Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

Na ir mes prisidedam... mano panelei dabar 4,5men. gimem 2,8kg 4men. svere 6,2kg. valgo MP is buteliuko. priaugom:
1men. +600g (3,4kg)
2men. +1,4kg (4,8kg)
3men. +800g (5,6kg)
4men. +600g (6,2kg)

pirmus du men buvo viskas ok, nu kas pasidare nuo 3men.... doh.gif nebezinau, pradzioj galvojau praeis, bet jau 1,5men. taip. pati valgyti praso labai retai. antram men. suvalgydavo 700-800ml kokius 6-7kartus per para. nuo triju men nakti visai nebepraso, ka pamaitinu 22val. ir viskas, nervai nelaiko pradejau kelti 5ryto tai mieganti suvalgo 125ml. o po to visa d. karas. neiskenciu-pati kisu, nu kiek vaikas gali nevalges buti verysad.gif doh.gif 5-6-7val. nereik. juokiasi ji sau ir viskas, siaip linksma, zaidzia, guguoja, juokiasi, sisioja, kakoja normaliai. tik pamato butelika-suka galva ir zirzia, kai jau visai nusikala tai valogo, bet nenoriai, nors aisku buna stebuklu. dabar tesuvalgom 500-600ml. per 5-6kart. pradejau duoti vitaminus multitabs, bet gal kas ka patarsit? jau man paniskai baisu prie jos su buteliu eiti...ir juokas ir siutas ir isterija ima...
Atsakyti
ramune.v, mano berniukas irgi panašiai. Nevalgus nežmoniškai. Gimė 3130 gr....Dabar 10 mėn ir sveria 7500 gr. Kūdas, šonkauliukai matosi...bet gyvybingas, linksmas, aktyvus...Jei išmanyčiau ką daryti tikrai patarčiau, bet pati kone gilioj nevilty esu...Įkišti vaikui maisto neina. Gudrus gi jau baisiai, spjauna, stumia ir t.t..Dienos metu valgyti neprašo visai!!! blink.gif soskės jam pakaktų (dabar neduodam, tik draugauja migdant su ja). Pfu pfu pfu naktį prašo maisto 2-4 k. ir tie naktiniai valgymai sudaro 50 proc. mūsų paros raciono doh.gif
Atsakyti
Oi mamytes, mes ir vargstam su nevalgymais... Mums jau 1metukai ir 7men. o sveriam tik 10kg 300gr. Gydytoja sako per prievarta grysti, bet kaip gali grusti,juk tai neimanoma. Viska spjauna arba galiausiai apsivemia nuo prievartinio maitinimo...
Jau nebezinau ka bedaryti ir ka bepirkti kad tik valgytu....
Net asaros byra is neviltis.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vingiliauskiene @ 2009 08 25, 13:33)
Oi mamytes, mes ir vargstam su nevalgymais... Mums jau 1metukai ir 7men. o sveriam tik 10kg 300gr. Gydytoja sako per prievarta grysti, bet kaip gali grusti,juk tai neimanoma. Viska spjauna arba galiausiai apsivemia nuo prievartinio maitinimo...
Jau nebezinau ka bedaryti ir ka bepirkti kad tik valgytu....
Net asaros byra is neviltis.... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif



Nenormali ta gydytoja, jei liepia vaiką per prievartą maitint doh.gif
Atsakyti
Sveikutes nevalgiuku mamytes
jungiames ir mes prie jusu, nes ir mums puikiai pazistamas maitinimas su ivairiais daiktais (tik ne zaislais, nes jei nedomina valgio metu), vaikinuko asaros vos pamacius sauksteli tiesiama. Mums dabar beveik du.Sveriam 13kg ugis 89cm.pagal lenteles tai pats aukso viduriukas, bet man paciai tai isvis keistai atrodo is kur pas ji toks svoris.Pvz per diena jis vos suvalgo ryte jogurtuka per pietus pora virtu bulvyciu (mesos nepripazysta jokios ir jokiame pavidale ar patiekale) o vakare atsigeria pienuko. Tiesa dar kartais kokia desryte suvalgo. Bet tyrimai rodo kraujukas lb geras o ir gydytojas netiki kad mano vaikis nevalgo sako ne taip atrodo nevalgantys. Siap daugiau jokiu tyrimu nesame dare kazkaip nurasau savo genams ir apetitui, nes pati esu smulkute. Apetitiui gerinti geriame c vitamina ir zuvu taukus, bet didelio poveikio tikrai apetito prasme nejauciame. nevlgiukai mes jau nuo puses metuku. Iki puses metuku gereme misinuka ir net buvome prie storuliuku o kai reikejo primaitinti pradejo lb prastai valgyti niekas jam nepatiko net ir misinuko nebenorejo.
Tai vat tokia musu nevalgymo istorija. Tiesa yra sakanciu, kad nevalgymas isaugamas, tikuosi taip ir bus. Pavydu ziureti i drauges vaikiuka, kuris kemsa beveik viska.
Atsakyti
Labas ir asen sakau,mes prastai ir maitinames,nuo antro menesio karas su misiniu o kai primaitint liepe jau misinio visai nenori,rekia vien buteli pamacius,mums 5 men.net nezinau kuo taip gyva ji,kiek darzovienes ikisu kiek kosytes su obuol.tyrele pamaisytos,bet pieno negaliu isiulyt doh.gif Buna ka vien arbata pliusija,na mes dar kakojimo bedos,taip sausai ir sunkiai darom kad doh.gif Ir vaistukus geriam bet nieko gero verysad.gif
Atsakyti
mums jau 2.5 men, mes nuo 1 men vargstam su valgymu. taciau kaip as manau tai cia nuo skiepu, nes po skiepo 1 men ji man sudurniavo 3 diena, eme nevalgyti, tai susigadinau savo piena ir dabar matinu tik misinukais. iki 2 men skiepo susitvarke jos mityba, paskui vel, po skiepo tas pats. dabar per paraa vos suvalgom 600 ml . man plaukai siausiasi nuo tokio valgymo vaiko, nezinau ka ir daryti verysad.gif
Atsakyti
Ernesta, jei svoris normalus, kraujas geras tai nesuk sau galvos. Vadinasi vaikui pakanka maisto tiek kiek gauna, maisto medžiagas pasisavina puikiai. Viskas tvarkoje pas jus.

Mano bičas kaip nevalgė taip ir nevalgo. Svorio katastrofiškai trūksta. Neaišku dėl ko tiek nedaug valgo ir taip niekas neina į kūną...na ir priedo anemija sad.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif ir mes vargstame su zirnulio valgymu,buna dienu kad tikrai normaliai pavalgo bet buna tokiu kad isvis nieko neikisi,vos vos misinuko po truputi,na bet jis guvus,linksmas tai manau gal del dantuku kartais nera apetito,o beje ir daktare sake kad vaiku nereikia nuserti,jie valgo tiek kiek jiems reikia g.gif
Atsakyti
mano nevalgiukui jau penkti metai, bet galiu pasakyti kad nieko gero tos gydytojų teorijos "nekišti vaikui maisto" neatneša schmoll.gif sveria mano 4,5 m vyras 14.4 kg, 102cm ūgio, kas yra itin mažai. bendraamžiai seniai ir svoriu, ir augumu lenkia. nėra valgymo, nėra ir augimo... jeigu jam nebrukam, tai jis išvis ir mėnesį nevalgyt gali. tai aš spjoviau į tas teorijas ir ėmiausi vaiko šėrimo, nuolat bruku, susitariam kad kažkoks malonumas ar skanėstas bus tik jei tą ir tą suvalgys. raukosi, pykstamės, bet po truputį po truputį daugiau jau suvalgo. jau ir grobai nebe taip baisiai styro, nors ir labai išdžiūvęs, bet šiek tiek geriau nei kad buvo. ligos jei prikimba tai kaip reikiant, sveikstam sunkiai, nes organizmas nestiprus. galiu pasakyt iš savo varpinės, kad tokiam vaikui vistik reikia primygtinai siūlyt. nereikia aišku perlenkt lazdos ir po tris cepelinus vienu prisėdimu pro zondą sugrūst, kad nenupenėt tą vaiką. bet būtinai reikia atkakliai. nes tas nevalgymas prie gero neveda. per metus mano vaikis nė vieno cm nepaaugo. nėra iš ko matyt. o dukra, kur punta abiem rankom viską iš eilės, 13 cm patįso...
mūsų pediatrei nuolat labai juokingas tas mano susirūpinimas dėl nevalgymo. tipo išalks pavalgys. galiu pasakyt taip: kol tokio vaiko pati neauginusi, neįsivaizduoja ką tai reiškia...
Atsakyti
sveikos mamaytes dar karteli, noreciau pasidalinti savo patiritimi del nelgiukes.
manji kai nebenori pien tai butliuka su liezuviuku istumia, taciau pakelus ir atsirugus ja paguldzius budavo pikta irzli ir ziodavosi, pieno niebruksi niekaip, tai sumasciau arbatos duoti kad ir po valgio is karto, nebijokit duot!!!!!
mano suvalgo pieno 90 ir dar arbatos buna ismaukia 50, tada likusi piena buteliuke dar praskiedziu, kad koncentracija peno butu mazesne, ir to dar koki 40 isgeria, bet ne visada taip buna. taciau arbatos nori po kiekvieno valgymo, kitaip nenurimsta. pabandykit, kuo daugiau arbato sisgers, tuo greciau skrandelis issitmps ir vaikiukas greiciau praalks, arbattele gerai(pankoliu, melisa, meta) nes gerina apetita, pilevli tvarko, o ir skysciu nepraranda tiek daug. pabandykti, manau pades!!!!!
sekmes!
Atsakyti
pas mus su valgymu panaši situacija, suvalgo ~90ml. ir prasideda kapryzai. Reikės ir man su arbatytėm pabandyti. Ar nieko baisaus jei mišinuką skiedžiate?
Atsakyti