Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

QUOTE(ausryte_v @ 2011 11 11, 11:30)
Sveiki,

mes turime bėdą. Mano mažylei aštuoni su puse mėnesio ir ji visiškai atsisako valgyti papildomą maistą. Valgo tik MP. Pakeičiau ir šaukštuką, gaminu skirtingas košes ir skaninu, ir pirktines bandom, niekas negelbėja. Neprisileidžia šaukštuko prie burnos. Ar gali būti kalti dantys. Nes dabar tik pirmas dantukas mums kalasi. Galvoju, gal kiek laiko išvis jai neduot košės, o maitint tik MP, kad pamirštų. Nebeturiu idėjų, ką jau ir bedaryt smile.gif

Tikrai cia jokia beda, manau iki metu vaikams MP yra pagrindinis maistas. Mano abu vaikai taip augo, kitas maistas buvo tik ragavimui ,svoris irgi buvo nedidelis sunus nepilnai 10 svere 1 metuku , dukryte nei tiek smile.gif Bet viskas gerai dabar sunui 5 m sveria 20, dukryte 3- 13 kg, ne is stambiuju ,bet juk ne svoryje esme, o kad sveikas vaikas smile.gif
O siaip tu tradiciniu trintu kosyciu is vis nevalge doh.gif . As isvirdavau darzoviu ir smulkiiai supjaustydavau, tada sededami patus su pirstukais imdami valgydavo, ilgai zaizdavo, o man visai gerai buvo ramus laikas apsitvarkyti galejau smile.gif O siaip geriausiai valge obuoliuka pagremsta su saukstuku sunus, o dukryte mokejo po trupuciuka atsikasti ir susikramtyti smile.gif
Meginkit vis pasiulyti po viena kazkoki vaisiu ar darzove tik paragauti 4u.gif
Atsakyti
as tai vis dukra su sunum lyginu.
Dukra 1metuku svere 12,5kg. sunus dabar 1metku ir 7 men tesveria 11,5kg. ax.gif
Atsakyti
Mano sūnus 1,8 mėn. tik 10 kg sveria verysad.gif Pagrindinis maistas iki šiol MP, visą kitą tik užkandžiaujam, apie normalius pietus (mėsytę, daržoves) tik pasvajoju doh.gif Ir visos mūsų bėdos prasidėjo nuo metukų, iki tol valgė neblogai. Darėme n tyrimų ir nieko, vaikas visiškai sveikas, gydytojų nuomone tiesiog toks augimas. Anksčiau irgi dantukus kaltino, dabar jau visi išdygo, tad nėr ką kaltint, o apetitas taip ir neatsirado verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
mano sunelio ugis 95cm, o sveria 12kg. ( 1.11men), paskutinius 3 men visiskai atsisako valgyti verysad.gif Valgo tik riesutus, medu, jogurta, kefyra, misinukas, baronkos - viskas, daugiau negaliu nieko isiulyti. Anksciau nors du kartus dienoje pavalgydavo normalaus maisto, o dabar doh.gif darem kraujo tyrimai - viskas gerai, hemoglobinas 128. Geriam zuvu taukus - niekas nepadeda, nebezinau ka daryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kigaite @ 2011 12 18, 13:29)
Sveikos mamytes,
mano sunelio ugis 95cm, o sveria 12kg. ( 1.11men), paskutinius 3 men visiskai atsisako valgyti verysad.gif Valgo tik riesutus, medu, jogurta, kefyra, misinukas, baronkos - viskas, daugiau negaliu nieko isiulyti. Anksciau nors du kartus dienoje pavalgydavo normalaus maisto, o dabar doh.gif darem kraujo tyrimai - viskas gerai, hemoglobinas 128. Geriam zuvu taukus - niekas nepadeda, nebezinau ka daryti verysad.gif


Sveikutes, na, paskaicius Jusu posta - viskas panasiai pas mus deliojasi, tik jei maniskis dar nors tiek valgytu...musu maziui ka tik suejo dveji, nuo metu valge puikiai - visi net stebedavosi koks puikus apetitas, dabar pora men - verysad.gif verysad.gif , buna dienu kai as galvoju ne ka saindien valge, o ar aplamai valge ka nors...pvz siandien iki pietu suvalge tris mazus griezinelius keptos morkos ir atsigere arbatos su pienu, viskas...Vakar valge ryte puse blyno, vakare kokius 6 makaronus, visa diena - nieko, apima visiska neviltis, vaikas atrodo zvalus, linksmas, zaidzia, bet tas nevalgymas...geriam skysta vit c, skysta gelezi, zuvies taukus, na, galima sakyti tai ir yra visas dienos meniu...niekas jam neskanu, nieko neori, isskyrus valgytu saldainius be perdstojo...jau koks men neduodu nei sausainiu, nei sureliu, liko tik obuolys ir banas, bet ir tu negaliu isiulyti...
Atsakyti
na ka..ir as apie savo dicke papasakosiu...
amzius beveik 2.5metu svoris 12.3kg ogogo koks didelis.... bigsmile.gif
pasiutes vaikas

jau pripratau prie jos 'milzinisku' porciju...na gal tiek nori...jau didele.nebeiseina apgauti su tv reklama ar muzikelem.valgo pati.kiek nori.
tik kad meniu skurdus;
jokiu vaisiu.jokiu darzoviu-nuo gimimo nevalgo.net paragaut neikisi.
valgom:
surelius.desreles[zalias.nevirtas][jokiu padazu.grietiniu ir pan-nepripazista-viskas sausa turi but].keptos bulves.blinai[miltiniai ir bulviniai[be padazu kaip minejau].varskeciai kepti.
sausainius ir saldainius zinoma valgo-tik daug negauna.
ai...dar sriuba pamirsau.buna uzeina 'geroji' menulio faze tai valgo-zirniu.rugstiniu.kopustu...

ir vsio...daugiau nieko negaliu isiulit kad bent paragautu.va is siu 'patiekalu' kasdien ir suku galva ka pagamint... doh.gif
ai dar patinka sausas batonas doh.gif

juokinga kad net liudna verysad.gif
Papildyta:
viena kart su teciu zuvi valge...bet daugaiu neisiulem paragaut... doh.gif
Papildyta:
dar pamirsau paminet kad bulve valgoma isokia.netik kepta.bet ir virta.bulviu kose megsta.
o darzoves valgomos tai tik ka i sriuba galiu idet[bulve.morka.sogunas.kopustas].
salotu jokiu nevalgo.uogu jokiu navalgo.[nagalvokit kad nebandziau ikisti bent paragaut-niekaip]
vaisiu-jokiu[net obuolio.banano...]
Atsakyti
ir kas dabar su tais vaikuciais darosi!!!!!!!! O, mamytes, Jus misinuka dar duodat? Pagalvojau gal misinukai naikina nora valgyti normalu maista g.gif
Atsakyti
Mano mazyle taip pat nieko nevalgydavo tai mano daktare pasiule vitaminus wellkids. dabar per diena net pora kartu normaliai pavalgo! pasiekimas nerealus lotuliukas.gif
Atsakyti
O ka patartumet mamai,kurios vyresenele turi dideliu bedu su uzkietejusiais viduriukais ir nevalgo nieko doh.gif Paskutini menesi isvis tikrai mazai,numete svorio apie 1,5kg per ligas,db dasidejo vel pilvuko bedos,kad atsistatytu,turi valgyti reguliariai,o ji kategoriskai atsisako valgyti bet ka verysad.gif
Atsakyti
ir mano dukryte prastai valgo, kartais truksta jau kantrybe,kai pagamini 3 patiekalus ir nei vieno rimtai neparagauja net doh.gif
Atsakyti
laba vakara. kaip jus suprantu. pati tiek besistengdama bent praziodinti savaji suneli tiek prisinervuoju, kad net graudu sad.gif
ir me skaltinom dantukus, bet anie isdygo.
dabar namuose atsirado broliukas - sako buna vaikiukams stresas - gali tai buti nevalgymo priezastis. bet 3 menesiukai praejo- ir vyresnelis vis tiek nevalgo.
nenoriu pirkti jokiu vitaminu, papildu.. turbut ir tas naujasisi Niam niam - apetitui geresniam - tik reklama doh.gif
neismanau ka bedaryti. nevalgto visiskai verysad.gif
taip megdavo pasildyta pieneli pries miegeli gerti - jau ir to nebeisiulau.

sako negalima kisti per prievarta, sako, kad negerai yra gaudyti vaikeli is paskos begiojant su saukstu.
ar meginot kuri nors tiesiog neduoti tol kol pats nepapraso mazytis? turiu galvoje visiskai nieko nesiulyti - nei obuoliuko, nei jogurtuko?
Atsakyti
Mano sūnelis 4 metų irgi nevalgiukas. Iš daržovių valgo tik bulves (jei keptos ar virtos), ir burokėlių sriubą. Mėgsta kaip ir dauguma blynus, varškėčius, ryžius, grikius. Tai būna dienų, kai usryčiams kukurūzų ar grūdų košė, pietums ryžiai su sviestu, vakarienei grikiai su sviestu. Mėsos nebevalgo. Labai gaila, kad vaisių ir daržovių beveik jokių nevalgo, ir kaip kiti vaikiukai iš temos, nenori nieko naujo ragauti, vis sako "man bus neskanu". O gaila, nes gyvename kaime, kur pilna šviežių daržovių, vaisių ir uogyčių ....
Atsakyti