Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

sveikos, norejau pasiteirautši, gal zinot kokius prepratus apetitui sktinti mums dabar 2,5, na nera , kad jis nevalgytu, bet pagal jo ugi ir visas lenteles svoris prie mazesniu
Papildyta:
o sakukit tas preparatas fito preparatą "juodasis graikiskas riesutas"(Black Walnut). cia tiklus oavadinimas? ir nuo kokio jis amziaus? kur perkat?
Atsakyti
Sveikos mamos,oi kaip viskas pazystama g.gif Manajai panelytei siuo metu yra virs 3 metuku,su maistu vargelis prasidejo kudikysteje,kai emiau primaitinti trintomis kosytemis,mesos nepripazino-spjaudavo,darzoves taip pat nelabai priimdavo,na bet kazkaip uzaugome g.gif Mergaite lb isranki maistui,mesos iki siol nevalgo.Jos valgiarastyje dominuoja pieno produktai,kruopos,desreles,bulviu ir miltiniai patiekalai,kartais sriubos.Turime problemu su viduriu uzkietejimu..Su darzelio aukletoja svarsteme kaip ikalbeti ja paragauti pietus,nes manoji suvalgydavo sriuba,o antraji patiekala stumdavo per stala ir verkdavo sakydama,kad nemegsta jo,nenori (niekada neverciau valgyti per prievarta),taip sako net neparagavusi.Tai gi,aukletoja jei pasiule is antro patiekalo lekstes issirinkti ta maista kuri ji noretu ar tai garnyras,ar darzoves.Sis budas mums pasiteisino 4u.gif taciau tik darzelyje..Buvome pas psichologe pasikonsultuoti kaip elgtis,ka daryti,svarbiausia zinoma-jokios prievartos,siule itraukti vaika i valgiarascio sudaryma,atkreipti demesi i jo norus,bet nenuolaidziauti,nes kitu atveju anot psichologes ir teks visa gyvenima vaikui maista ruosti atskirai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Amure, paprašykit auklėtojos, kad dukrytę sodintų prie stalo kartu su gerai valgančiais smile.gif Toks būdas dažnai pasiteisina, vaikas net nejusdamas ima geriau valgyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2012 08 28, 22:16)
Amure, paprašykit auklėtojos, kad dukrytę sodintų prie stalo kartu su gerai valgančiais smile.gif Toks būdas dažnai pasiteisina, vaikas net nejusdamas ima geriau valgyti smile.gif


Grupeje visi vaikuciai neprastai valgo mirksiukas.gif manoji vakare pati pasakoja,kad vaikuciai valge mesyte,o ji sake nenorejo,nes nemegsta
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2012 06 15, 16:05)
Būna sako vaikai nevalgo... Aš irgi įpratau sakyt, mano vaikai nieko nevalgo, dejuoju ir dejuoju pastoviai... Kažkada mane "supurtė" - ar tikrai NIEKO nevalgo??? Niu sakau valgo, blynus, pienišką sriubą, šį bei tą pavyksta įkišti.. Tai va, sako čia ne NIEKAS.

Vargstam su mergaite iki šiol, valgo tik su tam tikro išlygom, tik tam tikrą maistą, tik iš tam tikrų indų ir tik su tam tikrais įrankiais. Visi stebisi, kodėl taip nuolaidžiaujam - dukryte, su kuriuo šaukšteliu nori valgyti - o ką daryt??? Dar nėra ragavusi jokio sūrio, dešros, nuo pat gimimo buvo ramu, kad nieko nečiups ir nepuls gerti ar valgyti  nuo stalo. Bet va yra tam tikrų patiekalų, kuriuos valgo, tai vasarą kažkiek atsipučiam: braškės, ledai  bigsmile.gif

Su ja negelbėjo nei multikai, nei žaidimai...
Dabar viliojam ledais, saldainiais, sūreliais, jau perėjau prie gąsdinimų, kad važiuosim kraujuko imti jei nevalgys - kažkiek veikia.

Buvo pagerėjimas, kai broliukas gimė, tai iš tos laimės, kad mergaitė pradėjo valgyt, nepastebėjau, kad mažius nevalgo  doh.gif Jau sakiau šito tai nekelsiu iš kėdutės  kol nepavalgys (paskui mergaitę tai keliais ropojom, kad teiktųsi kąsniuką suvalgyti). Daba susilaukiu iš aplinkinių kritikos, kad aš ne maitinu vaikutį, o jam grūdu maistą ... sad.gif vienoj rankoj sausainis, kitoj telefonas, ir filmukai jau padeda.. nu o ką daryt, reik suktis kažkaip.

Va, nubudo, reik eit maitint hihihi.gif
Niu tai jungiuosi į nevalgiukų būrį, bu jau atsibodo kariaut su tais bado streiko paskelbėjais


Jums,mama,paminkla pastatyt uz kantrybe ir istverme 4u.gif 4u.gif

Manoji nuo pat primaitinimo pradzios buvo labai valgi,kuo labai dziaugiausi.
Deja,kai apsirgo sloga su temperatura,mete valgyt darzoves ir mesa doh.gif net ir pasveikus nenori ju valgyti

Taigi as ja palaikau alkanute (skamba gal ziauriai),bet po kokiu 3-4 val atsiranda noras valgyti.
Atsakyti
Mes beveik 2 budami valgomprie kompo, zinau ,kad labai blogai darau, nera jokios valgymo kulturos kaip kiti pasakytu, bet kad tik kazkiek suvalgytu...
Atsakyti
Mes irgi labai pratai valgem. Padetis pagerejo, kai vaika valgydinam kartu prie stalo su visa seima arba duodavom kaitaliodami ivairiu zaislu. Taciau neramino, kad vaikas nenori valgyt, o mes maitinam, nes juk reikia.
Mums labai padejo Floradix Kindervital maisto papildas, geriami vitaminai. Skyre pediatre, esa zadina paetita, atrodo veikia.
Atsakyti
QUOTE(giedrumelis79 @ 2011 07 11, 12:37)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif mes dabar irgi esame siame periode g.gif as zinau savo panos galimybes,kiek ji gali valgyti,kiek valgo,bet vat dabar atostogaujam,neinam nei idarzeli,tai kazkaip vis dazniau pasireiskia bado akcijos,ir didziulis noras saldumynams doh.gif ieskom kompromiso,bet tikrai nerandam,visko reiklauja rekimu,asarom doh.gif
as irgi esu perejus visus etapus,visokiais apgaules budais valgydinus,bet tai visada testis negali,maniske gali buti ir per diena alkana doh.gif jos visada reikia klausti,ar nori valgyt,ko nori,aisku atsakymas buna vienas,arba sureliu,arba dribsniu su pienu doh.gif dar mes nuo gimimo turim mazakraujyste,kurios niekaip neissigydom,(tai greiciausia paveldeta)nes nei istolo nepanasi ienemike,raudonskruoste rundina panele g.gif todel daznai stresuoju del jos mitybos,bijau kad visai kraujas nenusilbtu per nuos nevalgymus,nes nemazai dar ligos atveju pasilpsta kraujukas verysad.gif nei viatminai nepadeda,nei istisas lauke buvimas,ir dazeli pastoviai girdedavau,kad nevalgo verysad.gif

As irgi noriu prisijungti prie visu nevalgiuku. Musu situacija panasi kaip ir daugumos, bet problema ta, kad hemoglobinas zemas ir negalim gerti gelezies, nes isvis dingsta apetitas ir pradeda viduriuoti. Na vienu zodziu neviltis schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuos i jusu buri su savo sesemeciu pirmoku 4u.gif


Jo nevalgymas man visus nervus kainuos, o "kniaukimas" prie stalo atsisedus valgyt, tai galutinai dabaigs doh.gif ... Nebezinau ka daryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(charizmaaa @ 2012 10 24, 08:28)
Sveikos, jungiuos i jusu buri su savo sesemeciu pirmoku  4u.gif
Jo nevalgymas man visus nervus kainuos, o "kniaukimas" prie stalo atsisedus valgyt, tai galutinai dabaigs  doh.gif ... Nebezinau ka daryti  doh.gif

Labas! Jausmas toks , kad as pati tai parasiau;) problema nuo pat maziuko... ant vienos rankos pirstu galiu paskaiciuot megstama maista...Kaip vieni vaikus baudzia sakydami, kad pastatys kampa, tai maniskiui pasakyk, kad eis valgyti-jam tai bausme didziausia...juokas pro asaras...
Atsakyti
turiu du nevalgiukus, didelį ir mažą. Pati pasirodo tokia buvau, nustojau nervintis, tiesiog palikau ramybėj, išaugs. Ir jums to paties linkiu smile.gif
Atsakyti
Mano sunus nevalgus labai. Su laiku ismokau gudrauti.. Darzoves su mixeriu i kose sumixuoju ir sumaisau su maistu o jam ne nesakau kad ten brokoliai ar pan.
O siaip tai kovojam uz kasnius ir ismokau pasakyt NE jei nesuvalgo ir nori saldumynu. Ju gauna tik normaliai pavalges.
Atsakyti