Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

Nicox, o ka gydytojai?
kokius tyrimus esat daresi?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2010 11 24, 22:52)
Nicox, o ka gydytojai?
kokius tyrimus esat daresi?

4u.gif


gydytojai iki metu nieko nedare - vaikas augo kaip ir normaliai, pagal ugio lentele viskas atitiko. Paskui siule pas pedo- psichiatra, kuris jokiu problemu nerado. Zodziu, iki 2 metu gydytojai vis ramindavo, kad vaikas su mazu apetitu ir ner ko tevams nervuotis....
Kraujo tyrimus viena karta issiprasiau pati (cia kai kokiu 14men maze buvo), tiesa reikejo labai aktyviai prasyt ir irodinet, kad reikia vaikui krauja patikrint, kai toks nevalgymas...
antrus tyrimus padare, kai dukra sugripavo ir vaziavom i ligonine, tai padare kraujo tyrimus ir vel viskas anot gydytoju normalu... jei pradedu pasakot situacija, tai 'apramina' kad auginam smulkaus kuno sudejimo mergyte su mazu apetitu ir nereik jaudintis... Nors tuo paciu (turejom problemu su dantukais) vis akcentuoja - zuvies duokit, mesos duokit... KAIP ir PER KUR ??!!

P.S Bluebell visai neatkreipiau demesio, kad ir tu FR... Mes irgi cia gyvenam... Sekmes tau su tavo maziukem 4u.gif
Atsakyti
As kaip buvau mazas irgi nevalgydavau , ypac vasara .Sakau dabar tevam,s tj kodel negruzdavot kaip kitiems vaikams kurie nevalgo jie man atsako - kadan noredavai pats ateidavai.Taip manau ir jums situo teiginiu reiketu vadovautis kada vaikas nores tada ir vlagys , o jei to nevalgo ir nereikia , su kitu produktu gaus , o vitaminus jeigu duot tai tik gerus o ne is naftos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytax01Halo @ 2010 11 25, 20:30)
As kaip buvau mazas irgi nevalgydavau , ypac vasara .Sakau dabar tevam,s tj kodel negruzdavot kaip kitiems vaikams kurie nevalgo jie man atsako - kadan noredavai pats ateidavai.Taip manau ir jums situo teiginiu reiketu vadovautis kada vaikas nores tada ir vlagys , o jei to nevalgo ir nereikia , su kitu produktu gaus  , o vitaminus jeigu duot tai tik gerus o ne is naftos  lotuliukas.gif

Absoliuciai nusisnekejai 4u.gif




Nicox, kur jus gyvenate.?
Mano abi mergytes gime paryziuje, ten ir gyvenome beveik septynis met us , pries du menesius atvykome I anglija.....

Nors kvailu daktaru visur yra bet anglu daktarai tai absurdiskumo cempionai......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluebell: 26 lapkričio 2010 - 18:50
QUOTE(Bluebell @ 2010 11 26, 19:48)


Nors kvailu daktaru visur yra bet anglu daktarai tai absurdiskumo cempionai......

Tai jau tikrai ... Mes Airijoj, tai cia dar baisiau su gyd. doh.gif
Kraujo tyrimu niekaip negalim issiprasyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2010 11 26, 18:48)
Absoliuciai nusisnekejai  4u.gif
Nicox, kur jus gyvenate.?
Mano abi mergytes gime paryziuje, ten ir gyvenome beveik septynis met us , pries du menesius atvykome I anglija.....

Nors kvailu daktaru visur yra bet anglu daktarai tai absurdiskumo cempionai......


Mes Paryziaus priemiestyje (78), jei skaiciuot vazinejimus pirmyn atgal, tai irgi jau 7 metai kaip cia, nors su visam tai tik pries 4 metus atsikrausciau..

Del gydytoju, tai kaip ir sakai - visur visokiu yra. Mes turejom labai gera PMI kol gyvenom kelis menesius 95 departement, tikrai i menkiausia problema issiklausydavo, dave visu galimu FR misineliu po mazas skarbonkes pabandyt, kad gal atrastume ta vieninteli, kuri maze valgys (cia iki dukrai 7 men suejo).

Dabartinis gydytojas ganetinai geras, bet ta nevalgymo problema jam atrodo kaip issigalvojimas - isaugs, laukit, siulykit viska ir pan ir t.t. deja, as jau pradedu abejot kad isaugs...

Atsakyti
QUOTE(nicox @ 2010 11 29, 15:22)
Mes Paryziaus priemiestyje (78), jei skaiciuot vazinejimus pirmyn atgal, tai irgi jau 7 metai kaip cia, nors su visam tai tik pries 4 metus atsikrausciau..

Del gydytoju, tai kaip ir sakai - visur visokiu yra. Mes turejom labai gera PMI kol gyvenom kelis menesius 95 departement, tikrai i menkiausia problema issiklausydavo, dave visu galimu FR misineliu po mazas skarbonkes pabandyt, kad gal atrastume ta vieninteli, kuri maze valgys (cia iki dukrai 7 men suejo).

Dabartinis gydytojas ganetinai geras, bet ta nevalgymo problema jam atrodo kaip issigalvojimas - isaugs, laukit, siulykit viska ir pan ir t.t. deja, as jau pradedu abejot kad isaugs...

ax.gif

ir ko mes nesusipazinom anksciau mirksiukas.gif

mes gyvenom paskutinius 2 metus 92500, ten pmi tai sudinoka buvo , bet pediatre tai gera turejom.
o osteopatus bandet?
siaip Boulogne Billancourt [92] yra vaiku gastroeneterologijos klinika gera, ten mazyle zarna rijo.
butume gal ir dicke ten gyde, bet jau kai atradom buvo velu, nes kraustemes i londona.
dar yra Paryziaus 75011 rajone prie Bastilijos vaiku klinika privati irgi gastroenterologai gydo nevalgiukus, ten dickei dare vidaus organu echoskopija.
jei kas tai sakyk, parasysiu pas kokius gyd ejom, kurie patiko, kurie ne. beje abi klinikos privacios bet mutueliai kazka rembursuoja jeigu turi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Domke @ 2010 11 28, 00:24)
Tai jau tikrai ... Mes Airijoj, tai cia dar baisiau su gyd.  doh.gif
Kraujo tyrimu niekaip negalim issiprasyt  doh.gif

cia mums sake kad leliukams isvis nedaro blink.gif blink.gif
tai kokio lygio kausai jie.
[ privaciai tai israse paskui, bet kainuoja virs 2100 svaru , tai neikandam]
schmoll.gif
Atsakyti
Labas naktis. Perskaičiau temą, prisirinkau citatų - kažkaip anksčiau šitos temos neužmačiau. Gal būčiau mažiau save ėdusi, nors ir tai jau panaši tema padėjo, prie vaikų auklėjimo "mano vaikas nevalgo" - iki jos maždaug iš proto ėjau, kad esu siaubinga motina, dabar žiūriu, gal dar visai nieko.

QUOTE(Renadai @ 2010 01 07, 15:54)

Kas keisčiausia - ūgiu ir svoriu lenkia visus bendraamžius. Neseniai padarėm jai kraujo tyrimą - ir kraujas normos ribose  unsure.gif
Aš manau, kad viską "sugadinau" tuo, kad du metus maitinau ją krūtimi ir per tą laiką ji jau tada nieko papildomai valgyti nenorėjo.

Maniškė irgi ūgiu ir svoriu daug ką lenkia, ne visus aišku, bet... pagal svorio lenteles - stora tipo. Arba svarstyklės mano grybauja (pas gydytoją svertis griežtai atsisako). Bet be cento 2 metų vaikas sveria 14 kg ir yra 87 cm ūgio. Sakykim.
Šiandien (vakar) jos meniu buvo link ėdrumo - seniai tokios dienos nebuvo, suvalgė gal 30 g vištos ir gal 100 g ryžių troškinio su daržovėm... O va vakar (užvakar) jau ėjo standartinis maisto paketas. Pusryčiai: sūrio lazdelė Pietūs: pusė dešrelės, klasta įkištas burnon kąsniukas pomidoro ir tokia pat klasta įkištas šaukštelis bulvių košės. Po tokios klastos buvo mesta valgyti dešrelę, o aš vos nenusišoviau - nu bent ją būtų suvalgius. Vakarienė: šaukštas keptų bulvių su kiaušiniene. Gal pusantro...
Ir kam nors sakai - vaikas nevalgo. Nu ką tu, gal durna - pažiūrėk, kokie žandai, vos ne tipo nutukus, ką čia aiškini...
Taip. Nes. Nes mano vaikas geria. Čia aš tikrai negaliu skųstis. Geria ji daug, net kratosi pamačiusi buteliuką. Bandau mažinti gėrimo kiekį - kad valgytų, nes skaičiau gi, kad mažina apetitą gėrimas. Pamažinu - nevalgo. Po kokių keturių valandų pasiduodu ir duodu vargšui vaikui atsigert. Vandens negeria. Skiedžiu sultis kuo smarkiausiai, bet tai vistiek gadina dantis. Turim kariesą. Ir plius - mano vaikas geria košes. Nevalgo, špygą, bet geria. Matyt, tunka nuo jų.
Iki šios temos save ėdžiau, kad va, geria kažkokias košes, o turėtų valgyt jas, ir ne leliukiškas, o suaugusių, ir išvis reik atpratint nuo to gėrimo, nes jis vyksta naktį, kai dantukų neišvalysi - paskaičiau, ir galvoju, nu ne durna gi? Džiaugtis reik, kad jas geria, kad dantis gadinas - dzin, iškris jie, bet nu nors KAŽKĄ prisideda prie maisto... Ir dar ne patį blogiausią dalyką, jei kalbėsim apie maistinę vertę.
ir šiaip - vis priesaikauju sau, kad jas skystinsiu (jos ir taip jau praskystintos, nes geriamos), bet nu jofancy, kai visą dieną vaikas valgo taip, kaip čia minėjau - man rankos nekyla. Tai tada gal gerai, kad nekyla? Va čia kažkur temos pradžioj ir apie Vingrą rašė, kad anot jo vaikui košių reik.
Nes taip supratau, kad ko gero ni figa čia tas apetitas neužgerės (maniškės tai tik blogėja, anksčiau dar vaisius valgydavo, dabar pašvilpk man į uodegą, neįkiši ir t. t. ir pan.), tai gal tikrai džiaugtis tom košėm, kaip manot?
Maniškė visiškai neužkandžiauja - niekuo. Nu kartais įkišu obuoliuko skiltelę, bet tai čia gal ne užkandžiavimas, o organizmui būtinų vaisių pasiūlymas... Ta prasme kad tarp valgių neužkandžiauja, vadinas, tas apetito nenumušinėja.
Dar link citatos - o iš kur atsiranda tas manymas, kad krūties pienas gadina apetitą? Kažkaip negaliu tuo patikėt, pati maitinau iki pusantrų, bet nu netikiu, kad jis čia galėtų būt kaltas...

QUOTE(Bluebell @ 2010 04 23, 16:57)
nors pati zinau kad viskas isbandyta apgalvotya bet vistiek, kazkur kazkaip savyje kaltes ieskau..
cool.gif

atsitempiau citatą dar nedaskaičius visko iki galo - tai noriu palinkėt visų pirma stiprybės su abiem dukrytėm, su mažąja ligoniuke 4u.gif
O antra, va tas kaltės savyje ieškojimas tai ir užmuša visų labiausiai... Bent man tame nevalgymo procese. Nors akivaizdu, kad negali būt žmogus kaltas už kito neapetitą doh.gif

QUOTE(erikute333 @ 2010 11 13, 20:16)
Sveikutės, Darėmės kraujuko tyrimą, tai hemaglobinas žemas, gydytoja prisakė valgyt mėsytės kiekvieną dieną, bet kaip tai padaryt net neisivaizduoju, ko tik nebandziau ir su obuoliuku ir su grudu kosytem...

Sveika, gal padės tau patarimas, kurį davė man gydytoja, jis toks humoristinis, bet manau, kad teisingas. Aš pati turiu žiaurią mažakraujystę (dukrai hemoglobinas jos nerodė, manau, prašysiuos feritino tyrimo, nes man bėdas parodė būtent jis, tik kad anksčiau apie jį nežinojau, vistik ne medikė), ir prie visko gavau informacinį lapelį, kad kai mažakraujystė JAU YRA, tai maistas absoliučiai negali padėti pakelti geležies kiekio, reikia vaistų, priklausomai, ko trūksta - geležies, vitamino B12, folio rūgšties - o jei kas nori atstatyti geležį maistu, tai, pavyzdžiui, tegu per dieną suvalgo 6 kg kiaulienos - būtent tiek geležies yra standartinėje tabletėje, kuria gydoma mažakraujystė... Manau, supranti, jog tiek nerealu sukišti nei mažam vaikui, nei suaugusiam - prašykis, kad išrašytų vaistukų. Mažakraujystė pati labai muša apetitą, čia jau ne vienas rašė 4u.gif

Laikykitės, merginos 4u.gif Aš irgi bandysiu - bent jau liautis kaltinti save...
Atsakyti
O man tos skystos-geriamos košės dvimetinukei atrodo labai nekaip. Ir dėl dantukų, ir šiaip dėl apetito. Manau, jas pamažu tirštinant (kad nebegalėtų gerti), pasiektum neblogų rezultatų. Nes tai aišku, kam jai stengtis valgyti, kai yra buteliukas su skystkoše?
Dėl MP ir nevalgumo yra tokia versija (kiek ji tikra, nežinau): mišinukais maitinami vaikai geriau valgo todėl, kad mišinukas yra iš esmės vienodo skonio. Vaikui ta monotonija žiauriai atsibosta, todėl, gavęs kažką naujo, jis su džiaugsmu tai valgo (ir iš tikrųjų vaje, kiek mamų skundžiasi tuo, kad vaikas labai anksti atsisako mišinuko). O MP sudėtis ir skonis vis kinta, todėl vaikui tas papildomas maistas ir skoniai didelių emocijų nebekelia. Na, šiaip gan logiškai skamba, manyčiau g.gif Nes jei padarius apklausą, duodu garantiją, kad mišinukais maitintų nevalgiukų vaikų būtų ženkliai mažiau, nei MP maitintų. Galbūt ne šioje temoje, bet šiaip, apskritai.
O 14kg ir 87cm tai čia ohoho, sakyčiau. Maniškė tokio pat amžiaus yra 9,5kg ir 84cm.
Atsakyti
stripuli sveika 4u.gif
nezinau ka ir pasakyt, is vienos puses gal tos koses negerai, is kitos, nors kazka valgo ir kaip matai auga puikiai g.gif

nezinau ka ir pasakyt,
man tai liudna.
dabar abi serga laringitu. isvis nieko nevalgo .
vyresnelen suvalge kasneli sokoladuko
mazutuke- kokius 90 ml pieno per para.
schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
nei arbatu, nei vandens schmoll.gif
nors tiesa, vyresnele jau ismoko gerti vandenuka, bet geria kokius du-tris sykius i savaite ir tik is cielo mineralinio butelio thumbup.gif

abiems sunaudoju po 1 pampersa i diena [nebent kakoja]
ir tai kai pakeiciu tai beveik sausuteliai jie buna..
Atsakyti
Bluebell, užuojauta ir tikėkimės - tikėkimės - o ims gal ir išaugs kada iš to? Ar atsiras kokių gerų vaistų?

HA, žinau, kad svoris oho palyginus, smagu, kad taviškė kiek supratau irgi priauginėt pradeda bent po truputį? Kad skystkošės negerai ( o iš kitos pusės jos šiandien mane išgelbėjo - pasirodo, susilaužiau šonkaulį, tai jomis verčiausi pusryčiams, kol mama atėjo pagelbėt),
bet va žiūrim, kad jau mažėja naktiniai kiekiai, anksčiau sutaršydavo tris buteliukus, ir nenuostabu, kad dieną nevalgydavo, čia vyras nuoširdžiai vis jai negailėdamas paduodavo, o dabar ėmė gailėt - o ir vaikas gal auga galų gale iš naktinio valgymo, tai per naktį vieną buteliuką sudoroja, truputį skirtumas - litro...
Gal atpras pati, nes kol tėvai prisiruoš atpratint... Tiesa, dieninis apetitas ta proga nepagerėjo, bet vistiek nėra mano tikslas, kad vaikas iki gyvenimo galo naktim iš buteliuko gertų košes doh.gif

Žinau, kad dar kažko norėjau jūsų užklaust, bet ryšium su savo sveikatos naujienom užmiršau, jei galima, kai prisiminsiu, dar užsuksiu paklaust...
Atsakyti
Bluebell, sveikatos tavo lelytems. Mano irgi visa sav su angina ir kosuliu prasikankino, tai i para du kartus sisiojo, apie maista net nekabu. Gydytojai dave velniu, kad gaus inkstu ar slapimo pusles uzdegima jei negers, tai su asarom grudau skyscius vaikui, net nenoriu prisimint... doh.gif verysad.gif

QUOTE(stripulis @ 2010 12 02, 01:57)

Gal atpras pati, nes kol tėvai prisiruoš atpratint... Tiesa, dieninis apetitas ta proga nepagerėjo, bet vistiek nėra mano tikslas, kad vaikas iki gyvenimo galo naktim iš buteliuko gertų košes doh.gif




Is savo skaudzios patirties sakau, nutraukit naktinius maitinimus kol nevelu. As irgi savaja iki pusantru metu naktim bandziau primaitint. Rezultatas - visiskai sugadinti dantys!!! Vaikui dabar dar keturiu metu nera, o jau apturejom dantuku operacija su 7 israutais dantimis, 4 karunelems, poros dantu uztaisymu ir didziuliu stresu. O dantis suede butent tie naktiniai pieno gerimai verysad.gif
Atsakyti