Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

QUOTE(Antira @ 2010 11 04, 20:08)
Taip as dziaugiuos kad nors taip valgo. Skruzdele visai yra - tuoj bus 2 metukai, per metus 0,500kg paaugom. Ir tai vadinu gerai  blush2.gif

O ka sako daktarai kad tik tiek priaugot per metus?
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2010 11 03, 20:36)

Visai toks pavalges atrodo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(renatuxxx @ 2010 11 04, 19:42)
O ka sako daktarai kad tik tiek priaugot per metus?

Nieko nesako. Nes nevalguma turim senai, ir su svoriu visad kovojom. Panele auksta, todel jokiu blogu itarinejimu del svorio nera. Matysim kai nueisim apziurai.
Papildyta:
QUOTE(Jurgeliux @ 2010 11 03, 18:34)
*daznai turiu kazka duot , kad ji susidamometu tada pavalgo.
*musu amzius 1metai 6menesiai sveriam 10,500kg 82cm  4u.gif


*as tai vadinu nesusikonsentravimu ax.gif gal ji labai judrus vaikas? o gal tiesiog smulkaus sudejimo? mano mergina niekad nebuvo uzsiauginus virsvorio. visada palaikanti savo formas bigsmile.gif
*musu 1m. 11men. 10,500gr 88cm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Antira: 04 lapkričio 2010 - 22:49
QUOTE(Antira @ 2010 11 04, 22:47)
*musu 1m. 11men. 10,500gr 88cm

Oho, tikra manekenė bigsmile.gif Maniškė 1m. 10mėn. yra 9kg ir 83cm. Nuo rugpjūčio mėnesio priaugo 400g, tai jau nebežinau, kaip besidžiaugti biggrin.gif Išėjo į darželį, tai būna dienų, kad ten visai gerai pavalgo. Nors vis tik labai dažnai auklėtojos skundžiasi, kad nesudomino mano panelės maistas.
Buvom pas hematologę - kaip ir viskas tvarkoje, tik geležies atsargos ant ribos. (beje, paprastas hemoglobino tyrimas to nerodo, hemoglobinas jos 133. o va išsamus tyrimas parodė, kad geležį reikia stebėti), išrašė mėnesį pagerti folio rūgštį (padeda pasisavinti geležį). Buvom pas endokrinologę - kaip ir ok viskas, bet stebėti periodiškai ją reikia. Buvom pas gastroenterologę - darė išmatų pasėlį, rado gleivių, sakė, tokio amžiaus vaikui jau nelabai gerai jos. Išrašė Pangrolio ir gerųjų bakterijų pagerti. Po mėnesio-dviejų vėl viskas iš naujo, vėl visus tyrimus kartoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 11 05, 09:49)
Išėjo į darželį, tai būna dienų, kad ten visai gerai pavalgo.

O mes lankomes pas aukle. Ji priziuri 4 vaikucius,kuri palaipsniui susitikineja su kitomis auklemis ir vaikuciais. Taip pratinama prie minios ir darzelio.
Manau, bandos jausmas tik i nauda ir vaikiukas stengiasi daryt ta ka daro kiti vaikai. Musu auklyte sake, kad mano vaikas valgo tiek kiek ir visi vaikai. tad del darziuko esu rami. Su manimi valgo labai vangiai. Prisimastom visokiu atrakciju. doh.gif (gal jau cia ir mano klaida) O su teciu valgo visiskai neblogai thumbup.gif
Atsakyti
Na va, dar kartą pasitvirtino teorija, kad mamas dauguma vaikų (tame tarpe ir maniškė) stato ant blakstienų ir visaip kitaip iš jų tyčiojasi doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulka35 @ 2010 10 07, 07:54)
cia gvildenamas opus klausimas biggrin.gif . mes irgi nevalgom ,juodai doh.gif . bet manu kaltas MP kuri geria net ir nakti po 3-4 kartus.

Sveikos,
jungiuos ir aš į jūsų būrį. Maniškiui 1m ir 5mėn. Sveria 12,5kg. Svoris gal ir normalus, bet apart MP, nieko nevalgo. Kartais atrodo, kad gal įkiši ką į burną, tai suvalgys, bet nee. Išspjauna viską, net su pirštais iš burnos išrankioja visus trupinius. Arba, jei valgo obuolį, tai tik kramto ir spjauna. Šiandien bandžiau savo kepto pyrago gabaliuką pasiūlyt, tai net nusipurtė paragavęs. Ir tokia situacija jau nuo vasaros. Anksčiau manėm, kad karšta, nesinori valgyt, bet jau ir žiema atėjo. Aš juokais sakau, kad jam atrofuosis kramtymo raumenys. Juk tokiam amžiui jau turėtų nebeužtekt mamos pieno smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,nesenai rasiau i si foruma, kad manoji 1,5 m mergyte irgi turi nevalgymo problemu...
Tai va,prie savaitele pradejom gert vitaminus,gerasias bakterijas... ojej kaip apetitas atsirado: anksciau net puses surelio nesuvalgydavo atsikelus,o dabar dar ir antro papraso thumbup.gif
Atsakyti
O KOKIUS vitaminus ir bakterijas geriat? Nes maniškis irgi skystokai tuštinasi, gal irgi reik pagert?
Atsakyti
Geras straipsnis
http://www.alfa.lt/s...010-11-10_15-09
Atsakyti
geras straipsnis 4u.gif . Mano vaiko ir ūgis, ir svoris nėra maži, tik aš pergyvenu, ar jam užtenka visų reikalingų medžiagų, jei valgo beveik tik MP
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2010 11 10, 15:00)
O KOKIUS vitaminus ir bakterijas geriat? Nes maniškis irgi skystokai tuštinasi, gal irgi reik pagert?

Siaip tai man gydytoja rekomendavo wellkid baby vitaminus, o bakterijas pirkau savo nuoziura,paemiau bifoval baby, manau jum reiktu pakalbet su savo gydytoja ka ji rekomenduotu. Maniske irgi skystokai balksvai kakojo,nevalge, tai po triju dienu gerimo siu preparatu viskas eme klostytis i geraja puse thumbup.gif
Pusrycius valgom puikiai, per pietus ijungiu teletabius- suvalgo 250 ml koses, vakarienei pati papraso amam smile.gif
Atsakyti
dėkui 4u.gif Lėksiu nusipirkt. O kokio jūs amžiaus ir koks jūsų svoris, jei ne paslaptis?
Atsakyti