 08, 08:27)
Turėjau ir as tą patyrimą. mano sūnus nemėgo valgyti iki 7 metų. Būdavo per pietus suvalgys 2 šaukštus košės, maitindavau visaip šnekindama, bet jis gokčiodavo, vos ne vemdavo.Vakarienei 1 blynuką ir viskas. Ko tik ne išbandžiau, vitaminus visokius. Nelabai padejo. Maždaug nuo 7 metų jo kalboje atsirado sakinys "Norėčiau kožko valgyti", labai apsidžiaugiau, nes niekad to nebuvo. Dabar nesenai tvarkėmės dantukus dėl sukandimo, tai pastebėjo, kad pas jį netaisyklingas rijimas ir šiek tiek priaugęs liežuvio pasaitėlis. Galėjo dėl to netaisklingo rijmo ir liežuvio padėties nevalgyti. Dabar jam 10 metų. Apetitą gerinu duodama fito preparatą "juodasis graikiskas riesutas"(Black Walnut). Sis preparatas naikina parazitus ir turi labai daug vitaminų ir mineralų. Labai padeda. Tai tokia mano patirtis.

įdomi patirtis, reiks išsitirt, sakot kirmėlių buvimas gali būti apetito stokos problema? Bijau, kad pas mus kažkokia psichologinė, mato maistą, bet neragauja, čia didžiausia bėda, nors niekas niekada nekišo maisto per prievartą, duodu vitaminų, vengiu saldumynų, pasakos jau nebepadeda, ne tas amžius 7 metų vaikui įsiūlyti ragauti. Nebežinau ką ir daryti. verysad.gif Liko vos keletas produktų kuriuos valgo. Kiti būna nevalgo dėl įvairių alergijų, bet čia ne tas atvejis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delusion.: 22 gruodžio 2012 - 21:04
Ateinu ir as pasiguosti, esu isties labai sunerimus, bet tik as viena matau problema. Turiu dvynukus, berniuka ir mergyte, jiems dabar 6men. abu gime 2400g svorio, o dabar berniukas sveria 6500, o mergyte vos 5500g, nuo pat gimimo nemokejo imti kruties, ir taip ir neismoko, piena nusitraukinejau ir primaitinau misinuku, bet porcijos buvo juokingos, niekada negalejau zinoti ar si maitinima ji iveiks 90ml ar tik 40, gastroenterologas nustate, kad labai pucia pilveli, patare nuo 4men primaitinti kosemis, pradejom nuo ju, bet ji visvien iveikia tik puse normos, galiu as ka noriu daryt, dar tik ant galvos stoveti nebandziau smile.gif , bet jeigu ji nenori valgyt -nesizioja, arba misinuka leidzia lauk, neryja ir viskas. Gydytojai problemos nemato 500g per men. ji priauga, o kol svoris auga viskas jiems atrodo gerai. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Polina @ 2013 01 09, 17:04)
Ateinu ir as pasiguosti, esu isties labai sunerimus, bet tik as viena matau problema. Turiu dvynukus, berniuka ir mergyte, jiems dabar 6men. abu gime 2400g svorio, o dabar berniukas sveria 6500, o mergyte vos 5500g, nuo pat gimimo nemokejo imti kruties, ir taip ir neismoko, piena nusitraukinejau ir primaitinau misinuku, bet porcijos buvo juokingos, niekada negalejau zinoti ar si maitinima ji iveiks 90ml ar tik 40, gastroenterologas nustate, kad labai pucia pilveli, patare nuo 4men primaitinti kosemis, pradejom nuo ju, bet ji visvien iveikia tik puse normos, galiu as ka noriu daryt, dar tik ant galvos stoveti nebandziau  smile.gif , bet jeigu ji nenori valgyt -nesizioja, arba misinuka leidzia lauk, neryja ir viskas. Gydytojai problemos nemato 500g per men. ji priauga, o kol svoris auga viskas jiems atrodo gerai.  verysad.gif


Isivaizduoju kaip jums sunku... Mano sunelis irgi gime ik 2400 g., kita savaite sueis penki menesiai sveria 6400 g. Mazokai, gydytoja sako tegul daugiau valgo, bet tai kaip as jam prikisiu daugiau jeigu irgi niekada normos nesuvalgo, o kartais maitinima is vis praleidzia... doh.gif Dabar jau pradejome duoti bulve, obuoliuka.
Atsakyti
Labas merginos,ir as prisidesiu su savo dukrele prie jusu.... Maniske visada buvo nevalgiuke,bet dabar kas darosi tai net baigiu pablusti verysad.gif pries savaite susirgome gripu,sirgome 5 dienas,zinoma per ta laika visiskai nieko nevalge,tik sultis skirtas kudikiams gere. Bet dabar jau kaip ir antra diena kaip pasveikome,deja nieko nevalgo...keturis saukstelius koses,du saukstelius darzevos su mesa ir 300 ml misinuko... verysad.gif verysad.gif verysad.gif ka daryti ?? Man taip baisu del jos,matau kad yra sukudus...ji ir taip pas mane smulkute.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(imdigo @ 2013 02 17, 00:26)
Labas merginos,ir as prisidesiu su savo dukrele prie jusu.... Maniske visada buvo nevalgiuke,bet dabar kas darosi tai net baigiu pablusti verysad.gif  pries savaite susirgome gripu,sirgome 5 dienas,zinoma per ta laika visiskai nieko nevalge,tik sultis skirtas kudikiams gere. Bet dabar jau kaip ir antra diena kaip pasveikome,deja nieko nevalgo...keturis saukstelius koses,du saukstelius darzevos su mesa ir 300 ml misinuko... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  ka daryti ?? Man taip baisu del jos,matau kad yra sukudus...ji ir taip pas mane smulkute.... unsure.gif



Labas, jus nepergyvenkite taip, viskas susitvarkys, mano mazulis po ligos 2 savaites nevalge, o dabar jau po truputi pradeda, tai man jau dziaugsmo...Gere tik MP , kai duodi maisto saukstas, du arba visai nieko. Visa tai vare mane i nevilti, o dabar suprantu, kad reikejo tik siek tiek laiko. Bet kai vaikas per diena suvalgo tik du saukstus koses, tai man jau budavo tragedija... doh.gif doh.gif
Gal praeis siek tiek laiko ir jusu vaikutis prades irgi valgyti, sekmes jums..
Atsakyti
QUOTE(vilka11 @ 2013 02 17, 17:16)
Labas, jus nepergyvenkite taip, viskas susitvarkys, mano mazulis po ligos 2 savaites nevalge, o dabar jau po truputi pradeda, tai man jau dziaugsmo...Gere tik MP , kai duodi maisto saukstas, du arba visai nieko. Visa tai vare mane i nevilti, o dabar suprantu, kad reikejo tik siek tiek laiko. Bet kai vaikas per diena suvalgo tik du saukstus koses, tai man jau budavo tragedija... doh.gif  doh.gif
Gal praeis siek tiek laiko ir jusu vaikutis prades irgi valgyti, sekmes jums..


Aciu,bet zinote kaip baisu,ir taip nieko beveik nevalgydavo....o dabar isvis nieko nenori,geriausiu atveju lenda saldus apelsinas unsure.gif
Atsakyti
Skaitau visus mamu nuogastavimus,kad vaikai nevalgo ir gal palengveja man kazkiek jog ne as viena cia plaukus raunuos. kazkoks siaubo filmas tie mano kinderiai anksciau didysis nieko nevalgydavo krausciaus is proto,bet dabar vaikinui jau greit 9 metai galiu pasidziaugti,kad jau galima perkalbeti ir valgo nepalyginamai daugiau. Bet va mano mazoji 3metu kazkada dar budama 1,5 m. kirto cepelinus ir kugeli,o va jau kokius metus labai vargstu nevalgo praktiskai jokio rimto maisto o ypac mesos. gyva yra ant sureliu,varskyciu,ir blynu baisiausia,kad jokiu budu nenori nieko naujo imti i burna is darzociu tik morka zalia pagrauzia,bet ar cia pilnavertis maistas siaubas kazkoks ir ji tikrai negauna daugybes saldumynu,nes turbut bus sakanciu jog turbut del to nevalgo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa25: 18 vasario 2013 - 13:42
paskaicius jumis tikrai ramiau paliko.nezinau ka daryti,mano mergyte galiu pasakyti gyva oru doh.gif nevalgo nieko,dar budavo rytais koses bliudeli sukirsdavo,o diena pauzkandziaudavo,o dabar isvis nieko,ka prakanda ir ismeta,kiek visko siulau,ji nieko nenori doh.gif
Atsakyti