Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

QUOTE(sticho @ 2010 02 04, 21:23)
Oi radau ir mums labai aktualia tema.. nes mazoji tik mano pienuka traukia, o daugiau nieko i burnyte nenori imti.. Kazkaip iki 9men dar buvau rami, bet kai kraujo tyrimai jau rodo zema hemoglobina - pasidare visai nebesmagu. Buvom klinikose, tai nustate, kad nevalgymo gali buti 3 priezastys: vit.D perdozavimas, mazakraujyste, ir tiesiog buna vaiku, kol pienuka geria, tol kito maisto nenori. Pasidarem tyrimus - vit.D net zemiau normos  doh.gif , mazakraujyste rodantys skaiciukai beveik ant zemiausios ribos (bet skaito, kad dar nera).. tai nejaugi del pienuko? Kita savaite eisim su rezultatais vel pas gydytoja ir paziuresim ka pakomentuos.. vien tik del nestumo jau reiktu mazinti pienuko davima ir bandyti po truputi nutraukti, bet kai vaikas visa diena nieko nevalgo, tai ir vel pakisu papa  doh.gif

Bijau prisisneketi tfu tfu tfu... bet nutraukiau pienuko davima ir mano mazoji VALGO! Negaliu pati patiketi, bet kaip smagu kai vaikas valgo bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Smagu is jusu puses thumbup.gif O as jau susitaikiau su ta mintim ,kad mano vaiko apetitas mazas. Viena diena daugiau, kita maziau blush2.gif bet valgo tikrai kazka rolleyes.gif laikykites mamytes 4u.gif
Atsakyti
Tikiuosi, kad mūsų nevalgyno priežastis laikina. Prieš keletą dienų grįžom iš ligoninės su mažyle po ligos. Iki ligoninės kuo puikiausiai valgydavo pietums daržovienę (apie 200ml), o vakarienei grūdinę košę (apie 150-180ml). Ligoninėj atsisakė valgyti daržoves. Likom ties grūdinėm, o kai grįžom namo iš viso atsisako valgyti bet kokias košes. Jau ketvirta diena, tai visą dieną žaidžiam, kad bent kažkiek suvalgytų. Beto, reiktų valgyti mėsą, nes hemoglobinas tik 103, tačiau neįsivaizduoju kaip taip padaryti.
Kaip manot, ar toks nevalgymas gali būti susijęs su liga? Gal jai valgymas asocijuojasi su vaistų gėrimų, nes ligoninėj nemažai geriamų vaistų reikdavo sugirdyti per ašaras? Ką patartumėt? Gal kokią vieną dieną iš viso nelįsti su košėm?
Atsakyti
QUOTE(Antira @ 2010 02 21, 20:13)
Smagu is jusu puses thumbup.gif O as jau susitaikiau su ta mintim ,kad mano vaiko apetitas mazas. Viena diena daugiau, kita maziau blush2.gif bet valgo tikrai kazka rolleyes.gif laikykites mamytes 4u.gif



drinks_cheers.gif MES IR JAU APSIPRATOM cool.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
o mano panelyte ir vel nebevalgo doh.gif ir ka su ja daryt g.gif taip ir lakstau su sauksteliu paskui, uzsizaidzia - ikisu koses.. na kartais dar jogurto ar varskytes neatsisako.
Atsakyti
Ka tik manu koses valgem. Likusia kose pati prarijau, ne pati nepastebejau, kaip sukishau. O vaikas su didziausiom kanciom, vangiai , letai valge, kol nusibodau. Ir visas maistas taip verysad.gif varo is kantrybes konkreciai cool.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaksytė @ 2010 02 23, 16:54)
Kaip manot, ar toks nevalgymas gali būti susijęs su liga? Gal jai valgymas asocijuojasi su vaistų gėrimų, nes ligoninėj nemažai geriamų vaistų reikdavo sugirdyti per ašaras? Ką patartumėt? Gal kokią vieną dieną iš viso nelįsti su košėm?

Manau, kad kaip tik su tuo ir susiję, su vaistais asocijuojasi. O kiek laiko praėjo jau, kai grįžot iš ligoninės? Manyčiau, gal pamirš ir vėl pripras prie košių, tik kantrybės reikia mirksiukas.gif Maniškiui taip buvo, kai ilgą laiką nemaža sloga buvo. Kankindavomės, kol išvalydavom nosytę su respiratoriumi verysad.gif Paskui, jau pasibaigus slogai, neleisdavo nei prisiliest prie nosies, vargas būdavo išvalyt ar jūros vandenuko įpurkšt doh.gif Dabar, praėjus daugiau laiko, jau duodasi, kol aš jį kalbinu, pasakoju, kokie negražūs ir baisūs "baubai" pas jį nosyje biggrin.gif O kai ištraukiu "baubą", duodu pasižiūrėti - labai susidomėjęs apžiūri visus "baubus" lotuliukas.gif
Papildyta:
Oi, tik dabar perskaičiau, kad prieš kelias dienas grįžote tongue.gif Aišku, dar mažokai laiko praėjo. Manau, kad praeis daugiau ir pasimirš viskas, bus kaip ir buvę mirksiukas.gif Juk ir mes po ligos būnam išsekę, mažiau valgyti norim.
Atsakyti
QUOTE(Antira @ 2010 02 24, 13:00)
Ka tik manu koses valgem. Likusia kose pati prarijau, ne pati nepastebejau, kaip sukishau. O vaikas su didziausiom kanciom, vangiai , letai valge, kol nusibodau. Ir visas maistas taip verysad.gif varo is kantrybes konkreciai cool.gif  unsure.gif

na tikrai tokie valgymai varo is kantrybes doh.gif
Atsakyti
Taiva, jau savaitė lygiai kaip grįžę mes iš ligoninės ir nevalgom jokių košių. Tai yra nevalgo nieko, kad yra šaukštuke. Bandžiau duoti kietą maistą į rankytę, bet žaidžia, į burnytę nededa. tai visą dieną taip ir žaidžiam, kad suvalgytų bent kelis šaukštelius. Pasidarėm tyrimus, tai skysčių kaip ir netrūksta, nes geria MP, tačiau yra pakitimų. Tai dabar geriam Pangrol, kad apetitą pažadintų biškiuką, geležį, kad pasikeltume hemoglobiną (nes dėl mažakraujystės irgi sakė apetitas mažėja) ir dar reiks gerti gerąsias bakterijas. ir vėl krūva vaistų taip sakant. Neįsivaizduoju kaip juos sugirdyti. Miegančiai gal? Nes paskui vėl bijos.
Atsakyti
QUOTE(Kvaksytė @ 2010 02 26, 13:33)
Taiva, jau savaitė lygiai kaip grįžę mes iš ligoninės ir nevalgom jokių košių. Tai yra nevalgo nieko, kad yra šaukštuke. Bandžiau duoti kietą maistą į rankytę, bet žaidžia, į burnytę nededa. tai visą dieną taip ir žaidžiam, kad suvalgytų bent kelis šaukštelius. Pasidarėm tyrimus, tai skysčių kaip ir netrūksta, nes geria MP, tačiau yra pakitimų. Tai dabar geriam Pangrol, kad apetitą pažadintų biškiuką, geležį, kad pasikeltume hemoglobiną (nes dėl mažakraujystės irgi sakė apetitas mažėja) ir dar reiks gerti gerąsias bakterijas. ir vėl krūva vaistų taip sakant. Neįsivaizduoju kaip juos sugirdyti. Miegančiai gal? Nes paskui vėl bijos.

va mano mergyte irgi nenori nieko valgyti is saukstelio doh.gif tai as mazais gabaliukais jai padedu, o ji i burnyte. O vaistukams is saukstelio dar kaip ziojasi, labai ji to pangrol nori ir geruju bakteriju, tik su feroglobinu truputi sunkiau..
Atsakyti
QUOTE(Kvaksytė @ 2010 02 26, 12:33)
Taiva, jau savaitė lygiai kaip grįžę mes iš ligoninės ir nevalgom jokių košių. Tai yra nevalgo nieko, kad yra šaukštuke. Bandžiau duoti kietą maistą į rankytę, bet žaidžia, į burnytę nededa. tai visą dieną taip ir žaidžiam, kad suvalgytų bent kelis šaukštelius. Pasidarėm tyrimus, tai skysčių kaip ir netrūksta, nes geria MP, tačiau yra pakitimų. Tai dabar geriam Pangrol, kad apetitą pažadintų biškiuką, geležį, kad pasikeltume hemoglobiną (nes dėl mažakraujystės irgi sakė apetitas mažėja) ir dar reiks gerti gerąsias bakterijas. ir vėl krūva vaistų taip sakant. Neįsivaizduoju kaip juos sugirdyti. Miegančiai gal? Nes paskui vėl bijos.

Gal dantukai kalasi???
Pas mus pastebejau toki dalyka. Kaip tik dantis lenda, taip vaikas ir naktim neramesnis, ir apetitas mazas doh.gif O tavo Kvaksyte, dar maziukas, bus ir valgymo ir nevalgymo dienu. Tad labai neisigask. As kalbu tik is savo patirties mirksiukas.gif
Skysciu taip pat labai mazai gerdavo, kol neismoko pati buteliuko pasiimti. Dabar visur su buteliuku vaiksto, ir skysciu sunaudoja pakankamai.
Tie maziukai labai greit auga, ir jiems kiekviena diena kitokia.


QUOTE(atide1985 @ 2010 02 26, 15:48)
va mano mergyte irgi nenori nieko valgyti is saukstelio doh.gif tai as mazais gabaliukais jai padedu, o ji i burnyte. O vaistukams is saukstelio dar kaip ziojasi, labai ji to pangrol nori ir geruju bakteriju, tik su feroglobinu truputi sunkiau..

As vaistukus su svirkstu supurskiu. Su saukstu - vargo vakariene doh.gif
Mano taip pat geriau pati i rankas pasiemus valgo. Su kosem vargstam toliau.
unsure.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif mes irgi priklausom prie nevalgiuku,mazajai jau 4 metukai,nuotai tesiasi nuo pat jos gimimo. kekvienas prisedimas prie lekstes mums kainuoja daug nervuku, tiek jai, tiek man ,bet as nenuleidziu ranku ir ivairiausiais budais bandau sudominti ja maistu...vis ikiuosi kad kada isaus diena ir as galesiu dziaugtis tuo kad ji pati valgo ir turi apetita
Atsakyti