Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

[quote=@milla@,2009 09 24, 22:27]
jungiusi ir as. ax.gif

maniskiui 6men ir turetume pradeti papildoma maitinima.bet jam netinka nei pirktines, nei mano virtos koses.Nei darzoves, nei vaisiai, nei grudines doh.gif
Tikslaiu, jis net neragauja.iskart pyksta pamato sauksteli g.gif Jau ir ant pirsto kose kabinu ir i burnyte dedu, bet ir tas netinka doh.gif

Tik mano pienuka pripazista g.gif




Kadangi Jūs noriai geriate mp tai ir nesiplešykite. Vat mum ir liepe šešių menesiukų primaitinti, o mažius matyt dar nebuvo tam primaitinimiui pasirenges irgi šaukštelio bijojo. Bet aš visokiu gudrybiu griebdavaus, kad jį pamaininčiau. Tai kol mažiukas buvo tai dar veike visokie "užbovijimai", bet kuo didesnis daresi tuo siunkiau pasidare maitinti.O kas baisiausia, kad kai mažuliukas pradejo bijoti šaukštelio, jis atsisake ir mišinuko. Būdavo dienu, kai vien oru gyvi būdavom doh.gif Šiandien mums du metukai bet ir dabar pamates kad ruošiames valgyti, imame šaukštus jis pradeda šaukt,i kad nenori doh.gif verysad.gif tai ir vargstam o vargstam doh.gif . Sakau kai turesiu kita vaika pradesiu primaitinti tik tada, kai matysiu kad pats maziukas jau domisi kitokiu maistu, nes mes mamos buname kiekviena diena kartu ir tik mes zinome ar vaikutis jau pasirenges kitokiam nei mp maistui.
p.s. nebent jus turite bėdų su krauju ar tuštinimusi tada gal ir būtina primaitinti kaip gydytojai leipia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♠♠Ernesta♠♠: 28 rugsėjo 2009 - 12:45
[quote=♠♠Ernesta♠b,2009 09 28, 13:40]
[quote=@milla@,2009 09 24, 22:27]
jungiusi ir as. ax.gif

maniskiui 6men ir turetume pradeti papildoma maitinima.bet jam netinka nei pirktines, nei mano virtos koses.Nei darzoves, nei vaisiai, nei grudines doh.gif
Tikslaiu, jis net neragauja.iskart pyksta pamato sauksteli g.gif Jau ir ant pirsto kose kabinu ir i burnyte dedu, bet ir tas netinka doh.gif

Tik mano pienuka pripazista g.gif
Kadangi Jūs noriai geriate mp tai ir nesiplešykite. Vat mum ir liepe šešių menesiukų primaitinti, o mažius matyt dar nebuvo tam primaitinimiui pasirenges irgi šaukštelio bijojo. Bet aš visokiu gudrybiu griebdavaus, kad jį pamaininčiau. Tai kol mažiukas buvo tai dar veike visokie "užbovijimai", bet kuo didesnis daresi tuo siunkiau pasidare maitinti.O kas baisiausia, kad kai mažuliukas pradejo bijoti šaukštelio, jis atsisake ir mišinuko. Būdavo dienu, kai vien oru gyvi būdavom doh.gif Šiandien mums du metukai bet ir dabar pamates kad ruošiames valgyti, imame šaukštus jis pradeda šaukt,i kad nenori doh.gif verysad.gif tai ir vargstam o vargstam doh.gif . Sakau kai turesiu kita vaika pradesiu primaitinti tik tada, kai matysiu kad pats maziukas jau domisi kitokiu maistu, nes mes mamos buname kiekviena diena kartu ir tik mes zinome ar vaikutis jau pasirenges kitokiam nei mp maistui.
p.s. nebent jus turite bėdų su krauju ar tuštinimusi tada gal ir būtina primaitinti kaip gydytojai leipia.
[/quote]


Sveikos,

Ieskojau ieskojau ir radau bigsmile.gif

Mano vaikas net dreba, kai pamato mane ar teti valgancius. Bet isiulyti darzovienes - tragedija. Pirma sauksteli paragauja, o visus kitus isspjauna. doh.gif Obuoli valgo puikiausiai, daviau duonos pagrauzti - sugrauze kumpeli, kriause grauzia. Vakar pabandziau koses hipp su ryziais ir probiotikais - valge pakankamai normaliai.
Tai kodel jai darzoves nepatinka??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mildamile @ 2009 09 29, 17:41)
Sveikos,

Ieskojau ieskojau ir radau  bigsmile.gif

Mano vaikas net dreba, kai pamato mane ar teti valgancius. Bet isiulyti darzovienes - tragedija. Pirma sauksteli paragauja, o visus kitus isspjauna.  doh.gif Obuoli valgo puikiausiai, daviau duonos pagrauzti - sugrauze kumpeli, kriause grauzia. Vakar pabandziau koses hipp su ryziais ir probiotikais - valge pakankamai normaliai.
Tai kodel jai darzoves nepatinka??? blush2.gif

vajez,likimo drauge friends.gif

grudines koses su vaisiais valgo mano pacaniukas gana gerai.na,tas gana gerai tai lyginant su darzovienem ir mesom visom. tu tai neikisu.baisiausi rekimai,spjaudymai ir t.t. doh.gif is pradziu bent keleta saukstuku stengdavaus sumaitint (aisku,per prievarta blush2.gif metykit pomidorais biggrin.gif ),paskui spjoviau i viska nu nenori,o gal jam nepatinka tos darzovienes ir viskas.. tenkinames grudinem kosem.. bet man noretusi,kad ir mesos truputi pakabliuotu,nes hemoglobinas zemas..
beje, maitinu pati.gal todel jis toks nevalgiukas..
Atsakyti
na mano mergyte viena diena nieko neisiulysi, kita diena nespeju kisti.. Ir tokia pat kose, viena diena thumbup.gif , o kita - schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as i sita skyreli 4u.gif
Mums jau 8 men, bet is saukstelio labai mazai suvalgo. Siandien naviau Danonki varskytes. Tai nepilna viena indeli vos sukisau. O darzoviu tai vos pora arbatiniu sauksteliu suvalgom ir nesvarbu ar mano virtos ar pirktos. Valgom misinuka jau nuo 5 men. TAi pagrindinis maistas musu Milupos kosytes (avizu, ryziu ir 7 grudu) padarau skystas tokias su misinuku ir per buteliuka. Ir tai tik 150 - 180 suvalgom.
Atsakyti
[quote=♠♠Ernesta♠b,2009 09 28, 13:40]
[quote=@milla@,2009 09 24, 22:27]

Kadangi Jūs noriai geriate mp tai ir nesiplešykite. Vat mum ir liepe šešių menesiukų primaitinti, o mažius matyt dar nebuvo tam primaitinimiui pasirenges irgi šaukštelio bijojo.

[/quote]
kazkur girdejau, kad pagal; naujausius nurodymus, jei vaiko kraujas geras, galima pradet primaitint ir nuo 8men.
Jei taip, tai tada ramu, kad dar turiu laiko ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mildamile @ 2009 09 29, 17:41)
isiulyti darzovienes - tragedija. Pirma sauksteli paragauja, o visus kitus isspjauna.  doh.gif Obuoli valgo puikiausiai, daviau duonos pagrauzti - sugrauze kumpeli, kriause grauzia. Vakar pabandziau koses hipp su ryziais ir probiotikais - valge pakankamai normaliai.
Tai kodel jai darzoves nepatinka??? blush2.gif


kiek skaiciau, tai mamos deda aliejaus laseli, sviestuko, savo pienuko, gal kokia cukinija, moliuga imaisyk. 4u.gif Zodziu, reiks atrasti recepta, kad vaikas pamegtu darzoves ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Krištiš @ 2009 09 29, 18:40)
beje, maitinu pati.gal todel jis toks nevalgiukas..


man irgi toks vaizdas susidarte, kad tie vaikiukai, kurie misinukais maitinami, noriau pradeda tyreles, koseles valgyt g.gif
Papildyta:
QUOTE(fasion149 @ 2009 09 29, 21:45)
TAi pagrindinis maistas musu Milupos kosytes (avizu, ryziu ir 7 grudu) padarau skystas tokias su misinuku ir per buteliuka. Ir tai tik 150 - 180  suvalgom.


siaip gydytojai liepia koseles valgydint is saukstelio,o ne buteliuko, kad vaikas skirtu, kada jis geria, kada valgo 4u.gif , bet puikiai suprantu, kai vaikas nevalgo ir ant galvos pasiruoses atsistot, kad tik padetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@milla@ @ 2009 09 29, 22:56)
siaip gydytojai liepia koseles valgydint is saukstelio,o ne buteliuko, kad vaikas skirtu, kada jis geria, kada valgo 4u.gif , bet puikiai suprantu, kai vaikas nevalgo ir ant galvos pasiruoses atsistot, kad tik padetu smile.gif


zinau zinau zinau, kose yra kose ir reikia valgyti su sauksteliu. NA bet 8 men vaikas ne 2 arbatinius saukstelius koses turetu suvalgyti. Ir tuos 2 saukstelius ji suvalgius vistiek po keliu minuciu dar turi papildyti pilvuko turini is buteliuko.
Atsakyti
QUOTE(fasion149 @ 2009 09 29, 22:22)
zinau zinau zinau, kose yra kose ir reikia valgyti su sauksteliu. NA bet 8 men vaikas ne 2 arbatinius saukstelius koses turetu suvalgyti. Ir tuos 2 saukstelius ji suvalgius vistiek po keliu minuciu dar turi papildyti pilvuko turini is buteliuko.

is nevilties ir as is buteliuko meginau duoti darzoviene. nepadejo schmoll.gif vos tik pajusdavo,kad cia darzoves ir vsio,zandikauliai surakinti.
pastarosiomis dienomis meginu nors gabaliuka mesytes imaisyt i grudines koses su vaisiais.vaikinas ne itin suzavetas,bet nors keleta saukstuku suvalgo. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištiš @ 2009 10 02, 16:30)
is nevilties ir as is buteliuko meginau duoti darzoviene. nepadejo schmoll.gif  vos tik pajusdavo,kad cia darzoves ir vsio,zandikauliai surakinti.
pastarosiomis dienomis meginu nors gabaliuka mesytes imaisyt i grudines koses su vaisiais.vaikinas ne itin suzavetas,bet nors keleta saukstuku suvalgo. unsure.gif



o ka gydytojai sako? nuo kelinto menesio megini primaitint? g.gif
negi ir maniskis taip ilgai spyriosis? g.gif
Atsakyti
Sveikos,
Dabar mano mergina net koses nebevalgo. Aspkritai jinai smulkute. 6 men svere 6,6 kg. Gime 3,5 kg.

Darzovienes visokiais budais ir visokias isbandziau. blink.gif Tas kosytes kur gyriausi gal 2 kartus normaliai ir suvalge po 40 ml. g.gif Obuoli irgi tik kelis kartus valge, dabar nieko ikisti negalima. Tai ir neduodu. Tik kosytes po 2 saukstelius 2 kart dienoj valgo doh.gif naktimis valgo bele kiek kartu. Dienomis siek tiek geriau - istraukia nevalgiusi iki 3 val.

Valgom MP. Beje, nei arbatytes, nei sultyciu (bandziau 2 kartus skiestas namines obuoliu) negeria. Tik su buteliuku zaidzia.

Daktare nepatare nieko, kai pries pora dienu buvo. Klausiau, bet atsakymo jokio schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mildamile @ 2009 10 08, 16:15)
Sveikos,
Dabar mano mergina net koses nebevalgo. Aspkritai jinai smulkute. 6 men svere 6,6 kg. Gime 3,5 kg.

As manau, viskas isispres savaime.
Pas mus irgi visko buvo. Ir valgo ir nevalgo. Budavo , kad tik vakare ikisdavau koses ar pienuko. Buvo, kad misinio isvis nebegere. Paskui reikalavo vien misinio ir koses nevalge. Dabar lyg pasitaise. Kazkokie periodai. Laiko klausimas. Kantrybes mamyte 4u.gif Zinau ka tas reiskia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Antira @ 2009 10 08, 17:35)
As manau, viskas isispres savaime.
Pas mus irgi visko buvo. Ir valgo ir nevalgo.  Budavo , kad tik vakare ikisdavau koses ar pienuko. Buvo, kad misinio isvis nebegere. Paskui reikalavo vien misinio ir koses nevalge. Dabar lyg pasitaise. Kazkokie periodai. Laiko klausimas. Kantrybes mamyte 4u.gif  Zinau ka tas reiskia ax.gif


Tai zinau, kad kada nors valgys, bet noretusi, kad jau pradetu, nes svoris pas mus tai is mazesniu blush2.gif
Atsakyti