Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

QUOTE(sagute2 @ 2009 10 17, 10:55)
O kaip jus darot jei nevalgo? Ar vistiek siulot laiku ir ne laiku ar duodat pabadauti? As vis duodu, bet bijau jam kompleksa koki ivaryti kad per prievarta nesigautu. Pora sauksteliu prasizioja ir viskas tai po to dar kartais su pirstu praziodiju ir ikisu, kartais isspjauna, kartais praryja ir galiausiai kai kategoriskai pradeda priesintis nustoju. Kazin, dal geriau isvis neduot?

blink.gif Geriau jau palaukit, kol pats nores.. tik ne per prievarta schmoll.gif
Vargau nuo metuku iki dvieju su puse. doh.gif Baisu prisiminti verysad.gif . Gyditoja liepe duoti pakaitom ivairiausius bifido, lineks, gefilus, jogurt ir fermentai, tris kart dienoj. doh.gif Dar mityba labai lengvai virskinama maisteli, jokiu saldumynu. schmoll.gif Mes jau valgom clap.gif ir dar spek duoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes valgom su zaislais ir zaidimais doh.gif kitaip neikisi
Atsakyti
QUOTE(moshke123 @ 2009 10 28, 12:43)
Mes valgom su zaislais ir zaidimais  doh.gif kitaip neikisi

as irgi taip maitinu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(atide1985 @ 2009 10 28, 13:32)
as irgi taip maitinu doh.gif


tikekimes kada nors isaugs
Atsakyti
Oi mergaites, supratau mano pana bangom valgo, dabar jau ziojasi kruopienes duodant, jei kosk naujas skonis (bananas, abrikosas imaisytas) tai biski pasirauko bet po to nieko rodos, tik va kiek taip ilgai bus...tikiuosi kad taip ir liks biggrin.gif darzovienes mums nedrauges, ir se tau kad nori nuo 4men liepe man vaika primaitinti kosem, nors dar maitinu MP bet svoris pomazis (siaip tipo vizualiai normalus sudejimas, jokio issekimo ar pan.) tai nevalge nei pro kur...spjove, reke, myke - viska bandziau, zaislus, soske, buteliuka-sakes buvo... doh.gif dabar kai jau 6,5men sumaste paragauti smile.gif
Tiesa MP valgomas kai vaikas kiek prisnusta, nes kai nemiega tai spjauna soskiuka ir viskas (nu nebent laaabai jau noretu valgyti-kas retai buna), arba dar geras - kai duodu buteliuka jei nemiega tai pradeda vaidinti kad atsipils, liezuvi tik suraito ir ziau.... nu tai ka darysi istraukiu, o ji patenkinta toliau tada nevalgo doh.gif bet kai mieganciai tai thumbup.gif taip ir zaidziam, idomu kaip bus su mesa, po 2sav. pamatysiu ...
Papildyta:
tiesa gal kam pades:
as del to nevalgymo savo lele tyriau ir pas gastro tai davem Multitabs vitaminus po beveik 1ml per diena, siaip zinokit padejo kai gere, dar gastro sake kad buna nevalgantys maziukai kai D per mazai buna, bet mums norma (cia pagal tyrimuka pamato kraujo is venos-tik baisus tyrimukas unsure.gif ) dar kai gelezies turkumas, tai mums biski ir mazai taai israse feroglobino profilaktikai ir folines miltuku (jie ir apetita gerina ir kraujuka stiprina), tai tiek...sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2009 10 31, 16:35)
dar kai gelezies turkumas, tai mums biski ir mazai taai israse feroglobino profilaktikai ir folines miltuku (jie ir apetita gerina ir kraujuka stiprina), tai tiek...sekmes visoms  4u.gif

na mum irg gelezies mazoka, tai israse feroglobino, o po kiek jus geret? nes mums reikia ryte vakare po puse saukstelio, o mano mergytei puse metu g.gif
Atsakyti
QUOTE(atide1985 @ 2009 10 31, 18:34)
na mum irg gelezies mazoka, tai israse feroglobino, o po kiek jus geret? nes mums reikia ryte vakare po puse saukstelio, o mano mergytei puse metu g.gif

Feroglobina ir mes geriam, bet tik po puse saukstelio per diena. Bet as duodu norma kokia uzrasyta, su gyd nesikonsultavau. O jums lengvai tuos vaistukus suduot? Pas mus problematiska schmoll.gif
Nevalgymai didieji prasideda su kiekvieno dantuko prasikalimu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Antira @ 2009 10 31, 21:17)
Feroglobina ir mes geriam, bet tik po puse saukstelio per diena. Bet as duodu norma kokia uzrasyta, su gyd nesikonsultavau. O jums lengvai tuos vaistukus suduot? Pas mus problematiska schmoll.gif
Nevalgymai didieji prasideda su kiekvieno dantuko prasikalimu.  unsure.gif

na mum gyd sake po puse ryte vakare, bet as bijau, kad nebutu per daug g.gif na dar pries diena tik pradejom duoti, tai kol kas nieko, isgeriam, nors ir nelabai noriai.. gal nebus kaip nuo kosulio su vaistais, neidavo sugirdyti doh.gif bet tas feroglobinas skanus - bent jau man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atide1985 @ 2009 11 01, 13:36)
na mum gyd sake po puse ryte vakare, bet as bijau, kad nebutu per daug g.gif na dar pries diena tik pradejom duoti, tai kol kas nieko, isgeriam, nors ir nelabai noriai.. gal nebus kaip nuo kosulio su vaistais, neidavo sugirdyti doh.gif bet tas feroglobinas skanus - bent jau man smile.gif


Mes gerem ferum lek, bet nezenkliai kilo hemoglobinas. dabar geriam floradix su gelezim, ten bent jau ne vaistai... ir kiek galima daugiau stengiames valgyt versienos.
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2009 11 05, 13:04)
Mes gerem ferum lek, bet nezenkliai kilo hemoglobinas. dabar geriam floradix su gelezim, ten bent jau ne vaistai... ir kiek galima daugiau stengiames valgyt versienos.

mes irgi valgom versiena, bet kad su tais valgymais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(neriukazx @ 2009 10 23, 19:40)
labutis,ir as prie jusu prisidesiu.maniske iki 6 men valge vien mano piena,ir viskas buvo ciki. kai pradejau primaitint tai vargelis, nenorejo nieko,nei kruopu nei darzoviu.  dabar mum 9 men tai valgo noriai mano pieneli, banana,kartais obuoli, darzoviene pagal nuotaika arbe nieko arbe iki 50 ml, sakyciau labai mazai, duona megsta baronka. o kruopu neima visai, jau reik senai per diena 2 kart duot maista o man dazniausiai gaunas po karta nes pakol isiulau,  apgaudinejau kad duosiu soske ir ikisu sauksta, poto kad buteliuka, zaisla.dabar jau pamate mano sistema tai tik karta du pavyksta taip ikist poto jau neima nieko isvis ir ziuri i sauksta kad neikisciau. taip ir lakstau istisai . buna ir sokam ir ant galvos ja uzsikeliam, bet mazai naudos.  svorio pastaruoju metu priauga po200-300g. bijau kad kraujukas nepasidarytu blogas nuo mazo valgymo normalaus maisto,  mano gyditoja sugeba pasakyt tik kad -- valgys nebijok,kada nors.  verysad.gif  gal kas galit patart ka jau galima 9 men vaikui valgyt?  darzoves,kruopas, mesa ,,,zuvi jau turbut?


As manau kad 9 menesiu galima beveik viska valgyti tik aisku su saiku thumbup.gif maniskiui 8,5 men. smile.gif valgo gerai thumbup.gif apetita turi tik duok doh.gif bet viena beda reikia ne tik sauksta i burna duoti bet ir zaidimus zaisti ivairiausius lotuliukas.gif jei koks nors daiktas neidomus tai nei uz ka neisizios...nebent labai skanu butu cool.gif
pvz labai megsta maniskis bulviu kose thumbup.gif tai kartais palepinu ir duodu vien tik jos pavalgyt tai kemsa kiek telpa nespeju sauksta kabint blink.gif
Atsakyti
o maniskis vis dar absoliuciai nieko be mamos pienuko nevalgo, spjauna lauk doh.gif doh.gif doh.gif
o uz savaites sunui 8men unsure.gif
Atsakyti