Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

QUOTE(♠♠Ernesta♠b @ 2010 08 05, 10:44)
Gal kuri žinote nuorodą kur galima rasti ūgio ir svorio lenteles vaikiukams nuo 2 metukų? Pagooglinti jau bandžiau bet nepavyko rasti.


http://www.manosveik...svorio-lentele/
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 06 17, 16:00)
Mano sunui  4 metukai greit. Vargstu su juo nuo metuku laiko, anksciau valgydavo mesos, kazkokiu pavidalu vis tiek suvartodavo, dabar grieztai pries, iki vemimo. Tai jau nuleidom rankas jau nebesiulom net. Is vis naujo maisto nepripazysta, valgo visas koses, uogas, blynus, virtinukus, apkepa, o pietums galima isiulyti tik bulviu trintu su kokiu mesos nuoviru ir krabukai, kepti zali ir viskas. Tai kai reikia daryti pietus ir is vis su valgymais galvos skausmas dizdiulis, kai tik reikia valgyti vienintelis atsakymas neskanu, nepatinka. saldumynus labai megsta. Nuvaziuojam i baliu, vienintelis vaiko maistas duona ir saldumynai. Neisivaizduoju ar kada nors tai pasikeis, ar ismoks normaliai maitintis. Vis dar maitinu su sauksteliu, nes kaip kazkas rase gaunasi sedejimas prie lekstes ir vepsojimas i ja, pasisodinu ir sumaitinu doze verysad.gif


Oi kaip pazystama doh.gif mano maziui 4 metai,sveria apie13.5 kg unsure.gif nuo gimimo nevalgiukas,nuo gimimo skaiciavau isgertus misinuko mililitrus, netgi vedziau uzrasus. Pastaraisiais menesiais matomas progresas, bent jau kazkiek suvalgo pats, na aisku ka megsta o ko jau nemegsta neikisi net per stebukla. Iki siol maitinimas tik su filmukais, zinau kad tai negerai bet o ka daryti. Pardavejos kreivai i mane ziuri kai paprasau atpjauti 100 g mesytes ar zuvies, tenka kaskart aiskinti kad vaikas nevalgiukas doh.gif bet tu is tu nupirktu 100 g mesos dar ir man lieka doh.gif Blynu jokiu, nupirkom netgi blynu keptuve su meskiukiu, netgi kepe kartu, bet vistiek, pakepam blynu, sakau ateik, skanu, rekia nenoriu blynu,man neskanu. Labai patiko paprastas plovas: apkepta,istroskinta mesyte, isvirti ryziai, daug sutarkuotu morku ir sublenderuoti pomidorai iki vientisos mases,taciau kadangi jam viduriu uzkietejimas,tai gydytojas uzdraude ryzius visiskai schmoll.gif
Stengiuosi bent kad racionas butu kuo ivairesnis- pietums darome makaronus su bolonezo padazu, kotletukus, darzoviu ir mesytes troskinius,sriubytes, mesytes ir zuvies kepsnelius, balandelius, guliasa su bulviu kose, valgo daug darzoviu, dabar pasinese ant agurku,darom salotas, dazniausiai su alyvuogiu aliejumi. Megsta vaisius, sios vasaros topas buvo zemuoges ir braskes, bijojau alergijos bet tfu tfu nieko.Pusryciai irgi skirtingi kasdien-is kosiu labai megsta grikiu ir soru kose, 5 grudu perku tai siaip ne taip ikisu maitindama pati,megsta sausus pusrycius su pienu,varsketukus, pirktine grudeta varske, maziau patinka kiausiniene, omletas. Pavakariams tik juogurtas arba varskytes desertines.O vakarienei pries miega geria arbata su kazkuo skaniu, tai gali buti dziuveseliai,taleriai, labai retai kukuruzai ar koks sausains, arba kakava su pingo sureliu (du kart savaiteje nes del viduriu uzkietejimo kakva vartoti nepatriama). Na aisku porcijos jo, tai doh.gif valgo kaip coliuke schmoll.gif Juokauju kad jei leisciau rinktis ka nori valgyti butu gyvas juoda duona (dievina, gali pora geru rekiu per viena prisedima suvalgti), visokie duoniukai, na aisku saldumynai ir sureliai doh.gif .
Pastaruoju metu pradejo gerti daug (aciu dievui) nes anksciau nei vandens nei arbatu netgi kai sirgo, girdziau per prievarta unsure.gif Geria pirktines sultys (perku brangesnius buteliukuose, bet ne vaikiskus, per brangu), vasara verdam kompota is vasariniu vaisiu, zema is obuoliu, kiviu., kisieliaus nepripazysta, va sugalvojome gera gerima nuo karscio i lauka (sako kad ir apetita zadina), geriamas vanduo , i ji ispausti citrinos sulciu ir visa tai pasaldint (mes saldinimui naudojam fruktoze) labai ta gerima megsta.
Vis dar tikiuosi kad laikui begant jis isaugs ta nevalgyma. Nors kiek dareme tyrimus gelezies netruksta, tai vitaminu duodu tik ziema.

Mamytes, gal kazkur imanoma rasti kiek kaloriju per diena turi suvartuoti 4-5 metu vaikas? arba koki meniu rekomenduoja gydytojai kad vaikas gautu pakankamai kaloriju? jei zinote pasidalinkite info.

Papildyta:
QUOTE(airv @ 2010 05 27, 18:32)
O nevalgumas negali būti paveldimas kažkaip?
Pirmagimis nevalgus ir svoris neauga normaliai - ieškojom ligų - nieko neradome...
Mažoji - lygiai tas pats  doh.gif


Gali...mano vyras iki 16 metu buvo toks pat chudena kaip ir mazius, pasakojo kad maista sumaitindavo suniukui doh.gif o dabar sveria 100 kg doh.gif
Tevo brolis ATA, irgi iki jaunystes buvo kaip dviratis, o veliau normalus vyras netgi su pilvuku smile.gif

taigi jei tai ne lyga, tai isaugoma
Atsakyti
O maniskiaj valgo pagrinde tik bilvinius ir miltinius blinus doh.gif
Atsakyti
taip pat bedutė-išrankumas neišpasakytas.padedi lekštę priešais-to nenoriu, ano nenoriu, o jei kas naujo, kas čia, bet paragaut ne.irgi kalbinu kad nors vieną kąsnelį, o jei nepatiks galės nevalgyt.visą dieną gali išbūt tik kąsnelį pakandęs, bet vakare valgo normaliai, dažniausiai, nes būna pieniškos sriubos, manų košė, ar kitas lengvai virškinamas maistas,va taip ir verčiamės.paskutiniu metu gelbsti "jei nevalgysi būsi mažas mažytis kaip pipiras, o jei valgysi būsi didelis ir galėsi pats vairuoti traktorių biggrin.gif tai po kelių kąsnių stojasi ant kėdės-aš diiiidelis, va toks, o tu būsi maža maža ir rodo suspaustus pirštukus(suprask kaip pipiras) lotuliukas.gif bet ne visada ir šie paraginimai gelbsti
Atsakyti
QUOTE(Liucijamm @ 2010 08 09, 15:40)
O maniskiaj valgo pagrinde tik bilvinius ir miltinius blinus  doh.gif

maniskiai irgi thumbup.gif
Atsakyti
na neteko girdėt, kad koks vaikas nemėgtų blynų g.gif
Atsakyti
QUOTE(amsv @ 2010 08 11, 14:03)
na neteko girdėt, kad koks vaikas nemėgtų blynų g.gif

Maniškė nemėgsta tongue.gif Abosliučiai jokių schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 08 12, 12:21)
Maniškė nemėgsta tongue.gif Abosliučiai jokių schmoll.gif

isimtis iš taisyklės thumbup.gif aš asmeniškai nesidžiaugiu tais blynais, nieko sveiko juose g.gif
Atsakyti
QUOTE(amsv @ 2010 08 12, 15:43)
isimtis iš taisyklės thumbup.gif aš asmeniškai nesidžiaugiu tais blynais, nieko sveiko juose g.gif


o mes tai lb dziaugemes kai mazasis pradejo blynus miltinius valgyti blush2.gif gal ten ir nieko sveiko bet mums jau ne maisto sveikumas rupi o jo suvalgytas kiekis del svorio augimo. Minaralu ir vitaminu duodame papildu forma.
Atsakyti
QUOTE(♠♠Ernesta♠b @ 2010 08 05, 10:44)
Gal kuri žinote nuorodą kur galima rasti ūgio ir svorio lenteles vaikiukams nuo 2 metukų? Pagooglinti jau bandžiau bet nepavyko rasti.

Gal padės šitos?
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2010 08 16, 13:14)

Pagal ją mano mergina yra žemo ūgio ir labai mažo svorio rolleyes.gif Užtat pediatrė pas endokrinologę nusiuntė. Toji - pas alergologę ir hematologę. Prasidėjo maratonas...
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 08 16, 14:26)
Pagal ją mano mergina yra žemo ūgio ir labai mažo svorio rolleyes.gif Užtat pediatrė pas endokrinologę nusiuntė. Toji - pas alergologę ir hematologę. Prasidėjo maratonas...

unsure.gif O tai pagal kreives kaip gaunasi? g.gif
Atsakyti