Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

mes su mažuoju turėjo didelę bėdą labai nevalgus vaikinas pasidarė apie 12 mėn. iš pradžių maniau kad maistas nepatinka bet kai pradėjo praktiškai visko atsisakyti sunerimau nejuokais ax.gif pasidarėm kraujo tyrimą kraujo nusėdimas dabar jau 2 mėn. geriam geležį ir vitam. C ir apetitas tikrai pasigerėjo.
Atsakyti
o štai aš atradau nevalgimo priežastį.


Vaiką išbėrė, tai nutraukėm visas duodamas vitaminus, ir ka jus galvuojate, vaikas pradėjo valgyti kaip išprotėjas. O nevalgė nieko net nežinau , kokią duonos riekė ir vsio, kokios sriubos šaukšta, o čia.



Taigi mamytės , kurių vaikai nevalgo peržiūrėkite ar tik vitaminai neslopiną apetito
Atsakyti
mes tai nenaudojam vitaminu, tik C, bet apetito kaip ner taip ner doh.gif
Atsakyti
duok nedavęs... vasarą neduodu, žiemą duodu, o nevalgymo bėdą vistiek turim verysad.gif šiandien štai daržely auklėtoja guodėsi - sako nu visus šiaip ne taip priverčiau pavalgyt, net tokius jau dažnus nevalgūnus. nu va mano vaiko nepasisekė jai pamaitinti niekaip... šventes irgi visas prapasninkavo mano vaikinas doh.gif nuvarys į kapus su tuo badmiriavimu verysad.gif
Atsakyti
laba.
mes tai turim didele problema su valgymu.sergam.problemos su plaiciais ir sirdute.geriam daug vaistu.vaiaks pats nevalge.va 4 men su zonduku tik pamaitindvau.daktrai patare nuo 4 men kosytes, tyreles duot, o su zondu vaikui jas sunku gurkt..pieno netraukia per buteliuka ir viskas...as misiniuku maitinu...isbandyta viskas...tai nuo vakar istraukiau zonduka, bandau kiek pati suvalgys tiek...baisu...bet...tai musu pasiekimai kolaks:[vakar]
4 val-40 ml pinukuko suvarvinau;
8 val-40 ml koses;
11 val-40mol koses
14 val-60 koses
17 val-40 koses
21-60 koses....
idomu vaikas tuo gyvas bus?savijauta jos tai liuks , be zonduko....
Atsakyti
Sveikutės, "malonu" sužinoti, kad ne aš viena "nesugebu" pavalgydinti savo vaiko doh.gif
Maniškė darželyje geriausiu atveju suvalgo duonos riekelę su vandenuku, o namie: šaukštelį grikių, kitą dieną gal manų ar ryžių, kartais dešrelės kelis gabalėlius (čia rytais), paskui visą dieną nieko, tik kai grįžtu vėl ką nors kaip nors suvalgydinu.
Nei sriubos, nei daržovių, nei sulčių, nei kompoto. Vanduo, arbata ir dar kakava jai tinka. Vasarą šiaip ne taip paragavo braškių - patiko thumbup.gif
Kas keisčiausia - ūgiu ir svoriu lenkia visus bendraamžius. Neseniai padarėm jai kraujo tyrimą - ir kraujas normos ribose unsure.gif
Aš manau, kad viską "sugadinau" tuo, kad du metus maitinau ją krūtimi ir per tą laiką ji jau tada nieko papildomai valgyti nenorėjo.
Kažin, kada nors viskas susitvarkys (jai tuoj bus 5 metai), ar reikia kreiptis į kokį mitybos psichologą g.gif ??
Atsakyti
QUOTE(Renadai @ 2010 01 07, 15:54)

Kažin, kada nors viskas susitvarkys (jai tuoj bus 5 metai), ar reikia kreiptis į kokį mitybos psichologą  g.gif ??

ir maniškiui tiek pat. su mityba vargstam vistiek. buvom klinikose, pas gastroenterologus, kažkokių baisių nukrypimų nerado. tiesiog toks vaikas, toks įgimtas polinkis NEvalgyti. Jūsų pliusas kad bent jau augat. o mes vietoje stovim...tiek svoriu, tiek ūgiu, tiek smūgiu, tskant...pati blogiausia situacija su mėsiniais reikalais - mėsą maniškis paskanauja nebent dešrelės pavidalu. bet laaabai retai ir laaabai nenoriai... apie kotletėlius, balandėlius, zrazus galiu pamiršti...tiesa vasarą buvo užėjęs noras valgyti šašlykus, tai vos ne kasdien kepėm doh.gif suvalgydavo po pora gabalėlių. bet praėjo tas noras, kaip ir kiti geri dalykai doh.gif
Atsakyti
Manasis apetitu nesiskundė iki maždaug 10 mėnesių, bet paskui pradėjo nebevalgyti. Buvo tikrai neramu, padarai valgyti o jis į burną, net neima. Tada nusprendžiau, kad atėjo laikas valgyti kartu su šeima, o nedaryti jam valgyti atskirai. Džiaugiausi, kad jis nors kažką valgo, bet dar negaliu pasidžiaugti, kad valgo tiek kiek jam priklauso. Būna dienų, kad nesuprasi kuo jis gyvas, bet juk per prievartą neprikiši maisto į burną. unsure.gif
Atsakyti
Sveiki,
mes ir kariaujam su valgymu.Mum jau 6 metai o vyrukas gali nevalgyti visa diena.Visaip bandom zaisti ir kalbinti,bet be galo sunku,nors kraujas geras...tik kad liesas vyrukas bais.Daug ka isbandem bet nepadeda ir nebezinau ko griebtis..
Atsakyti
QUOTE(neringuskinas @ 2010 01 07, 13:00)
laba.
mes tai turim didele problema su valgymu.sergam.problemos su plaiciais ir sirdute.geriam daug vaistu.vaiaks pats nevalge.va 4 men su zonduku tik pamaitindvau.daktrai patare nuo 4 men kosytes, tyreles duot, o su zondu vaikui jas sunku gurkt..pieno netraukia per buteliuka ir viskas...as misiniuku maitinu...isbandyta viskas...tai nuo vakar istraukiau zonduka, bandau kiek pati suvalgys tiek...baisu...bet...tai musu pasiekimai kolaks:[vakar]
4 val-40 ml pinukuko suvarvinau;
8 val-40 ml koses;
11 val-40mol koses
14 val-60 koses
17 val-40 koses
21-60 koses....
idomu vaikas tuo gyvas bus?savijauta jos tai liuks , be zonduko....

Aš manau, kad ne tiek jau mažai čia..O kiek sveria? Manajam 7,5mėn. irgi nieko nebevalgo, gerai, kad pati dar maitinu
Atsakyti
na mum biski biski ledai pajudejo...dab valgom 6 kart dienoj, po 50-100 ml koses kaskart...svoris stovi vietoj, nekrenta...cia man gerai....aisku, ko tik nedari kad valgytu...ir telefono muzikites leidi ir popieriuku kokiu cezini...man kai jau arteja maitinimas...man net baisu.....skysciu tik mazokai ikisu blush2.gif aisku, cia dar mazai mes valgom, bet valgom thumbup.gif
Atsakyti
Manau, kad ir jums buna "nevalgym" dienos. Maniske irgi nevalge 5 dienas, tik arbata gere. Na, 3-4 sauksteliai koses per diena. Ir ka? isgyveno, apetitas atsirado. SVARBU nesugadinti naturalaus noro valgyti/negavlgyti wink.gif
Atsakyti