Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

Sveikos mamytes. Noriu ir as prie Jusu prisijungti. 4u.gif As auginu 2 metuku mergaite, kuri valgo visai mazai, net buna kad i deina suvalgo tik 1 sureli. Bey jau vandens geria tai Jus net neisivaizduojate.
Atsakyti
Sveiki, jungiames ir mes i nevalgiuku buri. Musu bedos prasidejo kazkur nuo metuku, iki tol apetitu vaikas nesiskunde, noriai ragavo naujus patiekalus. Veliau pradejo rinktis ka valgau, ko ne, cia gal normalu, kiekvienas musu kazka megsta, kazko ne, bet ilgainiui musu racionas susiaurejo iki dribsniu, makaronu, blynu, omleto. Darem ivairius tyrimus, nustate alergija pienui ir kiausiniui, tad beveik neliko ko valgyti verysad.gif Pradejo kristi svoris, hemoglobinas, tada maitinau vaika per prievarta, uzkalbejus jam dantis, kuri laika visai neblogai sekesi, net pradejo noriai valgyti, veliau vel uzejo nevalgadieniai. Jau ir nezinau ko griebtis, padarem n tyrimu, geriam fermentus, gerasias bakterijas, taciau rezultatas nulinis. Perskaiciau daugumos mamu patirti ir kaip supratau nelabai ka sioje vietoje padarysi, lieka tik susitaikyti ir laukti geresniu laiku. Beje, dar maitinu MP, ir sito gerio niekad neatsisako smile.gif Tad noriu isbandyti paskutine priemone ir nujunkyti, gal tada apetitas pasitaisytu, bet labai gasdina, kad nepades, o tada dar ir MP negaus, tai visai bus liudna. Dabar mums 1.6m svoris 9.4 kg, ugis tiksliai nezinau, apie 81 cm.
Atsakyti
Turime panašių problemų dėl valgymo, tad aš savo vaiką stengiuosi privilioti įdomiai lėkštėje išdėliotu maistu arba iš vakaro paklausiu ko pageidauja. Nors dažnai ryte pasitaiko, kad ko vakare norėjo, ryte jau nebesinori. Turime nusipirkę ir specialius vaikiškus indus, šakutes, šaukštus.
Atsakyti
QUOTE(Jauna_mamaite @ 2011 10 25, 20:52)
Turime nusipirkę ir specialius vaikiškus indus, šakutes, šaukštus.

Netikiu tuom , kad geriau valgytu. Nebent apetitas didesnis pradzioj, kol nusibosta ir indai, sakutes pasidaro kasdieniniai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Antira: 25 spalio 2011 - 21:15
QUOTE(Antira @ 2011 10 25, 21:14)
Netikiu tuom , kad geriau valgytu. Nebent apetitas didesnis pradzioj, kol nusibosta ir indai, sakutes pasidaro kasdieniniai.


Tikrai taip, bet nors minimalus rezultatas visada dziugina. Vakar nusipirkus du margarinus vilnius gavau pusryciu padekliuka. Siandien ryte isbandem, pusryciaujant skaiciavom daugybos lentele, tai taip zaisdamos suvalgem visa lekste koses thumbup.gif o su pusryciais visada buna didziausios problemos...
Atsakyti
QUOTE(Jauna_mamaite @ 2011 10 26, 08:02)
Tikrai taip, bet nors minimalus rezultatas visada dziugina. Vakar nusipirkus du margarinus vilnius gavau pusryciu padekliuka. Siandien ryte isbandem, pusryciaujant skaiciavom daugybos lentele, tai taip zaisdamos suvalgem visa lekste koses thumbup.gif o su pusryciais visada buna didziausios problemos...



Aš irgi mačiau šitą akciją. Mane sudomino tie padėkliukai, labiausiai tas su daugybos lentele. Mokykloje maniškė kaip tik mokosi daugybą, o kai skaičiai dažniau bus prieš akis, tai gal lengviau bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiste Sabaliauskiene @ 2011 10 26, 13:54)
Aš irgi mačiau šitą akciją. Mane sudomino tie padėkliukai, labiausiai tas su daugybos lentele. Mokykloje maniškė kaip tik mokosi daugybą, o kai skaičiai dažniau bus prieš akis, tai gal lengviau bus  g.gif


eiiiiii merginos, savo sunenui pirmokui ieskau edukacines dovanos thumbup.gif (na sialia visu tu bakuganu). Kur cia kokia akcija ir kiek tas padekliukas kainuoja? Beje, ant ko ji det unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(raminciukas777 @ 2011 10 26, 14:14)
eiiiiii merginos, savo sunenui pirmokui ieskau edukacines dovanos thumbup.gif (na sialia visu tu bakuganu). Kur cia kokia akcija ir kiek tas padekliukas kainuoja? Beje, ant ko ji det unsure.gif


Mano tai draugė norfoje apsipirkinėjo ir pasiemė porą pakelių margarino vilnius ir vaikas pastebėjo reklamą, kad perkant 2 pakelius, galima gauti dovanų padėkliuką. Atsiemė jį spaudos kioskelyje. Vaikas išsirinko su daugybos tentele, tai daiktas ir praktiškas visai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaiste Sabaliauskiene: 26 spalio 2011 - 16:45
QUOTE(Skaiste Sabaliauskiene @ 2011 10 26, 17:44)
Mano tai draugė norfoje apsipirkinėjo ir pasiemė porą pakelių margarino vilnius  ir vaikas pastebėjo reklamą, kad perkant 2 pakelius, galima gauti dovanų padėkliuką.  Atsiemė jį spaudos kioskelyje. Vaikas išsirinko su daugybos tentele, tai daiktas ir praktiškas visai.


O tai ju kitaip neina isigyt kazi? g.gif Visai gal butu idomu ir naudinga...
Atsakyti
QUOTE(S_Siti @ 2011 10 27, 11:15)
O tai ju kitaip neina isigyt kazi? g.gif  Visai gal butu idomu ir naudinga...


gali bandyt islost lotuliukas.gif
www.seimospusryciams.lt
Atsakyti
Sveiki,

mes turime bėdą. Mano mažylei aštuoni su puse mėnesio ir ji visiškai atsisako valgyti papildomą maistą. Valgo tik MP. Pakeičiau ir šaukštuką, gaminu skirtingas košes ir skaninu, ir pirktines bandom, niekas negelbėja. Neprisileidžia šaukštuko prie burnos. Ar gali būti kalti dantys. Nes dabar tik pirmas dantukas mums kalasi. Galvoju, gal kiek laiko išvis jai neduot košės, o maitint tik MP, kad pamirštų. Nebeturiu idėjų, ką jau ir bedaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausryte_v @ 2011 11 11, 10:30)
Sveiki,

mes turime bėdą. Mano mažylei aštuoni su puse mėnesio ir ji visiškai atsisako valgyti papildomą maistą. Valgo tik MP. Pakeičiau ir šaukštuką, gaminu skirtingas košes ir skaninu, ir pirktines bandom, niekas negelbėja. Neprisileidžia šaukštuko prie burnos. Ar gali būti kalti dantys. Nes dabar tik pirmas dantukas mums kalasi. Galvoju, gal kiek laiko išvis jai neduot košės, o maitint tik MP, kad pamirštų. Nebeturiu idėjų, ką jau ir bedaryt smile.gif

pas mus ta pati situacija...ir problema: tesveria 9 mėn vos 7 kg doh.gif o nustojo valgyti 7 mėn. prieš tai didelių problemį neturėjom...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astarte12: 07 gruodžio 2011 - 12:53