Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

Mes va jau mes mėsytę normaliai pradėjom valgyti...gal kam pravers mūsų patirtis nes anksčiau tai sunkiai įkišdavome...Žodžiu, įdedu į daržovių košę su mėsa vaikišką mažą pienišką dešrelę - valgo puikiai. Turiu įtarimą kad berniukui mėsos kvapas anksčiau nepatikdavo, o ne skonis smile.gif
Atsakyti
mano nevalgovui patinka kai vietoj dešrelės išverdu "aštuonkojį" - įpjaunu dešrelę kryžmai iš abiejų galų, tai ji virdama užsilenkia ir gaunasi aštuonkojis... va tokius kartais valgo.
Atsakyti
QUOTE(tarsskute @ 2009 11 06, 14:04)
As manau kad 9 menesiu galima beveik viska valgyti tik aisku su saiku thumbup.gif  maniskiui 8,5 men. smile.gif  valgo gerai thumbup.gif  apetita turi tik duok doh.gif bet viena beda reikia ne tik sauksta i burna duoti bet ir zaidimus zaisti ivairiausius lotuliukas.gif  jei koks nors daiktas neidomus tai nei uz ka neisizios...nebent labai skanu butu cool.gif

thumbup.gif nebeismanau ka cia besuzaisti su juo mirksiukas.gif fantazija isseko bigsmile.gif
Atsakyti
mum irgi neoasiseke..mano mergyte, dab jau 2,5men visiskai pati nevalgo..pradzioj velge, is buteliuko, misinuka, nes as savo pieno neturejua], o dab visai neima[ziugsioja, liezuviu stuma...]viskas prasidejo tada kai mum diagnozavo sunkia plauciu liga, padidino vaiz=stu doze, ir vaikas visiskai atsisake maisto[dab maitinu tik pro zonda sad.gif ]isbandziau ir misunuku ivairiu rusiu, ir buteliuku soskiu, ir nesiojau ir gulincia maitinau..ir tarpus tarp maitinimu ilginau.net tirstesni misinuka bandziau paduot...nulis....spjauna.....soske ciulpe kuo puokiausiai, ciulpe net savo pirstines[su pirstinem, kad zondo neisitrauktu] 2.gif buteliuko soske net ciulpe, bet prisuk buteliuka su misinuku....nulis...
Atsakyti
QUOTE(lemurmur @ 2009 10 25, 13:57)
blink.gif  Geriau jau palaukit, kol pats nores.. tik ne per prievarta  schmoll.gif
Vargau nuo metuku iki dvieju su puse.  doh.gif  Baisu prisiminti  verysad.gif . Gyditoja liepe duoti pakaitom ivairiausius bifido, lineks, gefilus, jogurt ir fermentai, tris kart dienoj.  doh.gif  Dar mityba labai lengvai virskinama maisteli, jokiu saldumynu.  schmoll.gif  Mes jau valgom  clap.gif  ir dar spek duoti  mirksiukas.gif


Pagaliau pradejo valgyt, su zaislais ir televizoriumi 4u.gif
Atsakyti
[quote=neringuskinas,2009 11 15, 12:43]
mum irgi neoasiseke..mano mergyte, dab jau 2,5men visiskai pati nevalgo..[/quote]
Didziausia uzuojata 4u.gif Miegancia bandykit apgauti. Pries miegeli ar po jo, kai dar visiskai neprasibudus, vietoj tutuko kiskit pienuka. Pas mus buvo lygiai tokia pat situacija. Kiek mieganti gerdavo, tuom gyva budavo.
Siandien irgi paprastai pieno negeria, tik pries uzmiegant. ax.gif

Pagaliau pradejo valgyt, su zaislais ir televizoriumi
[/quote]

thumbup.gif saunuoliai. O as apie lopsiuka svajoju, bet bijau, kad ten nesistengs niekas taip pavalgydint. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Antira: 17 lapkričio 2009 - 09:45
daržely kaiptik viskas labai susitvarko 4u.gif kai valgo visi, kažkaip prisijungia ir mano nevalgovas, aišku ne viską, bet daržely jis geriau valgo nei namie, dar aš auklėtojoms ir auklytei užakcentavau kad mes tokių bėdų turim, nes ir su sveikatėle per tuos nevalgymus vienu metu vaikui labai blogai buvo, tai dabar jį atskirai dar užžiūri, man auklytė kiekvieną vakarą vaiką atiduodama atraportuoja kiek ko suvalgė. kartais jį netgi pas save auklėtoja pasisodina ir maitina. tik paprašyti reikia, visur juk žmonės dirba. o kolektyvas tokiems vaikams tik į naudą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuskinas @ 2009 11 15, 13:43)
mum irgi neoasiseke..mano mergyte, dab jau 2,5men visiskai pati nevalgo..pradzioj velge, is buteliuko, misinuka, nes as savo pieno neturejua], o dab visai neima[ziugsioja, liezuviu stuma...]viskas prasidejo tada kai mum diagnozavo sunkia plauciu liga, padidino vaiz=stu doze, ir vaikas visiskai atsisake maisto[dab maitinu tik pro zonda sad.gif ]isbandziau ir misunuku ivairiu rusiu, ir buteliuku soskiu, ir nesiojau ir gulincia maitinau..ir tarpus tarp maitinimu ilginau.net tirstesni misinuka bandziau paduot...nulis....spjauna.....soske ciulpe kuo puokiausiai, ciulpe net savo pirstines[su pirstinem, kad zondo neisitrauktu] 2.gif buteliuko soske net ciulpe, bet prisuk buteliuka su misinuku....nulis...


Va cia tai jau tikrai baisu. ir igai jus cia taip jau vargstat?
manoji irgi is tu nevalgiuku. kai skundziausi gydytojai, sake, esu turejusi vaiku kurie iki 3m vien misini tevalgydavo. o dar vienas vaikas iki 9 metu vien bulviu kose tevalge, kazkokia psichologine problema.
o ka jums sako gydytojai? kodel cia taip? ir jus cia namie taip maitinaties? hemoglobinas gal stipriai nukrites del antibijotiku?
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2009 11 17, 11:51)
daržely kaiptik viskas labai susitvarko  4u.gif kai valgo visi, kažkaip prisijungia ir mano nevalgovas, aišku ne viską, bet daržely jis geriau valgo nei namie, dar aš auklėtojoms ir auklytei užakcentavau kad mes tokių bėdų turim, nes ir su sveikatėle per tuos nevalgymus vienu metu vaikui labai blogai buvo, tai dabar jį atskirai dar užžiūri, man auklytė kiekvieną vakarą vaiką atiduodama atraportuoja kiek ko suvalgė. kartais jį netgi pas save auklėtoja pasisodina ir maitina. tik paprašyti reikia, visur juk žmonės dirba. o kolektyvas tokiems vaikams tik į naudą  4u.gif



jap mum ir lygiai tas pats kai eiman y drazely tai ne tik drazely neblogai valgom bet ir grize y namus. thumbup.gif O vat db neseniai sirgom ir nejom y darzely tai nei pro kur nejo nieko ikisti doh.gif tiesa visiskai niekur nevalgom mesytes ir jokios cia gudrybes ir mesytes formos nepadeda.
Atsakyti
mano dukryte niekada nevalgo pietu grizusi is mokyklelės vakarieniai suvalgo koki obuolį ar pieno su bandelia mane tai labai baugina
Atsakyti
QUOTE(linuteka @ 2009 12 19, 14:56)
mano dukryte niekada nevalgo pietu grizusi is mokyklelės vakarieniai suvalgo koki obuolį ar pieno su bandelia mane tai labai baugina

O pusrycius ar mokykloj priespiecius valgo? Kad po tokiu nevalgymu nenusilptu kraujas. unsure.gif
Atsakyti
mano abu vaikai nevalgus, va dickis kai ejo i darzeli tai ten visa diena nieko i burna neeme doh.gif niekas nepadejo, tai po to koki sureli ar jogurta idedavau, vis sis tas, o ir grizes valgyt nenorejo, nu bet nieko padaryti negalejau, taip ir augo, dabar jam 12 metu, valgo kiek nori ir nera kudas smile.gif maziuka irgi maitinu pagal grafina, nes nepraso ir nenori, bet kaip per jega sukist ta maista? nezinau nei ka jums patart g.gif gal isaugs?
Atsakyti