Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

QUOTE(HappyAngel @ 2010 04 28, 14:55)
renatuxxx, su tuo MP nutraukimu tai niekad nežinosi. Gali būti taip, kad Eimantukui tik tokio postūmio ir tereikia, kad, negavęs MP, pradės valgyt. Nežinau, ar dažnai lankaisi pas gruodinukes, bet vienos mamytės vaikučiui būtent taip ir buvo - ji nutraukė maitinimą MP ir sūnelis pradėjo valgyti kitą maistą. Gal pabandyk taip padaryt g.gif

Pas gruodinukus beveik nepasisakau bet skaitau visada 4u.gif . Tai va kazkaip jauciu kad reikia prisiversti ir uzbaigti, nes dabar tai tik papo poapo papo. jau buvom diena kaip ir uzbaige bet kazkaip vel pradejo nebevalgyt o ir vel sekmingai visa diena ant papo prasedi. praeita men beveik kila buvom priauge blink.gif si men nulis nes nieko nevalgom verysad.gif
Aciu uz rupesti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(♠♠Ernesta♠b @ 2010 04 28, 12:49)
o nuo 3 metuku pradejo pats valgyti ar jau ir multikai nebeveikia? Mums beveik 3 tai darzeli dar neblogai sako su vaikais pavalgo nu bet namie tai viena diena valgo paskuj kokias tris nieko i burna neikisi. Jau kartais net juokas ima is to nevalgymo. Gristam penktadieni is darzo ir juokiuosi kad vaikis pavalge savo paskutine vakariene iki pirmadienio pusryciu  lotuliukas.gif


Panasiai mano vyresnioji, namie valgo tik varskes sureli ryte pries darza, po darzo nieko blink.gif . Klausiu ar darzeli irgi nieko nevalgai? Sako valgau, o namie nevalgau nes cia man niekas neskanu doh.gif biggrin.gif Per savaitgali buna kad beveik nieko nevalgo doh.gif . As tik itariu kad jos medziagu apykaita leta, tai jai suvalgyto maisto ilgam uztenka, nes pagal amziu prie lieknesniu, bet ne kaulu rinkinys cool.gif
Atsakyti

labukes nevalgiuku mamukes 4u.gif
pas mus gaidys absoliutus..

vakar visa diena nieko nevalge. nieko. vakare pavalge vakariene, siokia tokia. isveme. ismaudem. perrengem. apsiveme vel. visa maista. ant sofos odines. i tarpus. ant kilimo. valiau valiau ploviau, siandien vistiek dar smirda. vel ismaudem. vel perrengem. mb suvemtas. po pusvalandzio as apvemta visa. per maudem [4 sykius, vargse nebesuprato kas darosi, o ka daryt, nenuvalysi te visa kai kala sliauka per save] paskui ziuriu rubeliu jau beveik nebeturiu [mat penkios kruvos nelygintos]. aprimo. sugirdziau smektos su svirkstu. po 10 min isveme. dar po 10 isveme visus likucius. jau ji vargse nusikaukus nuo skausmo, duodam vandenuka su svirsktu su tuo skysciu, sudas ne vandens skrandi nesilaiko. 22 val pradejo vemt grynai tulzim ir zinokit as taip dar nemacus buvau. grynai be sustojimo raitydamasi veme veme veme iki 23 val, kvieciau greituske. atvaziavo? pashiko *****. sako duokit paracetamolio visiems suprantama ir savo beveik tobula prancuzu kalba pasakiau susikiskit i sikna ta paracetamoli . mano Vysniuke pazaliavus buvo. nebe juodai pilka o zalsva . ismiegojom kaip zombiai visi. siandien dar tik baronkytes gabaleli laizyt bandem ir bisi pienuko.[40 ml] sedziu ranksluosciais apsikrovus ir ji miega man ant pilvo. laukiu arba pageres o jei ne tai nzn kur eit .
temperaturos ner, apetitas ne nulinis o neigiamas ..

jei vel koks gastroenteritas ar dar kokia zaraza nebezinau jau ka as darysiu. pasikarsiu matomai.
Atsakyti
QUOTE(♠♠Ernesta♠b @ 2010 04 26, 13:59)
Oj patikėk išdandyta ir neveikiai nei kiek  doh.gif tik džiaugiasi kad nelenda čia ta mama su šaukštu ir bėga kuo toliau nuo virtuvės. Vienintelis mums pasiteisinęs būdas pasodinti į maitinimo kėdutę, prisegti (čia kad nesugalvotų kada užsimanęs išlipti) ir duoti žaisti su tuo ko paprastai neduodi (piniginės, fotikas, kosmetika ir pan.) doh.gif

maniskiui irgi 0 emociju, kai as valgau.Kartais prieina, paima koki agurka, bet kas is to -paisnesioja rankytej, kampuka paragauja.Po to randu numesta kur nors. g.gif

QUOTE(renatuxxx @ 2010 04 28, 14:30)
Dar pries kelis menesius valgo nors kazka bet dideliu apetitu niekad nepasizymejo, o dabar va jau kelios dienos nieko neima i burna verysad.gif Nieko tai reiskia nieko isskyrus MP. Jau norejau nutrauk maitinima bet kai taip nevalgo tai kaip gali nutraukt. doh.gif  Esu visiskoj nevilty, jau bijau eit kraujo tyrima daryt nes zinau kad hemoglobinas bus vel nukrites verysad.gif


Maniskis irgi galetu vien MP gyvas but.Kartais buna pagerejimu, kai suvalgo 3kart per diena po koki 100 ml, tada jau apsidziaugi, kad gal po truputi prades gereti situacija.Bet... viena diena neikisi niekoooo. doh.gif Na, kokius 5saukstelius jogutro ir puse sausainio (be MP).Bet argi cia normalu?..
As irgi tikiuosi, kad nutraukus maitinima, gal kas pasikeis, bet nera lengva nutraukt, kai verkia ir plesia rubus,kai nori valgyt.Tokioj busenoj jokio kito maisto jis nevalgo, tik dar labiau susinervuoja,kai kisu sauksta.
QUOTE(Bluebell @ 2010 04 30, 13:50)
labukes nevalgiuku mamukes  4u.gif
pas mus gaidys absoliutus..

vakar visa diena nieko nevalge. nieko. vakare pavalge vakariene, siokia tokia.  isveme. ismaudem. perrengem. apsiveme vel.. pasikarsiu matomai.


Vargsiuke 4u.gif
O kas jai buvo? Gal paaiskejo? Gal koks rotas, jei sitaip veme? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @milla@: 07 gegužės 2010 - 06:31
labutis, gera tema pasidalinti nevalgymo rupesciais 4u.gif
mano mazius valgo kaip keliu men kudikis, jam 1.3m., bet visa diena judejime. gal jau kokie 2men., kaip nebekreipiu i jo nevalgyma. o budavo po kelias paras visiskai nieko nevalgydavo. net i ligonine veziau, pas pediatrus vezdavau, kad paziuretu ko jis streikuoja. o jis nevalgo, kai jam kas skauda. buvo pilvo putimai, nevalge. dabar dantys dygsta, nevalgo. maitinimo keduteje ji islaikau gal 10min. per ta laika du valgomi saukstai maisto, o paskui issineria is dirzu ir ant stalo zaisti. tai dar pavalgo zaizdamas. sveria apie 9kg. bet kraujas l. geras. matyt tiek uztenka, kiek palesa 4u.gif
visada maniau kad galiu vaika isaukleti pagal save. bet neseniai, lakstydama su saukstu paskui maziu, supratau, kad jis mane aukleja pagal save rolleyes.gif
kantrybes jums mamytes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Bluebell @ 2010 04 30, 14:50)
labukes nevalgiuku mamukes  4u.gif
pas mus gaidys absoliutus..



jei vel koks gastroenteritas ar dar kokia zaraza nebezinau jau ka as darysiu. pasikarsiu matomai.

prezastys gali buti ivairios. reikia i ligonine vezti, kad hidrotacijos nebutu. jei teisingai pasakiau pavadinima. gali buti roto virusas, gali buti alergine reakcija i maista ( laktoze).
mano vyresnioji vemdavo kas 40d. jokie isamus tyimai nepadejo, kol nepakeitem vandeni.
o del patiriamo streso, MES MOTERYS stiprios. istversi wub.gif
Atsakyti
laba, ir as pasidalinsiu savo patirtimi, mano dukrelei jau beveik 4 men. nuo 3 men. nebemaitnu krutimi, valgom pieno misinukus. Pries mazdaug 2 savaits ji pradejo nebevalgyti, stumia su liezuviuku lauk viska is burnytes, pavalgydindavau tik tada kai snausdavo, savijauta vaikiuko buvo gera, miegojo gerai, tustinosi irgi be jokiu problemu, tik nevalge ir viskas....su gyd. pasitareme, nutareme pakeiti misinuka, pakeiciau 3, tas pats. per sekanti visizita pas gyd. ji man sako, del viso pikto einam pas lora, nors nereaguoja kai paspaudziu ausytes, bet vistiek, na ir ka pasirodo pupai ausytes viduje paraudusios, primenu, vaikas buvo ramus, niekaip negalejau nuspeti, kad ka skauda... ryte sulasinau lasiukus, o po pietu pupa jau valge su dideliu apetitu... valgo ir dabar, tai va tokia mano patirtis...
Atsakyti
QUOTE(lly @ 2010 05 07, 10:42)
mano mazius valgo kaip keliu men kudikis, jam 1.3m., bet visa diena judejime. gal jau kokie 2men., kaip nebekreipiu i jo nevalgyma. o budavo po kelias paras visiskai nieko nevalgydavo. net i ligonine veziau, pas pediatrus vezdavau, kad paziuretu ko jis streikuoja. o jis nevalgo, kai jam kas skauda. buvo pilvo putimai, nevalge. dabar dantys dygsta, nevalgo. maitinimo keduteje ji islaikau gal 10min. per ta laika du valgomi saukstai maisto, o paskui issineria is dirzu ir ant stalo zaisti. tai dar pavalgo zaizdamas. sveria apie 9kg. bet kraujas l. geras. matyt tiek uztenka, kiek palesa  4u.gif


maniskis panasaus amziaus-1.2men.
Maitinimo kedute paskolinom draugams, nes ji mums nereikalinga. schmoll.gif Sedejo joje gal kai buvo 6-8men. PO to nenusededavo ne poros min. doh.gif Tai dabar dar kazkiek ant palanges pasedi.Pridedu zaislu, o ir pro langa uzsiziuri, tai palesa kazkiek...
Atsakyti
QUOTE(@milla@ @ 2010 05 08, 22:39)
maniskis panasaus amziaus-1.2men.
Maitinimo kedute paskolinom draugams, nes ji mums nereikalinga. schmoll.gif Sedejo joje gal kai buvo 6-8men. PO to nenusededavo ne poros min. doh.gif Tai dabar dar kazkiek ant palanges pasedi.Pridedu zaislu, o ir pro langa uzsiziuri, tai palesa kazkiek...

sveika 4u.gif
Mes vis dar irgi lesam. Bet kai pati pradejo valgyt, daugiau suvalgo. Valgiui susikonsentruoja labai sunkaiai, blashko viskas kas aplinkui. Tai buna ikeliu i manieza ir paduodu lekstutej. Jei labai alkana, susikaupia ir suvalgo. Jei noro nera, tai pazaidzia, isdrabsto. Maistui labai isranki ir labai neprognozuojama. Tai stengiames visokiais budais, kad tik daugiau i skrandi imesti. smile.gif
Prijauciu visas 4u.gif
Atsakyti
Kaip nevalgiukai gyvena gal kas atrado kokiu stebuklingu budu vaika pamaitint? As tai dabar idedu valgyt i lekstute padedu sakute pededu ant stalo ir sakau ziogeliui kad valgyt eitu. Tai valgo thumbup.gif o is menes tai ne saukstelio i burna neima schmoll.gif Bet siaip tai ne kazka suvalgo. Bet anksciau tai tik MP ir psio budavo doh.gif
Atsakyti
Kai augini nevalgiuką tai niekas iš esmės nesikeičiai smile.gif. Bet šiaip man įdomiai atrodo, juk daugybė žmonių kenčiai būtent nuo apsirijimo, o čia nieko įsiūlyti negali nors ir tikrai skanu doh.gif. Vat savaitgalį buvom draugų gimtadienį bare dare visi vaikučiai išsirinko arba picas, arba bulvytes fri ir kirto, kad ausys linko. Manasis irgi sake picos nori, bet iš mažytės vaikiškos piciukes vos vieną nedidelį galabiuką tesuvalge ir visą vakarą, nors stalai nuo maisto lūžo nepaėme nei kąsnio verysad.gif
Bet tiesą sakant aš jau pavargau ir besiūlyti. Manau iš bado gal nemirs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(♠♠Ernesta♠b @ 2010 05 17, 19:18)
Kai augini nevalgiuką tai niekas iš esmės nesikeičiai  smile.gif. Bet šiaip man įdomiai atrodo, juk daugybė žmonių kenčiai būtent nuo apsirijimo, o čia nieko įsiūlyti negali nors ir tikrai skanu  doh.gif. Vat savaitgalį buvom draugų gimtadienį bare dare visi vaikučiai išsirinko arba picas, arba bulvytes fri ir kirto, kad ausys linko. Manasis irgi sake picos nori, bet iš mažytės vaikiškos piciukes vos vieną nedidelį galabiuką tesuvalge ir visą vakarą, nors stalai nuo maisto lūžo nepaėme nei kąsnio  verysad.gif
Bet tiesą sakant aš jau pavargau ir besiūlyti. Manau iš bado gal nemirs  mirksiukas.gif


as irgi pavargau labai labai pavargau. kartais noris sveist visus jos bliudus pro langa istaskyt visas koses ir vaika sudraskyt i gabalus. verysad.gif
ypac tokiom dienom kai visos dienos meniu dvi braskes ir 150 ml pieno.
o kiek siulom, kiek bandom. niekaip nei pro kur, nei pirktiniu, nei naminiu maistu nei pomidoru nevalgo. [pomidorai bene vienintelis maistas kuom ji gyva]

braunames dabar pas tuos gastroenterologus, ziuresim kasbus, bet eiles tai bilekokios..................
Atsakyti
Nu ka, panasu, kd pas mus pasikeitimu yra. Pravargom su vaiku nuo 6 iki 11 men. Per ta laika buvo vos keli valgymo periodai po kelias dienas, dali laiko tiko bananai, sausainiai, dziuvesiai, duona kazkiek tiko visada. Bet, kadangi vaiko hemoglobinas zemokas, butina mesyte, o jos ne per kur. Dar, tisa, daugiau ar maziau grudu koses valge gerosiomis savaitemis, su mp irgi visaip budavo.... Apsilankem pas gastroenterologa, gavom virskinimo fermentu po kapsule per diena. Geriam jau bevei pusauntro menesio ir galiu drasiai pasakyti, kad apetitas pagerejo. Palaipsniui, po truputi tikrai geriau. Be fermentu, dar gavom dieta be karves pieno ir kvieciu, rugiu, tai automatiskai ir jokiu saldumynu.un Ir ka, vaikas jau netgi sriuba su mesyte valgo kai nuotaikos yra! Nieko nebeblenderinu, nes tos koses niekada nepatiko. Galvoju, kad maziau pilvuka spazmuoja, bet tokios nesamones kaip klykimas po pors saukstu jau labai retai bebuna. Buna, kad kazkas neskanu, tada duodu kita, jei ir to nenori, tada koki traputi ar banano. Pradejo netgi vaisines tyreles valgyti po truputi. Jau ir pats sauksta i rankas ima ir bando i burna deti! Krtais bando mama maitinti ir tada ziojasi kai mama ji maitina.
Saip fermentu be daktaru duoti nesiulau, bet su nevalgiukais butinai eikit pas gastroenterologus, kad darytu tyrimus. Pas mus kolks nieko blogo nerado, tikiuosi, kad ir neras, o baigus gerti vaistukus gal geresnis apetitas nedings. Siaip vaikas bent kazka turetu noreti valgyti. O visiskas nesidomejimas maistu turetu tureti kazkokias priezastis. Tiesa svoris kolkas nelabai auga, bet bent jau vaikas VALGO!!! Aisku, sako zmones, kad sulaukes metuku vaikutis vel pradeda isrankus maistui darytis... Ziuresim...
Atsakyti