Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

Nu ka,neisdege mano planas chuliganas isiulyt vaikui mesos saldzioj kosej lotuliukas.gif na,ir apleidau visa ta reikala. 9 men proga apsilankius pas gydytoja,pasipasakojom,ka mes valgom. o gydytoja tik tiek ir tepasake,ka pati zinau,kad tokio amziaus vaikutis turi valgyti 3 koses: darzoviene,darzoviene su mesa ir grudine. tik va kaip isiulyt tai,ko nemegsta nepasake smile.gif antra diena vel rikdau vaika kisdama darzoviene+ mesa doh.gif issizioja rekdamas,smaukst koses su mesa.kitas saukstas eina tyreles vaisines.tik tada nuryja pirmaji suaksta.nes gaves mesos i burna,laiko ji ant liezuvio ir makaluoja burnoj,nenuryja.zinau,kad negerai per prievarta.taciau kaip jam ta mesa isiulyt.jokie kuci muci zaidimai,niekas nepadeda.netgi ta pacia vaisine tyrele pradzioj per rekimus pradejo valgyt. labai labai tikiuosi,kad po truputi ipras prie naujo skonio..
ai,sagute, as ir kaip tu maitini blush2.gif ir pirstu praziodau.. blush2.gif zodziu,vargo vakariene
Atsakyti
bet jeigu vaikas kažką kitą valgo, tik tos vienos naujovės nemėgsta, tai nereikia jį nevalgiuku laikyti smile.gif
mano dukrytei naujiems produktams skanauti labai tiko maitintuvas, tas į kurį sudedi ir pro sietelį čiulpia.ten gi galima mėsytės su daržovėm įdėti, netrintos net, manau tokiu būdu pateikus tikrai mėklins valgyti. mano vaikinas tai NIEKO nevalgydavo tokio amžiaus, anė grūdų anė mėsų anė daržovių... ir mp pradėjo spjaudyt, jei ir nespjaudavo tai lašus valgydavo...
tikras nevalgumas tai nėra kažkokio vieno dalyko nemėgimas, juk visi turim kažkokius patiekalus kurių nemylim, vaikai irgi turi savo skonį.aš ieškočiau būdų kaip įdomiau tą naujieną vaikui pateikti (mano dukrai kaip sakiau "ėjo" maitintuvas).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rucelie: 17 spalio 2009 - 16:49
QUOTE(Rucelie @ 2009 10 17, 17:49)
bet jeigu vaikas kažką kitą valgo, tik tos vienos naujovės nemėgsta, tai nereikia jį nevalgiuku laikyti smile.gif
mano dukrytei naujiems produktams skanauti labai tiko maitintuvas, tas į kurį sudedi ir pro sietelį čiulpia.ten gi galima mėsytės su daržovėm įdėti, netrintos net, manau tokiu būdu pateikus tikrai mėklins valgyti. mano vaikinas tai NIEKO nevalgydavo tokio amžiaus, anė grūdų anė mėsų anė daržovių... ir mp pradėjo spjaudyt, jei ir nespjaudavo tai lašus valgydavo...
tikras nevalgumas tai nėra kažkokio vieno dalyko nemėgimas, juk visi turim kažkokius patiekalus kurių nemylim, vaikai irgi turi savo skonį.aš ieškočiau būdų kaip įdomiau tą naujieną vaikui pateikti (mano dukrai kaip sakiau "ėjo" maitintuvas).

kaip tas maitintuvas atrodo? g.gif
o man maniskis nevalgiukas atrodo lyginant su drauges suneliu,kuris bet kokios koses su mesa ar grudines sulapnoja bliudais biggrin.gif (tas bliudas butu iki 300 ml blink.gif ) o mano zvirblis kokiu 60 ml suvalgo grudines..(turiu itarima,kad jis propaguos sveika maitinimasi-po nedaug,bet daznai biggrin.gif kaip ir MP iki siol eina i trasa kas 2 valandas diena ir nakti).
kas keisciausia,kad anksciau valge ir avizine,ir 4 grudu,ir kukuruzu,ir ryziu,o dabar tik grikius pripazysta.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2009 10 17, 17:27)

pasirodo, kad dziunglyne gyvenu biggrin.gif lotuliukas.gif pirma karta matau toki daikta g.gif manau reikes idemiai paieskoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Antira @ 2009 10 17, 19:27)
pasirodo, kad dziunglyne gyvenu biggrin.gif  lotuliukas.gif pirma karta matau toki daikta g.gif manau reikes idemiai paieskoti mirksiukas.gif

čia iš Amerikės mamytės turbūt siunčiasi, Lietuvos parduotuvėse nelabai teko matyt. pasižiūrėk prie vaikiškos technikos temose, šitas daiktas vadinasi šviežio maisto maitintuvas. va čia radau parduoda tokį.
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2009 10 17, 16:33)
kažin jis pats vaikų turi?  g.gif mano vaikas gali ir mėnesį badaut-išbandyta.ir kuo toliau tuo laimingesnis būna, kad valgyt jam niekas nebruka...


Turi ir net ne vieną, bet jau seniau įsitikinau, kad kas neturėję nevalgiuko tai nesupranta kaip gali vaikas nevalgyti...
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2009 10 17, 19:46)
čia iš Amerikės mamytės turbūt siunčiasi, Lietuvos parduotuvėse nelabai teko matyt. pasižiūrėk prie vaikiškos technikos temose, šitas daiktas vadinasi šviežio maisto maitintuvas. va čia radau parduoda tokį.


Yra ir pas mus tokiu daiktu smile.gif as Nuke pirkau, ir kitose vaikiskose parduotuvese maciau yra. tik mano pupa tai nevalge su situo daiktu smile.gif

O mums valgyt labai padeda suo. Kol pagal komandas isrodo visa savo programa, maze ziuri isiziojusi, o as tuo metu maitinu smile.gif
Dar burbulus puciu, ji tada susidomejusi gaudo, zaidzia, ir ziojasi.
Dar vartom albumus, ziurim kur tete, kur mama, kur lelia. zurnalus, knygas.
Duodu su maistu fermentus Pangrol, siek tiek geriau pradejo valgyt.
O siaip siulyciau per prievarta nekisti, jei ten su asarom, ar vaikas ziaugcioja, nes tada jam isvis valgymas bus baisus dalykas, ir po to isvis nebenores nieko valgyt. Manoji labai skaniai valgo varskes surelius, perku"musu" arba dar pieno zvaigzdziu buna su razinom, tada ten daugiau nera jokiu priedu. tai razinas pati suvalgau, o sureli ji labai skaniai valgo, ir ziojasi pati. tai as tuo naudojuosi. gal reiketu tiesiog paieskoti, gal tikrai rasit kazka ka vaikas pamegs valgyti.
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2009 10 20, 13:13)
O siaip siulyciau per prievarta nekisti, jei ten su asarom, ar vaikas ziaugcioja, nes tada jam isvis valgymas bus baisus dalykas, ir po to isvis nebenores nieko valgyt.

šito tai jau tikrai negalima daryt schmoll.gif ta prievarta turi būti gudri, kad vaikas jos nejaustų. be abejo negalima grūsti priverstinai. tiesiog reikia siūlyti, siūlyti, siūlyti, bandant susitarti, čia jau aišku su didesniu vaiku (man su saviškiu paskutiniu metu kažkaip pavyksta susitarti, pvz sutariam jeigu suvalgyd tiek ir tiek to ir to, gaus kažką, na sakykim skanėstą pietums užbaigti, arba greitai pavalgom ir bėgam žiūrėti filmuką - nu kartais ir valgo... ) o svarbiausia tai mamytė tokio vaikučio turi apsišarvuoti kantrybe... oi kiek jos reikia verysad.gif
Atsakyti
labutis,ir as prie jusu prisidesiu.maniske iki 6 men valge vien mano piena,ir viskas buvo ciki. kai pradejau primaitint tai vargelis, nenorejo nieko,nei kruopu nei darzoviu. dabar mum 9 men tai valgo noriai mano pieneli, banana,kartais obuoli, darzoviene pagal nuotaika arbe nieko arbe iki 50 ml, sakyciau labai mazai, duona megsta baronka. o kruopu neima visai, jau reik senai per diena 2 kart duot maista o man dazniausiai gaunas po karta nes pakol isiulau, apgaudinejau kad duosiu soske ir ikisu sauksta, poto kad buteliuka, zaisla.dabar jau pamate mano sistema tai tik karta du pavyksta taip ikist poto jau neima nieko isvis ir ziuri i sauksta kad neikisciau. taip ir lakstau istisai . buna ir sokam ir ant galvos ja uzsikeliam, bet mazai naudos. svorio pastaruoju metu priauga po200-300g. bijau kad kraujukas nepasidarytu blogas nuo mazo valgymo normalaus maisto, mano gyditoja sugeba pasakyt tik kad -- valgys nebijok,kada nors. verysad.gif gal kas galit patart ka jau galima 9 men vaikui valgyt? darzoves,kruopas, mesa ,,,zuvi jau turbut?
Atsakyti
QUOTE(neriukazx @ 2009 10 23, 19:40)
labutis,ir as prie jusu prisidesiu.maniske iki 6 men valge vien mano piena,ir viskas buvo ciki.



zinok musu absoliuciai tokia pati situacija doh.gif Tik maniskis kiek jaunesnis, vis viliuosi kad p[rades valgyt, sukisu vienu kartu koia 20ml, bet vakar uzvakar situacija dar pablogejo - nevalge VISISKAI. schmoll.gif


O kraujo netikrinot dukrytes? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @milla@: 25 spalio 2009 - 09:31
QUOTE(@milla@ @ 2009 10 25, 10:30)
zinok musu absoliuciai tokia pati situacija  doh.gif Tik maniskis kiek jaunesnis, vis viliuosi kad p[rades valgyt, sukisu vienu kartu koia 20ml, bet vakar uzvakar situacija dar pablogejo - nevalge VISISKAI. schmoll.gif
O kraujo netikrinot dukrytes? g.gif

tikrinom, sake gelezis pakritus bet dar gera,bet bijau gal toliau krenta.
Atsakyti