Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

QUOTE(liepaite_sun @ 2010 12 11, 16:14)
gal galite patikslinti, cia nuo mp dantukai sugedo, ar nuo pirktinio pieno, ar misinio?


ne nuo MP, nuo misinuku.. Nuo mp negali sugest kiek zinau...
Atsakyti
Neringa, maniske is puoduko su snapeliu ar siaudeliu ir dabar nemoka...
Atsakyti
na va mes buvome pas profesoriu toki gastroenterologa.
vyresnelei darys visus kraujo tyrimus, teks ryti zarna -endoskopija, ims biopsija skrandzio taip pat rektoskopija [del viduriavimo istisinio]
viskas su narkoze. jau turejom daryt sia savaite, bet atsauke del sniego [panika anglijoj del keliu snaigiu] ir nukele i sausio 11.
mazylei - pakele omeprazolio dozes, kitu vaistu sumazino, nu ziuresim. bet ji kuo toliau tuo maziau isgeria misinio. pasiule ta neocate'a skanint vaniles extraktu kad numust ta bjauru skoni ir kvapa. bet nieko tai nekeicia. siule primaitint, nes svoris jau kritiskai neauga.
jai dabar 4.5men, gincijaus kad reik 6 laukt, tai sake lauk jei nori, neaisku ar sulauksi.. tai vel, darysim kraujo tyrimus ir kt, na zodziu, ilgas kelias per kopas, su kazkokia viltim, kad gal atrasim siulo gala.
dar siule eit pas psichologa. tai grieztai atsisakiau, nes man siutina vien ta mintis, kad neatlikus tyrimu normaliu eit ir ten pasakotis kokiai bobai kaip vaikas mano nevalgo doh.gif kad pasakytu ''tikriausiai jai uzsiblokavo, nes skaudedavo skranduka kai leliukas buvo. '' o gal ir tebeskauda.

anyway, turiu eit, pasipasakosiu kai pasidarysim kokius nors tyrimus.

visiems nevalgiukams linkim geru svenciu ir labai sotaus kaledinio stalo! kad naujais metais baigtusi ligos, augtu svoris, ir dziugintu istustintos lekstes ! mamytems-kantrybes !
Atsakyti
Bluebell reik tiketis, kad praeis gerai tie visi tyrimai. Isivaizduoju kaip sunku ir jums...
Musu dukra cia FR irgi siule nuo 4 men primaitint -pradedant visokioms morkytems ir pan. As bandziau - bet tai tie primaitinimai prasideda nuo puses saukstelio, tai kol gali duot normaliai tos darzoviu kosytes, vaikui virs 6 men buna... Nzn atsitiktinumas ar ne, bet maniske iki siol morkas labai megsta bigsmile.gif

O siaip tai, prisidedu prie sveikinimu su didziosiomis metu sventemis. Lai vaikuciai valgo ir buna sveiki, tada ir mums, mamoms viskas bus gerai!! 4u.gif
Atsakyti
Na kaip sekas nevalgiukams? Mes buvom pas psichologe, labai fainuole moteryte si karta papuole. Kalbejom, klausinejo daug daug daug... Del mesos ir zuvies nevalgymo sake nustot jaudintis, ateis laikas - valgys...arba taps vegetare rolleyes.gif
O siaip pateike viena versija, kuri tikrai labai reali - dukra valgo zymiai geriau, kai valgom visi kartu. Savaitgaliais ir vakarais bendri valgymai su teciu, stalo paruosimas ir t.t. daug geriau praeina, nei kad kai ji lieka viena su manimi (nors irgi valgom beveik tuo paciu metu, abi kartu prie bendro stalo). Bet dabar jai toks amzius - teti myli be proto, kai reikia valgyt visada ji eina pasaukt teti prie stalo ir pan.
Nu zodziu, sita psichologe daro isvadas, kad musu dukrytei labai svarbu tas 'seimos jausmas' ir bendrumo jausmas, jaustis pilnavertei ir pan. Kodel anksciau nevalge? Viena is hipoteziu - sededavo ne su mumis bendrai , o savo kedej, salia manes, siek tiek toliau nuo stalo.
nezinau kiek tiesos, bet GAL... tik va, jei tikrai cia tikroji beda, tai iseities kaip ir nera, reiskias vaikas ir valgys tik tada, kai tetis bus namie doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nicox @ 2010 12 29, 17:00)
Na kaip sekas nevalgiukams? Mes buvom pas psichologe, labai fainuole moteryte si karta papuole. Kalbejom, klausinejo daug daug daug... Del mesos ir zuvies nevalgymo sake nustot jaudintis, ateis laikas - valgys...arba taps vegetare rolleyes.gif 
O siaip pateike viena versija, kuri tikrai labai reali - dukra valgo zymiai geriau, kai valgom visi kartu. Savaitgaliais ir vakarais bendri valgymai su teciu, stalo paruosimas ir t.t. daug geriau praeina, nei kad kai ji lieka viena su manimi (nors irgi valgom beveik tuo paciu metu, abi kartu prie bendro stalo). Bet dabar jai toks amzius - teti myli be proto, kai reikia valgyt visada ji eina pasaukt teti prie stalo ir pan.
Nu zodziu, sita psichologe daro isvadas, kad musu dukrytei labai svarbu tas 'seimos jausmas' ir bendrumo jausmas, jaustis pilnavertei ir pan. Kodel anksciau nevalge? Viena is hipoteziu - sededavo ne su mumis bendrai , o savo kedej, salia manes, siek tiek toliau nuo stalo.
nezinau kiek tiesos, bet GAL... tik va, jei tikrai cia tikroji beda, tai iseities kaip ir nera, reiskias vaikas ir valgys tik tada, kai tetis bus namie doh.gif

arba valgys darželyje, mokykloje, etc 4u.gif Sakyčiau, ši išeitis kaip tik būtų labai puiki.
Maniškei "bandos" jausmas neveikia, geriausiai valgo, kai yra viena ir jos niekas nemato.
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2010 12 29, 17:17)
arba valgys darželyje, mokykloje, etc 4u.gif Sakyčiau, ši išeitis kaip tik būtų labai puiki.
Maniškei "bandos" jausmas neveikia, geriausiai valgo, kai yra viena ir jos niekas nemato.


tai va, kad nei darzelyje nevalge, nei dabar mokyklelej nevalgo.... Pas pussesere kai nuvaziuojam (metais mazesne) - valgo! Gal dar prasilaus su amzium... siaip tai optimistiskai nusiteikiau po vizito, kazkaip kai pakalbi su zmogum, kuris tokiu atveju mates simtus ir zino daugmaz apie ka kalbu - labai palengveja
Atsakyti
QUOTE(nicox @ 2010 12 29, 17:31)
tai va, kad nei darzelyje nevalge, nei dabar mokyklelej nevalgo.... Pas pussesere kai nuvaziuojam (metais mazesne) - valgo! Gal dar prasilaus su amzium... siaip tai optimistiskai nusiteikiau po vizito, kazkaip kai pakalbi su zmogum, kuris tokiu atveju mates simtus ir zino daugmaz apie ka kalbu - labai palengveja

dar gali būt tas variantas, kad darže ir mokykloj - neskanus, neįprastas maistas... bet labai tikiuos, kad tikrai prasilaušit su amžium smile.gif
Atsakyti
Pas mus viskas taip pat 4u.gif
Jokio valgymo, tik uzkandziavimai Skokie tokie. Masanao daviau darzoviu ragaut, pabaigem ligoninej. Nevirskina jokio maisto apart to amino rugsciu misinelio.
Lauksim ziuresim.
Abi vemalioja istisai, kit a savaite Didieji musu tyrimai g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. mano dukryte galima sakyti irgi valgiuke ir nevalgiuke. biggrin.gif labai megsta mamos piena, bet nieko daugiau neisiliusi. doh.gif kartais, i savaite karta gal, kose noriai suvalgo ir kartais darzovienes pora sausktuku isiulau. per prievarta duoti nenoriu. svoris nei krenta nei auga, bet kadangi ji turi dar svorio rezerva,tai per daug ir nepergyvenu. galvoju gal ateis tas metas, kai labai nores valgyti. bijau,tik kad mano pienelis nesibaigtu anksciau negu mano mergaite pripras prie kieto maisto. o dabar pasitenkinsim pora sauskteliu koses ir pora saukteliu mesytes. biggrin.gif
Atsakyti
Na mano mažiukui tuoj metai ir mes vargstam su nevalgymu. Gydytoja sakydavo duot kiek valgo tiek ir gana, mes svorio ir rezervą turėjom, bet kaip paskutinį kartą buvom prieš savaitę ir gydytoja pamatė, kad per paskutinius 3 mėn nė gramo nepriaugom, tai liepė nutraukt maitinimą krūtimi, nes atseit vaikas dėl šios priežasties nevalgo kito maisto. verysad.gif
Na aš iškart nenutraukiau, nes bijau, kad po to gali nevalgyt maisto ir nebus mano pieno. Nors dabar jau gal koks mėnesiukas situacija truputį pagerėjo, į dieną jau suvalgom kokius 150-200 g kieto maisto, vis po paukščiuką vieną kart kitą kart ir taip paragaujam. Dar labai obuoliuką mėgstam, tai va taip va per dienelę ir prisiragaujam po biškiuką, tikiuosi ateitį pripras ir valgys viską ir kiek priklauso. Po tokio visiško jo nevalgymo, tai man čia toks džiaugsmas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės smile.gif turiu ir aš bėdą su nevalgiuke... Nuo 6mėn. pradėjo papildomai valgyti daržovių košę, iš pradžių sunkiai valgė bet po savaitės labai patiko ir suvalgydavo per vieną kartą apie 130ml, valgė noriai ir vaisių tyreles tiek mano gamintas, tiek pirktines. Ir suėjus 7mėn. ji susirgo tridiene karštine ir jau visą savaitę nieko nevalgo. Ji jau nebeserga ir temperatūros nebeturi, yra linksma ir žaidžia. Bet aš tik su šauksteliu artyn ir ji jau rėkia cypia. Nebežinau jau kaip sudominti, kad tik valgytų. Patarkit ką man daryti kad mergytė valgytų, nes jau reikia įvesti ir mėsą ir kruopas, o ji griežtai atsisako... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naomyte: 05 kovo 2011 - 09:47