Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

Mamytės, ar buvo kam taip, kad vaikas iš viso nesižioja pamatęs šaukštelį, sukasi nuo jo ir dar tranko per rankas, kai pamato jį. Nu kažkos košmaras doh.gif Nebežinau net ką bedaryti verysad.gif Ir šaukštelius keičiau visokius ir bliudeli duodu pačiai, nu nesižioja ir sukinėjasi nors tu ką doh.gif
Prie viso to, per mėnesį nieko nepriaugom, tai gydytoja krūva siuntimų davė, baisu, kad kas blogo nebūtu verysad.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urgit@: 07 sausio 2009 - 17:54
Sveikos,
Pagaliau radau temą dūšiai išlieti.
Nevalgo mano mergina doh.gif
Ji pripažįsta tik MP. Daržovienės su mėsa suvalgo kokius 30ml, kruopienės kaip kada 30-80ml. Jau nebeįsivaizduoju kaip jai įtikti doh.gif
Svorio kolkas priauga normaliai, ačiū Dievui.

Einu jūsų praitą temą paskaitinėsiu, gal kokių minčių rasti kaip pamaitinti nevalgiukę smile.gif

QUOTE(urgit@ @ 2009 01 07, 17:47)
Mamytės, ar buvo kam taip, kad vaikas iš viso nesižioja pamatęs šaukštelį, sukasi nuo jo ir dar tranko per rankas,  kai pamato jį. Nu kažkos košmaras  doh.gif 

Pas mus tas pats, tik dar per šaukštelį netranko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night: 07 sausio 2009 - 19:41
Labas smile.gif Maniskis irgi nesizioja, tai nors ir taip negalima, bet rodau vis kitus daiktus (zaislai neidomu schmoll.gif ) ir taip valgom. Dabar pratinames prie jogurto ir varskytes, bet nenoriai schmoll.gif , vos ant sauksto galiuko duodu, tai susiraukia. Ir dar nemokam kramtyt doh.gif
Atsakyti
Nu ir pas mus kazkoks pravalas doh.gif
Pamato sauksteli ir viskas, sukasi, susiciaupia nors tu ka verysad.gif
Neduoda nei paziureti ar dantukai dygsta, nei patepti.
Zodziu prie burnos geriau nelysk verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(urgit@ @ 2009 01 07, 18:47)
Mamytės, ar buvo kam taip, kad vaikas iš viso nesižioja pamatęs šaukštelį, sukasi nuo jo ir dar tranko per rankas,  kai pamato jį. Nu kažkos košmaras  doh.gif  Nebežinau net ką bedaryti  verysad.gif  Ir šaukštelius keičiau visokius ir bliudeli duodu pačiai, nu nesižioja ir sukinėjasi nors tu ką  doh.gif
Prie viso to, per mėnesį nieko nepriaugom, tai gydytoja krūva siuntimų davė, baisu, kad kas blogo nebūtu  verysad.gif

Mums taip buvo doh.gif ...Sirgom, todel kruva vaistuku sauksteliu duodavom, tai paskui labai saukstuko bijojo schmoll.gif Tik praejus keliems menesiams vel pradejo paimt duodama juo maista..Nepadejo nei sauksteliu keitimas, jo nepripazino kaip irenginio schmoll.gif Zinok, as rankom duodavau i burnyte maisteli..Aisku, vaizdas buvo labbbai neestetiskas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(urgit@ @ 2009 01 08, 14:02)
Nu ir pas mus kazkoks pravalas  doh.gif
Pamato sauksteli ir viskas, sukasi, susiciaupia nors tu ka  verysad.gif
Neduoda nei paziureti ar dantukai dygsta, nei patepti.
Zodziu prie burnos geriau nelysk  verysad.gif

Gal mazuliui skauda? Mums taip buvo...Tai, pasirodo, kad gerkles bedos buvo, o mes nesupratom, kol neuzkimo, nes viskas be temperaturos ..
Atsakyti
Mano mergaite irgi nevalgiukas, nemegsta nei MP, nei tyreliu. Dviese su vyru pamaitinam - kai teti pamato issizioja. Padeda ir valgymas pries veidrodi smile.gif Reikia, matyt, kompanijos valgymui biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
ir aš pagaliau atradau temelę labai aktualią. Nuo gimimo mano mažė nevalgi. Kiekvienas valgymas tai kova. Vis dar MP maitinu, pradžioje pavalgo kelias minutes, paskui žviegia, tai raminu, nešioju, per langą žiūrim. Paskui apsnūsta ir vėl traukia, bet dažnai reik krūtį judinit tapšnoti,kad veiksmas vyktų. Ir priaugam mažai po 300-400 g. paskutinį mėn iš viso tik 200 priaugom. Gimė mažytė 2,84 kg, o dabar 5 mėn. sveria tik 5,5 kg.
Dabar nauja atrakcija žindant nešioti,tūpinėti arba žiūrėti per langą į varnas ar vakare į šviesas. Tai šiek tiek padeda.
Aš iš tų mamų, kurios yra įsitikinę, kad iki 6 mėn. nereik nieko papildomai duoti, bet... nedaug svorio priaugam, tai liepė jau nuo 5 mėn. primaitinti. Gyd. primygtinai liepė pradėti nuo banano, o ne nuo bulvės g.gif man taip baisu, kai ji tokia nevalgi, kad bulvė bus neskanu po saldaus banano ir iš vis atsisakys valgyti. O kaip bus su MP jo dar labiau nevalgys blink.gif
Dar tik vieną kartą daviau paragauti banano, nepuolė žiotis, tai palei lūpas paterliojau, nulaižė, paskui lyg prasižiojo.
Aš kaip ir jūs bandau susitaikyti, kad bus ir toliau nevalgiukė, bet vis dar turiu viltį, kad gal paaugs ir pasitaisys valgymas. Nors ir aš ir MB buvom nevalgiukai doh.gif
Atsakyti
Labas smile.gif Man irgi teko primaitinet anksciau- 4.5 men. Taip rekomendavo gydytoja, nors kaip dabar galvoju, gal reikejo duot papildomai misinuko, o ne kieto maisto. Nes matyt skrandukas ilgiau virskindavo kad nenoredavo mp ilgiau. Pries primaitinima priaugom 500 g, pradejus primaitint- 300g doh.gif Pradejom nuo bulves-morkos. Bet kad ir papildomo maisto vaikas suvalgydavo nedaug. Sunui kaip tik nepatinka saldziai valgyt- kruopu koses turi but be priedu, is tyreliu tik moliugo-obuolio pripazista doh.gif Banano valgydavo kelis saukstelius, jei daugiau-apsivemdavo schmoll.gif . Manau, kad reikia vadovautis nuojauta, pagal vaika ziureti kas jam patinka, ne visada gydytojai teisus.
Atsakyti
QUOTE(neju @ 2009 01 12, 12:53)
Labas smile.gif Man irgi teko primaitinet anksciau- 4.5 men. Taip rekomendavo gydytoja, nors kaip dabar galvoju, gal reikejo duot papildomai misinuko, o ne kieto maisto. Nes matyt skrandukas ilgiau virskindavo kad nenoredavo mp ilgiau. Pries primaitinima priaugom 500 g, pradejus primaitint- 300g  doh.gif Pradejom nuo bulves-morkos. Bet kad ir papildomo maisto vaikas suvalgydavo nedaug. Sunui kaip tik nepatinka saldziai valgyt- kruopu koses turi but be priedu, is tyreliu tik moliugo-obuolio pripazista doh.gif Banano valgydavo kelis saukstelius, jei daugiau-apsivemdavo schmoll.gif . Manau, kad reikia vadovautis nuojauta, pagal vaika ziureti kas jam patinka, ne visada gydytojai teisus.

MP aš turiu pakankamai, kad tik ji valgytų daugiau doh.gif iš buteliuko negeria iš vis. Šiandien antrą dieną daviau banano truputį, tai apsivėmė unsure.gif gal ir ji nemėgsta saldžiai, kažkaip nuo pradžių norėjau nuo bulvės pradėti, jaučiu ryt taip ir darysiu, neklausysiu ką ta pediatrė kalba. Juk bananai ne mūsiškis augalas, chemikalų prisotintas, gal jau geriau lietuviškas obuolys iš močiutės sodo.
Ryt ekspermentuosiu žiūrėsiu kaip valgys ax.gif
Atsakyti
mano sūnus prastai labai valgydavo,nesižiodavo maitinamas.Valgant padėdavau dubenėlį su vandeniu,kad nors kiek užsižaistų ir aš galėčiau primaitinti doh.gif o po kiekvieno,tokio pavalgymo,kelis kartus per dieną, tekdavo virtuvę plauti,nes visur pritaškydavo rolleyes.gif Dabar jis jau mokyklinukas,bet taip ir liko nevalgus verysad.gif Viskas neskanu,nepatinka..aš jus labai gerai suprantu 4u.gif Dabar pas mus auga mažoji,tai ji,draugauja su šaukšteliu smile.gif
Atsakyti
mano nevalgiukė,šiandien tik sūrelį suvalgė ir daug skysčių gėrė.jau taip nevalgi,dabar kai dantukai dygsta,visai nevalgo verysad.gif unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Atrodo, ir mano mazoji "susipyko" su saukstu. Nesizioja, nors tu ka. Ir dar tranko, stumia, zodziu, ne nebandyk lyst su saukstu. Tai siek tiek pavalgom, kai uzsizaidzia su kokiu keistu daiktu (na, pvz ledu formelem). O ka gauna i ranka, tai viska valgo, tad i ranka duodu ir virta morka, virtas kitas darzoves, mesyte, bet ka daryt su varske, jogurtu, kruopom???
Atsakyti