Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

Mano sunui 4 metukai greit. Vargstu su juo nuo metuku laiko, anksciau valgydavo mesos, kazkokiu pavidalu vis tiek suvartodavo, dabar grieztai pries, iki vemimo. Tai jau nuleidom rankas jau nebesiulom net. Is vis naujo maisto nepripazysta, valgo visas koses, uogas, blynus, virtinukus, apkepa, o pietums galima isiulyti tik bulviu trintu su kokiu mesos nuoviru ir krabukai, kepti zali ir viskas. Tai kai reikia daryti pietus ir is vis su valgymais galvos skausmas dizdiulis, kai tik reikia valgyti vienintelis atsakymas neskanu, nepatinka. saldumynus labai megsta. Nuvaziuojam i baliu, vienintelis vaiko maistas duona ir saldumynai. Neisivaizduoju ar kada nors tai pasikeis, ar ismoks normaliai maitintis. Vis dar maitinu su sauksteliu, nes kaip kazkas rase gaunasi sedejimas prie lekstes ir vepsojimas i ja, pasisodinu ir sumaitinu doze verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! 4u.gif Turiu toki problema. Iki 6 menesiu dukrele maitinau tik savu pieneliu. Po 6, jau pradejau kosemis primaitinti. 2 savaites buvo viskas gerai po 100 ml suvalgydavo, o dabar nieko nenori valgyti...valgo vel tik mano pieneli. Ka daryti, nes matau, kad jai to neuztenka ir ji nuolat alkana verysad.gif
Gal galite patarti ka daryti sioje situacijoje, nes buvo isbandyti visi budai. Net nezinau ka ir daryti. Buvome pas gastroenterologa, tai apsauke verysad.gif ir liepe toliau primaitinti kosytemis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marijka_lt: 17 birželio 2010 - 16:58
QUOTE(Marijka_lt @ 2010 06 17, 18:54)
Sveikos mamytes!  4u.gif  Turiu toki problema. Iki 6 menesiu dukrele maitinau tik savu pieneliu. Po 6, jau pradejau kosemis primaitinti. 2 savaites buvo viskas gerai po 100 ml suvalgydavo, o dabar nieko nenori valgyti...valgo vel tik mano pieneli. Ka daryti, nes matau, kad jai to neuztenka ir ji nuolat alkana verysad.gif
Gal galite patarti ka daryti sioje situacijoje, nes buvo isbandyti visi budai. Net nezinau ka ir daryti. Buvome pas gastroenterologa, tai apsauke verysad.gif ir liepe toliau primaitinti kosytemis...



o ji noriai valgo jusu pienuka? jei taip tai dar ir negruskite tu kosiu tikrai spesite. mes ir labai uoliai puoleme primaitinti vaikiuka nuo 6 men ir to pasekoje gavosi kad db turime siaubinga nevalgiuka. su antru vaikiuku tikrai tokios klaidos nedaryciau primaitinciau tik tada kada vaikiukas jau rodytu susidomejima maistu.
Atsakyti
QUOTE(♠♠Ernesta♠b @ 2010 06 17, 18:55)
su antru vaikiuku tikrai tokios klaidos nedaryciau primaitinciau tik tada kada vaikiukas jau rodytu susidomejima maistu.

thumbup.gif butent
Atsakyti
Mano pieneli ji gerai valgo be jokiu pasipriesinimu bigsmile.gif , bet dabar praso krutines vos ne kas 15 minuciu, kaip naujagimis:( ir verkia, nes pienelio matyt neuztenka. Aciu uz patarimus. Taip ir padarysiu.

Dar vienas klausimelis: o nieko vaikiui nenutiks, kad jis budamas 7 menesiu valgo tik mamos piena? Ir kada vel bandyti primaitinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marijka_lt: 18 birželio 2010 - 11:44
QUOTE(Marijka_lt @ 2010 06 17, 18:54)
Sveikos mamytes!  4u.gif  Turiu toki problema. Iki 6 menesiu dukrele maitinau tik savu pieneliu. Po 6, jau pradejau kosemis primaitinti. 2 savaites buvo viskas gerai po 100 ml suvalgydavo, o dabar nieko nenori valgyti...valgo vel tik mano pieneli. Ka daryti, nes matau, kad jai to neuztenka ir ji nuolat alkana verysad.gif
Gal galite patarti ka daryti sioje situacijoje, nes buvo isbandyti visi budai. Net nezinau ka ir daryti. Buvome pas gastroenterologa, tai apsauke verysad.gif ir liepe toliau primaitinti kosytemis...


as mazaja savo pienuku iki 1m1men maitinau aisku primaitindavau ivairiom kosytem.bent kiek as atsimenu 100ml-150ml norma...tiksliai neatsimenu.bet mums ir sakydavo primaitint bet as tik pienuku primaitindavau.
Papildyta:
QUOTE(Marijka_lt @ 2010 06 18, 13:39)
Mano pieneli ji gerai valgo be jokiu pasipriesinimu  bigsmile.gif , bet dabar praso krutines vos ne kas 15 minuciu, kaip naujagimis:( ir verkia, nes pienelio matyt neuztenka. Aciu uz patarimus. Taip ir padarysiu.

Dar vienas klausimelis: o nieko vaikiui nenutiks, kad jis budamas 7 menesiu valgo tik mamos piena? Ir kada vel bandyti primaitinti?



aisku nieko neatsitiks kad vaika maitini savo pienuku.gali primaitint nieko neatsitiks smile.gif
Atsakyti
Marijka_lt, o iš ko Jūs sprendžiate, kad dukrytė alkana? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 06 18, 18:20)
Marijka_lt, o iš ko Jūs sprendžiate, kad dukrytė alkana? smile.gif

HappyAngel, todel, kad ji pradeda verkti ir prasyti krutines. Duodu krutine, pavalgo ir nurimsta, praeina 15-30 min. ir situaciuja kartojasi. Gal as kazko nesuprantu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Marijka_lt @ 2010 06 20, 21:48)
HappyAngel, todel, kad ji pradeda verkti ir prasyti krutines. Duodu krutine, pavalgo ir nurimsta, praeina 15-30 min. ir situaciuja kartojasi. Gal as kazko nesuprantu  unsure.gif

O is buteliuko geria pienuka? Gal isvirti skysta kose?
Savo vaikui taip darydavau. Nors ji traukdavo tik miegodama, tad kad sociau butu duodavau ne piena, o skysta manu kose ar kita kokia.
Atsakyti
QUOTE(Marijka_lt @ 2010 06 20, 22:48)
HappyAngel, todel, kad ji pradeda verkti ir prasyti krutines. Duodu krutine, pavalgo ir nurimsta, praeina 15-30 min. ir situaciuja kartojasi. Gal as kazko nesuprantu  unsure.gif

Toks laikotarpis mažiukei wink.gif Aš vietoj Jūsų nesukčiau sau galvos ir ramiai laukčiau, kol jis praeis smile.gif Karts nuo karto neįkyriai pasiūlykit kito maistelio, bet per prievartą nekiškit, ji tik dar labiau priešinsis ir maistas taps priešu, o ne draugu wink.gif Viskas bus gerai, mažutė ji dar, visko dar bus su tais valgymais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marijka_lt @ 2010 06 17, 17:54)
Sveikos mamytes!  4u.gif  Turiu toki problema. Iki 6 menesiu dukrele maitinau tik savu pieneliu. Po 6, jau pradejau kosemis primaitinti. 2 savaites buvo viskas gerai po 100 ml suvalgydavo, o dabar nieko nenori valgyti...valgo vel tik mano pieneli. Ka daryti, nes matau, kad jai to neuztenka ir ji nuolat alkana verysad.gif
Gal galite patarti ka daryti sioje situacijoje, nes buvo isbandyti visi budai. Net nezinau ka ir daryti. Buvome pas gastroenterologa, tai apsauke verysad.gif ir liepe toliau primaitinti kosytemis...


Pas mus buvo labai panasiai. Vaikas nuo 5 men rode didziuli susidomejima maistu: seke sauksta akimis, pradejo netgi rankytemis gaudyti. Pradejau po truputi duoti kosyciu nuo 5,5 men. - po kelis saukstukus. Viskas buvo puiku! Ziojosi ir atrode, kad po visa dubeni sukirstu, bet suejo 6 men., pradejau duoti visa prcija 100 - 150 gr., pirmus kartus suvalge, o toliau - vo po keleta sauksteliu. Ko tik nedarem... viis su zaidimais, su bananais... Valge mielai duona, bananus, sausainius, dziuvesius.... O koses, pora sauksteliu ir klykimas. Dar jei kruopu kose, tai siaip ne taip, o jei mesos skoni pajaucia - neikisi ne saukstelio. Po to budavo keletas dienu, kad valgydavo... ir vel bado dieta.
Iki siol maitinu mp, nes su valgymu visiski kosmarai. Ir gerasias bakterijas geriam ir fermentus gerem keleta men, tiesa kol juos vartojom buvo geriau, o dabar nebevartojam ir vel bado streikai. Hemoglobimas zemas
(107, jei dar nenukito), svoris mazas (buvo 8,5r, nu zodziu... baigiu nuproteti. Dabar dar susirgo, tai visiskai nebevalgo, o su skysciais irgi nieko gero. Per diena isgeria be mp 100 gr, kartai siki 150 ir viskas...
Atsakyti
Sveikos. smile.gif Turiu 6mėn. berniuką, kuris valgo tik motinos pieną. Bandau duoti tyreles nuo 3-4mėn., bet jis tik pamatęs šaukštelį arba bonkutę sučiaupia lūpas ir pradeda inkšt. Iš pradžiu galvojau, kad gal jam nepatinka jų skonis, nors man jis nebuvo blogas, bet šiandien nutraukiau į bonkutę savo pieno ir daviau gerti. Pateko pieno į burną, bet vistiek stumia bonkutę toliau nuo savęs. Kol kas man pieno negaila, bet tuoj jo bus vis mažiau, o jis net iš tolo nenori pasižiūreti į normalaus maisto pusę. doh.gif Gal galit patart? essen.gif smile.gif
Atsakyti