Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

Naomyte, o ar nebandei kokio obuoliuko ar bananiuko pagremšt? Gal paragavus ko nors skaniau ji pradės valgyt ir toliau košytes?
Nors kaip mano didžioji ir buvo laikotarpis kai nevalgė, tai apkraudavau žaislais, kuo nors sudomindavau ir tada sumaitindavau košytę, žinau, kad tai nėra labai geras būdas, bet jau nežinojau ką ir bedaryt, paskui pradėjo pati valgyt ir susitvarkė viskas. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(erikute333 @ 2011 03 05, 12:40)
Naomyte, o ar nebandei kokio obuoliuko ar bananiuko pagremšt? Gal paragavus ko nors skaniau ji pradės valgyt ir toliau košytes?
Nors kaip mano didžioji ir buvo laikotarpis kai nevalgė, tai apkraudavau žaislais, kuo nors sudomindavau ir tada sumaitindavau košytę, žinau, kad tai nėra labai geras būdas, bet jau nežinojau ką ir bedaryt, paskui pradėjo pati valgyt ir susitvarkė viskas. smile.gif


Bandžiau viską, ji tik pamato kad šaukštas artėja link burnytės iškart nusisuka ir verkia, nebežinau nei ką jau daryt... doh.gif o juk norisi kad vaikas būtų pavalgęs. O geria tik MP
Atsakyti
QUOTE(Nerincuu @ 2011 03 02, 19:19)
Sveikos mamytes. mano dukryte galima sakyti irgi valgiuke ir nevalgiuke. biggrin.gif  labai megsta mamos piena, bet nieko daugiau neisiliusi. doh.gif  kartais, i savaite karta gal, kose noriai suvalgo ir kartais darzovienes pora sausktuku isiulau. per prievarta duoti nenoriu. svoris nei krenta nei auga, bet kadangi ji turi dar svorio rezerva,tai per daug ir nepergyvenu. galvoju gal ateis tas metas, kai labai nores valgyti. bijau,tik kad mano pienelis nesibaigtu anksciau negu mano mergaite pripras prie kieto maisto. o dabar pasitenkinsim pora sauskteliu koses ir pora saukteliu mesytes. biggrin.gif


Pas mus lygiai tokia pat situacija unsure.gif Nuotaikos visai nera.Pradejau pratinti prie darzoviu nuo 5menesiu,o jau du menesiai jokios pazangos.Saukstuko bijo,tai jei biski bulvytes ima,tai ir tiek,net banano nenori.Jau nezinau ka daryti.Galvoju reiks gal pamazu prie misinelio pratinti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sola: 09 kovo 2011 - 08:57
QUOTE(Sola @ 2011 03 09, 08:57)
Pas mus lygiai tokia pat situacija unsure.gif Nuotaikos visai nera.Pradejau pratinti prie darzoviu nuo 5menesiu,o jau du menesiai jokios pazangos.Saukstuko bijo,tai jei biski bulvytes ima,tai ir tiek,net banano nenori.Jau nezinau ka daryti.Galvoju reiks gal pamazu prie misinelio pratinti...


Mano mergyte MP geria, bet va paziurejau turetu greit 4 dantukai virsuje isdygti, gal del to nevalgo savaite laiko, paima nebent koki sausaini pamirkyta arbatoje ar duonos gabaleli ir viskas. Tai gal jusu irgi dantukai nori pasirodyti? Uztai tokia nevalgi ir bijo saukstelio. nes maniske irgi atrodo kad bijo...
Atsakyti
QUOTE(Naomyte @ 2011 03 10, 12:33)
Mano mergyte MP geria, bet va paziurejau turetu greit 4 dantukai virsuje isdygti, gal del to nevalgo savaite laiko, paima nebent koki sausaini pamirkyta arbatoje ar duonos gabaleli ir viskas. Tai gal jusu irgi dantukai nori pasirodyti? Uztai tokia nevalgi ir bijo saukstelio. nes maniske irgi atrodo kad bijo...


Tai,kad ji is viso nebuvo pradejus valgyti,tik paragaudavo po biski.Dantukai islindo ir vistiek tas pats.Toks jausmas,kad ji protestuoja pries maista. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerincuu @ 2011 03 02, 21:19)
Sveikos mamytes. mano dukryte galima sakyti irgi valgiuke ir nevalgiuke. biggrin.gif  labai megsta mamos piena, bet nieko daugiau neisiliusi. doh.gif  kartais, i savaite karta gal, kose noriai suvalgo ir kartais darzovienes pora sausktuku isiulau. per prievarta duoti nenoriu. svoris nei krenta nei auga, bet kadangi ji turi dar svorio rezerva,tai per daug ir nepergyvenu. galvoju gal ateis tas metas, kai labai nores valgyti. bijau,tik kad mano pienelis nesibaigtu anksciau negu mano mergaite pripras prie kieto maisto. o dabar pasitenkinsim pora sauskteliu koses ir pora saukteliu mesytes. biggrin.gif


Sveika smile.gif Nepergyvenk cia. Mano sunelis gere mamytes piena iki 1.5 metu ir nieko daugiau nevalge schmoll.gif Tik mamytes piena.. Kreipemes aisku i daktare ir ji pasake, kad vaikui reiskias uztenka tiek kiek jis pavallgo. As manau taipat.. Nereikia cia isterikuoti ir per prievarta vaikui nieko nereikia kisti. Nores ir valgys. Tik nereikia daryti, kaip mociutes megsta jei vaikas nevalgo mesytes ar kazko na tada koki sokolada duoti.. mazdaug bent kazka. blink.gif Apsurdas.. Sekmes smile.gif
Atsakyti
Iš dalies pritariu, manau vaikas pats reguliuojasi kiek jam ir kada valgyt, tik mes mamos per savo perdėtą rūpestingumą sugadinam visą vaiko mitybos rėžimą. Mano sūnelis irgi valgė tik MP iki beveik 1 metų, gydytoja liepė nutraukt ir maitinimą krūtimi, bet nenutraukiau, dabar mes su kiekviena diena suvalgom vis daugiau ir įvairesnio maisto, labai dėl to džiaugiuos 4u.gif
Svarbiausia vaikui nekišt per prievartą, nes gali išsigąsti ir tada tai jau tikrai nevalgyt...
Pas mane du mažiukai ir abu tam tikru periodu buvo nevalgiukai, labai dėl to pergyvenau, bet atėjo metas ir dabar didžioji valgo kuo puikiausiai,o ir mažiukas baiga įsivalgyt 4u.gif Manau svarbiausia turėt kantrybės ir išlaukt tą nevalgymo periodą. smile.gif
Atsakyti
MAnasis oriau valgyti pradejo kai buvo 1 m ir 7 men. Pries tai 4 men beveik bado dieta (na isskyrus mp). Sus voriu prastai iki siol bet vaikas bent jau algo kazka ir netgi noriai, ragauja nauju dalyku. Jau dziugina. Tiesa, valgyt pradejo blenderiuota maista, ko nera buve...
Atsakyti
Mano mergaite tai pat nevalgiuke pasidare, visa menesi valge labai sauniai, pradejo dygti dantys virsutiniai ir baigesi jos valgymas... Tai dvi savaites nieko nevalge, o jau treciaja daviau paragauti jogurto ir jai patiko, tada idejau i darzoviu kose jogurto ir valge, tai dabar visur idedu truputi jogurto ir ji vel pratinsai valgyti smile.gif
Atsakyti
Nevalgiukų tėvams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 03 18, 06:29)


Labai geras straipsnis. As per 4 savo merginos nevalgymo metus esu praejus visus etapus, paminetus siame straipsnyje - ir per prievarta kisau, ir kai tv uzsiziuredavo, ir dienos metu vis kazka ikisdavau...., kol tiesiog nusiraminau ir pavargau kovot. Dabar valgo tvarkingai kai yra pusrycui, pietu, vakarienes laikas. Tiesa tas valgymas ir valgymo kiekiai juokingi - viena bulve arba pora saukstu makaronu... Arba sriubos siek tiek. Mesos ir zuvies vis dar nenori. Ir neverciu - ji tiesiog sveika ir guvi nevalgiuke ir jei tiek jai uztenka, reiskias per prievarta kovot neverta su vaiku.
Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
lietuvoj dar nei vienas vaikas normalioj seimoj neisseko is bado smile.gif nevertetu perdeti, kad nieko nevalgo 4u.gif gal valgo tik maziau?
Atsakyti