Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

QUOTE(HappyAngel @ 2010 08 25, 13:56)
Merginos, būkite geros, tik nepradėkite duoti jokių vaistukų/žirniukų savavališkai 4u.gif Netgi homeopatija gali būti netinkama ir kenksminga, jei naudojama netinkamai, ne pagal paskirtį ir t.t.


cia man taikot uz ''reklama'' turbut, nesupraskit klaidingai, as tik pasakiau kad mums padejo, gal kuri mama irgi sugalvos pabandyt eit pas homeapatus. 4u.gif
Atsakyti
Mano nevalgiukas kaip ir buvo pradejes siek tiek geriau valgyti, bet tik kol geriam kreona. Pas ji akivaizdzios bedos su virskinimu, nes uztenka, kad viena diena daugiau pradeda valgyti, iskart blogiau pilvukui ir tada vel kelias d pusbadziu gyvena ir piktas buna sad.gif Per diena tai dar atrodo ir suvalgo jis to maisto, bet su svoriu tragedijos. Ugis dabar arti 80 cm turetu buti, o svorio niekaip nepasiekiam 9 kg... doh.gif
Papildyta:
Mano nevalgiukas kaip ir buvo pradejes siek tiek geriau valgyti, bet tik kol geriam kreona. Pas ji akivaizdzios bedos su virskinimu, nes uztenka, kad viena diena daugiau pradeda valgyti, iskart blogiau pilvukui ir tada vel kelias d pusbadziu gyvena ir piktas buna sad.gif Per diena tai dar atrodo ir suvalgo jis to maisto, bet su svoriu tragedijos. Ugis dabar arti 80 cm turetu buti, o svorio niekaip nepasiekiam 9 kg... doh.gif Reikai vel darytis kraujo tyrimus, nes bijau, kad hemoglobinas dar labaiu oakrito. Sisyk, ieskosiu kur pasidaryti gelezies ir kitu ilementu kraujyje tyrima, kuris issamesnis ir informatyvesnis.
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2010 08 26, 15:25)
cia man taikot uz ''reklama'' turbut, nesupraskit klaidingai, as tik pasakiau kad mums padejo, gal kuri mama irgi sugalvos pabandyt eit pas homeapatus.  4u.gif

Tai ir rekomenduokite vizitą pas homeopatę, o ne vaistų pavadinimą siūlykite mirksiukas.gif Tiesiog pastebėjau, kad čia, SM, mamos labai mėgsta pačios savo vaikučius "gydyti" remdamosis kitų mamų rekomendacijomis. Tačiau kas tinka vienam, gali visai netikti kitam! Ir juk apie vaikų sveikatą kalbame, ne apie gėlių laistymą.
Atsakyti
Jungiuosi prie nevalgiuku mamu 4u.gif
Mano sunui 5 m. Svoris dabar jau 17 kg, ugis apie 108 cm ... Nevalgus nuo gimimo, taciau apie 5-uosius metukus, ypac vasara, pabuves kaime grynam ore, pradejo daugiau valgyt thumbup.gif Negaliu atsidziaugti .. Kas tik neisbandyta, ir vitaminu kruvos ir t.t. Bet turbut tiesiog reikia islaukti .. To visoms ir linkiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(digi @ 2010 08 22, 17:49)
beveik kaip mes, irgi nevalgiukai 4m. 103cm ir 14.2 kg  doh.gif


4 metai 2 menesiai, ugis 102, svoris 14 kg doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tavo_Mano @ 2010 08 30, 13:27)
4 metai 2 menesiai, ugis 102, svoris 14 kg doh.gif



mūsų puseserė į pirmą klasę eidama 30 kg svėrė, o pusbrolis jau 3 metų 20 sveria.
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 08 28, 10:19)
Tai ir rekomenduokite vizitą pas homeopatę, o ne vaistų pavadinimą siūlykite mirksiukas.gif Tiesiog pastebėjau, kamamos labai mėgsta d čia, SM, pačios savo vaikučius "gydyti" remdamosis kitų mamų rekomendacijomis. Tačiau kas tinka vienam, gali visai netikti kitam! Ir juk apie vaikų sveikatą kalbame, ne apie gėlių laistymą.

tai kiekviena kaip ismano, taip ir augina, argi gaila mirksiukas.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2010 09 05, 17:00)
tai kiekviena kaip ismano, taip ir augina, argi gaila  mirksiukas.gif  4u.gif

Juk apie vaikų sveikatą kalba eina, tad gal nereikia eksperimentų?
Atsakyti
O gal kas esate isbande jokiu liaudisku metodu apetitui gerinti? KAip efektas?
Dar klausimelis: kaip sekasi su maitinimo rezimu (maitinti tik tam tikru laiku)? Mums daktare vis liepai laikytis rezimo, o nesigauna ne per kur... Padarai pietus - nevalgo ne kasnio, tai negi lauksi iki vakaienes laiko. Siulau po val, dar po val. kartais kazika suvalgo, jei niekaip normalaus maisto, duodu kanors pagrauzti, o buna, kad visiskai nieko i burna neikisi. Atsikanda kasniuka sausainio ar kukuruzo ir meta i sali.... doh.gif
Atsakyti
labuka 4u.gif

na musu naujienos nei siokios nei tokios. ''Dickei'' vel prastokai su valgymu, na bet nera tragiskai, tai gal nesiskusiu per daug jau cia.. isrankumas aisku nesvietiskas, kasnelis tik to, bet ne ano, ir tik kasnelis, ne daugiau, na bet badu nedvesia, ligoninej gaivint nereikia, tai kazkaip gyvenam..mokinames gerti vandenuka...
va mazoji mano gime rugpjjucio 5, tai po keliu dienu jau ir prasidejo klaikios diagnozes.. pirmiausia gastroezofaginis refliuksas, poto disbakterioze, zarnyno uzdegimas, dirgliosios zarnos kazkokia velniava [net nzn lietuviskai] skrandzio uzdegimas, karves pieno alergija, zodziu virskinamasis traktas visiskai nedirba. kakoja tik su vaistuku pagalba..
atgerem dvi savaites antibiotiku, kisam gerasias bakterijas atkurt zarnyno flora, gydom refliuksa, isbandem kruva misiniu, net nuo hypoalergeninio nieko negereja.

turejom skranduko operacija, rijo dar zarna, dar dare tos mikrobines zarnyno velniavos testus , eme skrandzio biopsija rado kazkokiu parazitu invazija, zodziu sudas, ne kitaip.
dabar jau perejome prie 'neocate' misinelio, kuriame jokios laktozes, jokiu baltymu, viskas pakeista i amino rugstis.
ziuresim kaip seksis.
tai svorio nepriauga normaliai, gime 3.300, dabar tuoj du menesiukai bus vos vos 4 sveria, misinuko nenori ir jokio. turetu po 120 ml jau gert 30 iveikia is klykia..
doh.gif schmoll.gif verysad.gif
aisku gal kazkaip issikapanosim, bet jau matos kad ir mazyle nebus didele valgytoja.
man kilo klausimas, kokios ilgalaikes tokiu nevalgymu pasekmes bus. aisku kazkaip uzaugs gi, bet ateity pvz bijau kad neprasidetu kokios anoreksijos ir valgymo sutrikimai,
beje pirmagimei visiskai neauga plaukuciai , manau kad nuo nevalgymo, truksta matyt kazko... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2010 09 25, 16:09)
labuka  4u.gif

na musu naujienos nei siokios nei tokios. ''Dickei''  vel prastokai su valgymu, na bet nera tragiskai, tai gal nesiskusiu per daug jau cia.. isrankumas aisku nesvietiskas, kasnelis tik to, bet ne ano, ir tik kasnelis, ne daugiau, na bet badu nedvesia, ligoninej gaivint nereikia, tai kazkaip gyvenam..mokinames gerti vandenuka...
va mazoji mano gime rugpjjucio 5, tai po keliu dienu jau ir prasidejo klaikios diagnozes.. pirmiausia gastroezofaginis refliuksas, poto disbakterioze, zarnyno uzdegimas, dirgliosios zarnos kazkokia velniava [net nzn lietuviskai] skrandzio uzdegimas, karves pieno alergija, zodziu virskinamasis traktas visiskai nedirba. kakoja tik su vaistuku pagalba..
atgerem dvi savaites antibiotiku, kisam gerasias bakterijas atkurt zarnyno flora, gydom refliuksa, isbandem kruva misiniu, net nuo hypoalergeninio nieko negereja.

turejom skranduko operacija, rijo dar zarna, dar dare tos mikrobines zarnyno velniavos testus , eme skrandzio biopsija rado kazkokiu parazitu invazija, zodziu sudas, ne kitaip.
dabar jau perejome prie 'neocate' misinelio, kuriame jokios laktozes, jokiu baltymu, viskas pakeista i amino rugstis.
ziuresim kaip seksis.
tai svorio nepriauga normaliai, gime 3.300, dabar tuoj du menesiukai bus vos vos 4 sveria, misinuko nenori ir jokio. turetu po 120 ml jau gert 30 iveikia is klykia..
doh.gif  schmoll.gif  verysad.gif
aisku gal kazkaip issikapanosim, bet jau matos kad ir mazyle nebus didele valgytoja.
man kilo klausimas, kokios ilgalaikes tokiu nevalgymu pasekmes bus. aisku kazkaip uzaugs gi, bet ateity pvz bijau kad neprasidetu kokios anoreksijos ir valgymo sutrikimai,
beje pirmagimei visiskai neauga plaukuciai , manau kad nuo nevalgymo, truksta matyt kazko...  unsure.gif



Labas,

plaukuciai ir pas mus nelabai auga. Ir pas dauguma draugu vaiku - plaukai kazkaip neskuba augti. Tai su nevalgymu as nesuvedineju plauku visai.
As kai skundziuosi gydytojai, kad labai mazai valgo - tai manes palausia kaip kakoja, kas kiek dienu ar kiek kartu per diena. Na maniske kakoja karta per diena visada. Tai man ir atsakyma duoda - is ko tada ji kakoja jei nieko nevalgo ????
Siaip maniske mergyte smulkute palyginus su bendraamziais, nu bet viska daro pagal savo amziu. Tai gal vaikui ir nereikia musu dozemis valgyti. As pradejau neimti i galva - kiek valgo - tiek uztenka. As ir pati nevalgau labai daug.

Tik va mazutei kad susitvarkytu viskas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fasion149 @ 2010 09 27, 21:32)
Tai gal vaikui ir nereikia musu dozemis valgyti. As pradejau neimti i galva - kiek valgo - tiek uztenka. As ir pati nevalgau labai daug.

Tik va mazutei kad susitvarkytu viskas.  4u.gif

dekui 4u.gif
tai as ir nesitikiu, kad valgytu ''musu'' dozem.
bet kai pvz pusryciams 1 saukstelis jogurto, pietums 1 slyva, vakarienei- nieko....
Atsakyti