Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

QUOTE(jurda @ 2010 11 12, 15:56)
dėkui 4u.gif Lėksiu nusipirkt. O kokio jūs amžiaus ir koks jūsų svoris, jei ne paslaptis?

1,5m amzius,svoris 10 kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Komendante @ 2010 11 10, 13:52)
Sveikos mamytes,nesenai rasiau i si foruma, kad manoji 1,5 m mergyte irgi turi nevalgymo problemu...
Tai va,prie savaitele pradejom gert vitaminus,gerasias bakterijas... ojej kaip apetitas atsirado: anksciau net puses surelio nesuvalgydavo atsikelus,o dabar dar ir antro papraso  thumbup.gif

Smagu .. Reiks ir man bandyt geruju bakteriju suduot .. Nes maniskis apart nevalgumo daznokai vemia ir skundziasi pilvo skausmais ..
Dare ismatu paseli - nieko nerado ... g.gif
Atsakyti
Sveikutės, mamytės, turiu ir aš tokią bėdą su savo mažiuku verysad.gif mum jau 8 mėn. bet mes visai nevalgom kieto maisto, jokio, nei mėsytės, nei daržovių, nieko apart MP, bet ir to pas mane ne per daugiausia ir kazkur apie 100 -200 ml misinuko per para.Darėmės kraujuko tyrimą, tai hemaglobinas žemas, gydytoja prisakė valgyt mėsytės kiekvieną dieną, bet kaip tai padaryt net neisivaizduoju, ko tik nebandziau ir su obuoliuku ir su grudu kosytem...bet dantukus sukanda ir ne kasnio, i mano skunda gydytoja net nereguoja.Neisivaizduoju nei ka daryt, jokiais zaisliukais ar dar kuo nors vaikiuko nesudominu, kad valgytu, tiesiog nebezinau ir ka dartyt verysad.gif
Gal kuri is mamyciu buvo susidurusi su panasia situacija? ir kaip ja sprende?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikute333: 13 lapkričio 2010 - 20:17
Sveikos mamytes, kaip gerai,kad cia uzsukau, patarimu prisiskaiciau, va reiks bakteriju nusipirkti !!!
Mano nevalgiuke taip pat nieeeko nevalge, niekas net netikejo:nei vaisiu(obuolio,banano...),nei sulciu !, nei darzuviu koses(jokios), nei mesos,nei zuvies, nei sausainuko jokio...ir taip iki 2metu. Valge tik piena.Tustinosi balksvai,jau maniau kas kepinims. Bet svoris ir ugis geras, o kai 2metu nuejom pas gydytoja ir padarem kraujo tyrima-hemoglobinas 82, o gelezies kraujuje 0, tai gavom siuntima ligoninen, ten nepagulde, bet ispejo, kad jei tai dar nevalgis, tai krauja pils ir t.t...
Tai vargstam mes su tuo valgymu, geriam gelezi+vitaminus, del visa ko vermoxa pragerem, siek tiek iprato prie zmoniu maisto, nes siaip tai tik piena pripazysta. verysad.gif Gerai vat zuvi pamilo, bet tik kepta ir tik lasisa arba karpi smile.gif
Atsakyti
vajej, kiek tu nevalgiuku 4u.gif

mes bakteriju, zuvu tauku ir vitaminu tai esa prigere uz tevyne sakyciau tongue.gif
jokios naudos... na aisku gal negertume, gal butu dar blogiau, bet pagerejimo apetito klausimu- jokio...
Atsakyti
Pas mus nevalgymas sekmingai tesiasi toliau ir dar per pastaruosius 2,5 men paastrejo problema. Vaiksa praktiskai nustojo valgyti buvusi pagrindini savo maista - koses. Per si laikotarpi mesos tesuvalge gal 3 kasnelius (netycia). Is kazko panasaus i maista valgo tik blynelius (2-5 is arbatinio saukstuko teslos) keptas bulves (1 v.s.), makaronus, sumustinius batonas su suriu, o siaip sausus pusrycius, surelius, miusli batonelius, sausainius, dziovintus vaisiu kartais,bananus, bet ir visus situs dalykus mikroskopinem porcijom.
Praktiskai pusantru m vaikas tesveria 9 kg. Daktare nudave velniu, kad maitinam nesamonem, israse virskinimo fermentu ir liepe duoti normalu maista. Kaip padaryti kad vaikas ji valgytu sake negali patarti... Tyrimai visokie daryti ir niekas nerodo nevalgumo priezasciu. Geriam gelezi, multivitaminus, zuvies taukus, gerasias bakterijas, o efekto nulis, tikiuosi, kad bent fermentai apetita pakels bent kiek.
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 11 18, 16:49)
Geriam gelezi, multivitaminus, zuvies taukus, gerasias bakterijas, o efekto nulis, tikiuosi, kad bent fermentai apetita pakels bent kiek.

Mes ir nevalgem bet kai pradejom gelezi gerti valgis is vis tapo priesas nr 1. Tai nebeduodu gelezies dabar ir va nesenai darem tyrima kraujo tai savaime pakilo hemoglobinas nuo maisto. Zodziu mums gelezis labai slopino apetita.
Atsakyti
luttuke mes irgi mesos nuo liepos kazkur nevalge...

baigiu nukvailet nuo visko !
Atsakyti
Luttuke, aš pirmiausia iš vaiko meniu išmesčiau visus sausus pusryčius, sūrelius, muslius ir t.t. Jei atvirai, tokių dalykų užvalgius tai ir man apetito normaliam maistui nebėra, ką jau apie vaiką kalbėti smile.gif
Atsakyti
Labai suprantu Luttuke ir visas kitas mamas, kurios vargsta, bet vaikiukai-nevalgiukai,kaip nevalgo,taip nevalgo verysad.gif ,lengva daktaram sakyti,duokite mesos, duodam smile.gif lyg mes neduotume,bet nevalgo,jau ir taip ir siaip gamini verysad.gif .Vat musu nei sureliu,nei miusli nevalgo, bet ir mesos nevalgo.
Gerai kepta zuvi ir buroku sriuba valgyti pradejo, ale man jau tie burokai ir zuvis wacko.gif biggrin.gif
Atsakyti
jungiuos ir as i jusu bureli (jetus, ir ramiau, kad ne vienos toks vaikas, bet ir skaudu jusu istorijas pasiskaicius) 4u.gif
Mano dukrai jau 3metai7men ir su nevalgymo problema kovojam nuo gimimo.
Pirmus metus budavo pieno max400ml per diena isgerdavo, is pradziu matinau pati, bet irgi labai mazai isvalgydavo, po to pradejau misinelius, kuriu pakeiciau milijona.... gydytojai g.gif dainele ta pati 'isaugs, ilginkit tarpus tarp valgymu, gal nealkana ir pan.'
Maze gime 3kg, kai buvo metuku svere vos 9kg.
Aisku kai jau galejau duoti kosytes, darzoves ir pan, vel viska isbandziau. Virdavau pati, pirkdavau, siulydavau viska.... max sauksteli paragauja ir viskas. Apie mesa, zuvi net kalbos nera...

Kazkur nuo 1.5metu pradejo siek tiek ragaut makaronus ir ryzius, bet turedavau virti be nieko. jei koks padaziukas, tai spjauna lauk arba neima visai.

pradejo eit i darzeli, taivalgydavo tik pavakarius (kurie saldus), namuose prasydavo jogurtu, sausainiu... Jei neduodu, vaikas kazkur 3 - 4 dienas nieko nevalgo, apart pusrycius, kai gauna pieno ir kokiu sausu pusryciu... Vakare buna pikta ir zinau, kad alkana, bet normalaus maisto vis tiek neima...

zodziu iki sios dienos, musu 'normalus pietus ar vakariene' tai buna arba virti makaronai, arba ryziai, arba virtos bulves... Viena savaite kas diena suvalgydavo ir pasiprasydavo zuvies pirsteliu, bet po sav vel nenori ir neima.
Dar prie progos pasipraso virtu burokeliu arba tarkuotu zaliu morku.
ITIN retais atvejais suvalgo virta desrele ar daktariskos desros gabaliuka (1 karta i 2 menesius max)

Dabar eina i mokyklele, kurioje turetu valgyt pietus. Rezultatas - valgo tik duona (tiksliau prancuziska batona). Taigi nuo menku pusryteliu, kuriuos gauna namie iki 16.30 val vaikas buna praktiskai nevalges, bet net ir grizes namo nieko nenori...

zodziu, skaudi tema. Sveria 13kg, ugis 94cm. Aciu Dievui bent kraujo visi tyrimai geri, nors nezinau is kur kai toks nevalgymas...Pradedu prarast vilti, kad viena diena isaugs ir paprasys pati kokio kotletuko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nicox @ 2010 11 19, 18:28)
...Pradedu prarast vilti, kad viena diena isaugs ir paprasys pati kokio kotletuko doh.gif


Na baikit, paprasys, va musu siandien picos paprase, o jau kokia nevalgi, lauksiu, kol papras kotletuko 4u.gif
Atsakyti