Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

QUOTE(Auksela @ 2009 04 06, 14:17)
Sveikos! Mano mergyte nuo mazumes buvo nevalgiuke ir dabar mazai kas pasikeite. Pergyvenau labai, tyrimus ivairius daremes, ir pangroli ir ivairias gerasias bakterijas gerem. Galiausiai kai pasidarem zarnyno echo - buvo viskas gerai, gydytojui uzsiminiau, kad geriam bakterijas. Tai jis pasake - cia vaikui darote bloga paslauga, zarnynas pripras nebegaminti pats tu bakteriju. Tai as ir nebedaviau ju. Aisku, kai viduriuoja ar antibijotikus geriam, tai duodu  ax.gif

Matai kaip su tom bakterijom g.gif eisim mes pas gatroenterologą, gal ir mum echo padarys, būtinai paklausiu kaip su tom bakterijom. Dabar dvi savaites gėrėm, tai jau neduodu, pertrauką darsiu iki gydytojos.

Baisu man, kad nieko nepriaugam per dvi savaites apie 100 g. blink.gif verysad.gif O kaip nevalgiukam reikalai su alergijom? Gal kokia alergija tūno, todėl nevalgo vaikai g.gif bet kol MP maitinamas vaikas tai nelabai tyrimai ką parodys g.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Turiu is as bedele-maniskei 2 men, jau menuo kaip pradejo labai mazai valgyti. Iki menesio per karta sukirsdavo 120 ml-140 ml, dabar tai tik prisiminimas, suvalgo per karta 50-60 ml ir stop, rekia, stumia lauk ir viskas. Maitinu MP is buteliuko ir misinuku, kai mano nebeuztenka.
Mano maze visa nakti isparpia, tai net zadinu, kad po kokiu 7 val miego nors kiek pavalgytu, bet sunkiai... Noriai suvalgo dienos metu 50-60 ml., o po to per prievarta jei dar nors 10 isiulau, tai gerai ir tai per asaras jos ir mano. Baisiausia, kad atrodo ko toliau, tuo maziau valgo. Dabar pre para jau 600 nepasiekiam, 400-500 ir stop. Bet atrodo, ir sypsosi, bet kai taip maziau suvalgo, diena nebeuzmiega normaliai, tai jau vakare buna is nuovargio zyzli sad.gif... Mano mama pediatre, tai buvo atvaziavusi, stebejo, kaip maitinu ir kaip ji stumia ta buteliuka lauk ir net pienuka bando su liezuviuku is burnytes isspjauti (nesvarbu, ar mano pienas, ar misinukas)., tai irgi nustebusi, taresi su kolegomis, tai bandom dabar du kartus per para arbatytes duoti (ja greitai issisioja vis tiek), po keleta grudeliu Kreono fermentu i burnyte iberiu ir nustojom visai duoti vitamina D (nes jo padauginus kudikis gali nueiti iki visiskos anoreksijos), bet jo is tikro nepadauginom, duodavom po 1 lasa kas antra diena, bet maza ka, jis mazina apetita...Tai bandom visaip, sakom, gal skrandelis uzsiveles pieno riebalais ir uzsistovi pienukas... O siaip kiek skaiciau ir kiek mama domejosi, tai ir buna vaiku nevalgiuku ir taip ir nevalgo, svorio po keleta gramu priauga arba net nepriauga, ir niekur nesidesi ir toks ir buna. Kiti pradeda valgyti, o su kitais taip ir kariauja iki metuku dvieju. Bet jie-sveiki vaikai, tik kad nevalgus. Mes tyrimus daremes-slapimo, kraujo, vidaus organu echoskopija, sake, viskas gerai. Bet baigiu ir as, ir vyras is proto iseiti, sunku labai, kai taip vaikiukas nevalgo...
Atsakyti
QUOTE(Opapupaa @ 2009 04 14, 09:08)
Sveikutes,
Turiu is as bedele-maniskei 2 men, jau menuo kaip pradejo labai mazai valgyti. Iki menesio per karta sukirsdavo 120 ml-140 ml, dabar tai tik prisiminimas, suvalgo per karta 50-60 ml ir stop, rekia, stumia lauk ir viskas. Maitinu MP is buteliuko ir misinuku, kai mano nebeuztenka.
Mano maze visa nakti isparpia, tai net zadinu, kad po kokiu 7 val miego nors kiek pavalgytu, bet sunkiai... Noriai suvalgo dienos metu 50-60 ml., o po to per prievarta jei dar nors 10 isiulau, tai gerai ir tai per asaras jos ir mano. Baisiausia, kad atrodo ko toliau, tuo maziau valgo. Dabar pre para jau 600 nepasiekiam, 400-500 ir stop. Bet atrodo, ir sypsosi, bet kai taip maziau suvalgo, diena nebeuzmiega normaliai, tai jau vakare buna is nuovargio zyzli sad.gif... Mano mama pediatre, tai buvo atvaziavusi, stebejo, kaip maitinu ir kaip ji stumia ta buteliuka lauk ir net pienuka bando su liezuviuku is burnytes isspjauti (nesvarbu, ar mano pienas, ar misinukas)., tai irgi nustebusi, taresi su kolegomis, tai bandom dabar du kartus per para arbatytes duoti (ja greitai issisioja vis tiek), po keleta grudeliu Kreono fermentu i burnyte iberiu ir nustojom visai duoti vitamina D (nes jo padauginus kudikis gali nueiti iki visiskos anoreksijos), bet jo is tikro nepadauginom, duodavom po 1 lasa kas antra diena, bet maza ka, jis mazina apetita...Tai bandom visaip, sakom, gal skrandelis uzsiveles pieno riebalais ir uzsistovi pienukas... O siaip kiek skaiciau ir kiek mama domejosi, tai ir buna vaiku nevalgiuku ir taip ir nevalgo, svorio po keleta gramu priauga arba net nepriauga, ir niekur nesidesi ir toks ir buna. Kiti pradeda valgyti, o su kitais taip ir kariauja iki metuku dvieju. Bet jie-sveiki vaikai, tik kad nevalgus. Mes tyrimus daremes-slapimo, kraujo, vidaus organu echoskopija, sake, viskas gerai. Bet baigiu ir as, ir vyras is proto iseiti, sunku labai, kai taip vaikiukas nevalgo...

tai va, nervų kainuoja tai oi oi, na bet jei jokios patologijos nėra, tai nieko čia nepadarysi, per prievartą neprimaitinsi, nors kartaip atrodo nors su lašeline sulašintum maisto doh.gif Jaučiu ir mano per parą suvalgydavo nedaug, nors aš nematavau MP maitindavau, bet svorio tai neaugo ir negau iki šiol doh.gif dabar įsivaizduoju kokius 500 ml gal suvalgo su MP ir papildomu maistu blink.gif
o šiaip tai mano nevalgiukė, pirmą mėn ir gerai valgė ir gerai priaugo +1,3 kg, o nuo antro viskas nustojo normaliai priauginėti ir maitinimas pasidarė kančia verysad.gif Dabar kai košes valgom, tai MP noriau gerti pradėjo, nebeklykia kai reik valgyt
Atsakyti
oi kokią skaudžią temikę radau verysad.gif mano nevalgiūzui jau 4 metai, nevalgiūzas jis pas mane nuo pat gimimo unsure.gif rubuiliukas niekad niekad nebuvo, maitinimasis visada su pričindalais... jau ir ligų ieškojom, ir nervų kiek paklota verysad.gif dabar mano keturmetis sveria apie 12 kg... atrodo kaip badaujantis vaikas kažkoks, grobai styro, ant kaulelių jokios mėsos nėra, tik odytė verysad.gif silpnutis, pastoviai serga, dabar sužinojom kad krūvą bacilų savy nešiojamės (streptokokai, stafilokokai ir t.t.), viską verčiu nevalgymui...nes mano mažoji jaunėlė, valgi, tai ir serga daug mažiau ir lengviau verysad.gif dabar visom pastangom bandau atpenėt tą savo vaiką, kad bent kiek stipresnis būtų organizmas su negerovėm kovot unsure.gif pradėjau tiesiog kaip saldainius davinėt gliukozę su vit C, ir jau jau, šį bei tą pradeda knibinėt, pvz valgo šašlykus bigsmile.gif kas apskritai vienintelis valgomas mėsiškas reikalas jo racione doh.gif tai ir kepam visur kur pakliūna, ar perkam kur parduoda... valgo dabar vienos rūšies jogurtėlius, tai baigiu visą Kauną išpirkt...daržely irgi užsiėmė auklėtojos mano vaiko atpenėjimu, nešam papildomai jam jogurtukus ir daro jam papildomą maitinimą, pasisodina auklėtojos prie savo stalą jį per pietus ir vakarienes, ir pačios maitina...
oi, mamytės, iš savo karčios patirties patarsiu - kokių būdų beprireiktų, kad ir ant galvos stovėkit, ale maitinkit kaip nors... nes silpni tie sliekiukai paskui, imuniteto nulis, nuo menkiausios priežasties serga... tarp mano vaikų 1,8m skirtumas, ūgiu skiriasi per visą galvą, o svoris vienodas verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes, pasidalinsiu naujienomis.
Siandiena konsultavomes su kruva daktaru, tai dabar musu mazytei padarys kakucio tyrima, paziures, ar viskas gerai, nes itaria pieno baltymo neskaidyma. Man neleido valgyti jokiu pieno produktu, zuvies, sojos ir grudiniu produktu, o mergytei misinuka pakeiciam i Aptamil allergy care (naudojom SImilac), plius duodam vitaminu, kur yra C, A ir D (papildomai D nebeduodam), taip pat Kreono po puse kapsules per para, ziuresim, kas bus. Jei neprades labiau valgyti, guldys mus tyrimams i Santariskes. Tikiuosi, pradesim valgyti... O tas Aptamil oi kokio slykstaus skonio, nu bet visi su suskaidytais baltymais tokio skonio ne kokio, mazyte paeme i burnyte ir susirauke, truputi pavalge...Liepe daktarai siek tiek cukriuko ideti, nes labai slykstus skonis...
Atsakyti
Sveikutes, mamytes,
Nu va-pagulejom su mazaja savaite ligonineje tyrimams,tai istyre-alergijos baltymams nera karves pieno, laktozei taip pat, mano pienui irgi, kraujas geras, taciau mano piene rado begale auksinio stafilokoko bakteriju-net ne koloniju pavieniu o labai labai gausiai. Tai dabar gersiu antibijotikus, nemaitinsiu, o po to vel galesiu maitinti. Kadangi siu bakteriju nasioja 60 proc zmoniu, tai savo pienuka pirmad dar karteli tirsiu laboratorijoj ir vaikucio kakuti bakteriologini tyrima darysim-jei dar karta ras mano piene gausiai, o jos zarnyne irgi-tuomet gydysimes. Tai gali buti jos nevalgumo priezastis. Nes jei jos zarnyne daug siu bakteriju ir imunitetas pasilpes, bakterijos isskiria daug toksinu ir nuodija jos zarnyna. Taip pat pastebejau, kad kai atsisakiau valgyti pieno produktu, jos apetitas siek tiek taip pat pasitaise, todel reikia nepadauginti mamai maitintis kokiais nors vienos rusies produktais taip pat. Ir dar dariau labai didele klaida-saugodama kiekviena savo pieno lasa, ji laikiau saldytuve ir likucius pilstydavau-laikymas saldytuve daugiau nei 3 val su stafilokoku, jo kieki dar labiau padidina ir taip nuodijau mazyle dar labiau, ypac pilstydama likucius senesnio pieno. Dabar jei maitinsiu-tai nutrauksiu ir duosiu is kart, o ne po keliolikos val. (na, nelaikydavau ilgiau nei 14 val saldytuve, bet ir tai buvo negerai). Tai va, gydomes ir banysim valgyti vis daugiau ir daugiau. Patarciau nevalgiuku mamytems nebijoti tyrimu ir istirti mazylius ir save, nes isiseneje ligos gali buti komplikuotos ateityje. O jei nieko neras-tai ir aciu Dievui, vadinasi, siaip nevalgiukai, bet bent zinosim, kad viskas ok.
Sekmes mamytems nevalgiuku!!! 4u.gif
Atsakyti
Oi,kokia sava tema 4u.gif
sveikos,ir aš auginu nevalgiukę.Daktarė visokiom užuominom kalba,kad nutraukčiau maitinimą MP ir kad vaiką maitinčiau normaliu maistuku,nu bet gi ji man nieko nevalgo doh.gif Dar prieš savaitėlę bent daržovėmis su mėsyte primaitindavau per pietus,nesuvalgydavo visos normos,bet vis šis tas,o dabar pradėjo dygti 3 ir 4 dantukas,tai iš vis neprisileidžai prie burnyės. doh.gif Nieko negeria iš buteliuko,išskyrus vandenuką,net MP iš buteliuko negeria doh.gif kruopienės tai iš vis košmaras,jokiu būdu neįsiūlau doh.gif Ryt eisim į polikliniką svertis,tai vėl daktarė piktai žiūrės,kad mano vaiask nevalgo kruopienių ir daržovienių,iki šiolei,betn svoris normaliai priaugdavo,tai nebuvo baisu,bet jau norėčiau nutraukti,tai nė nežinau,kaip čia ir bedaryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Opapupaa @ 2009 04 14, 10:08)
Sveikutes,
Turiu is as bedele-maniskei 2 men, jau menuo kaip pradejo labai mazai valgyti. Iki menesio per karta sukirsdavo 120 ml-140 ml, dabar tai tik prisiminimas, suvalgo per karta 50-60 ml ir stop, rekia, stumia lauk ir viskas. Maitinu MP is buteliuko ir misinuku, kai mano nebeuztenka.
Mano maze visa nakti isparpia, tai net zadinu, kad po kokiu 7 val miego nors kiek pavalgytu, bet sunkiai... Noriai suvalgo dienos metu 50-60 ml., o po to per prievarta jei dar nors 10 isiulau, tai gerai ir tai per asaras jos ir mano. Baisiausia, kad atrodo ko toliau, tuo maziau valgo. Dabar pre para jau 600 nepasiekiam, 400-500 ir stop. Bet atrodo, ir sypsosi, bet kai taip maziau suvalgo, diena nebeuzmiega normaliai, tai jau vakare buna is nuovargio zyzli sad.gif... Mano mama pediatre, tai buvo atvaziavusi, stebejo, kaip maitinu ir kaip ji stumia ta buteliuka lauk ir net pienuka bando su liezuviuku is burnytes isspjauti (nesvarbu, ar mano pienas, ar misinukas)., tai irgi nustebusi, taresi su kolegomis, tai bandom dabar du kartus per para arbatytes duoti (ja greitai issisioja vis tiek), po keleta grudeliu Kreono fermentu i burnyte iberiu ir nustojom visai duoti vitamina D (nes jo padauginus kudikis gali nueiti iki visiskos anoreksijos), bet jo is tikro nepadauginom, duodavom po 1 lasa kas antra diena, bet maza ka, jis mazina apetita...Tai bandom visaip, sakom, gal skrandelis uzsiveles pieno riebalais ir uzsistovi pienukas... O siaip kiek skaiciau ir kiek mama domejosi, tai ir buna vaiku nevalgiuku ir taip ir nevalgo, svorio po keleta gramu priauga arba net nepriauga, ir niekur nesidesi ir toks ir buna. Kiti pradeda valgyti, o su kitais taip ir kariauja iki metuku dvieju. Bet jie-sveiki vaikai, tik kad nevalgus. Mes tyrimus daremes-slapimo, kraujo, vidaus organu echoskopija, sake, viskas gerai. Bet baigiu ir as, ir vyras is proto iseiti, sunku labai, kai taip vaikiukas nevalgo...



Skaitau ir kaip apie mumis parašyta, tik istorija ketverių metų senumo... Visus gydytojus išvažinėjom (priežasčių nerado), ligoninėse išgulėjom, nes nuo to nevalgymo ir svoris ne augo, o krito, maitinau ne su buteliuku, nes iš karto spjaudavo, o su paprastu švirkštuku pritraukdavau mišinio ir po truputį į burnytę švirkšdavau, tai kiek nurydavo, kiek išspjaudavo. Kai prasidėjo košelės, radom porą rūšių, kad daug maž valgydavo, tai tuo ir temaitindavom, pieno mišinio minimaliai išgerdavo.
Dabar dukrai 4 metukai, sveriam 17,5 kg, valgo ne per daugiausiai, bet ,manyčiau, pakankamai, galvos dėl to nebeskauda. Ir, kas įdomiausia, noriai geria karvės pieną, o mišinio jokio taip ir nepavyko mums pritaikyti. Bet ta baimė, dėl maitinimo, iš kūdikystės ir dabar dar mane persekioja, galvoju, kaip tada neišprotėjau, dėl to, kai kas užsimena apie antrą vaiką, tai mane žaibu nukrečia verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fleita: 27 balandžio 2009 - 15:57
Labukas,
Mes pradingę, turim problemyčių.. Pradėjom ieškoti nevalgumo ir svorio neaugimo priežasčių, tai rado kad per didelis Calcio ir fosforo kiekis greičiausiai perdozavom VitD, bet reik važiuoti į Vilniu Vit D koncentraciją išsitirti, Kaune tipo niekas nedaro tokio tyrimo. Bet čia tai niekis.... Padarė vaikui cholesterolį, o jis toks didelis 10,7 (norma 5,2) blink.gif siunčia pas genetikus, sako gali būti įgimta kokia medžiagų apykaitos sutrikimo liga verysad.gif . Dar važiuosim echo darytis pažiūrės ar kokių pakitimų nėra, ir dar pas endokrinologus jaučiu reikės, nes sako ir endokrininė gali būti kalta dėl riebalų neskaidymo.
Pasirodo visai ne šiaip nevalgi, o yra ligų cray.gif
Atsakyti
verysad.gif
Atsakyti
sveikos, mamos.

prisidesiu ir as prie jusu, mano panele siaubingai prastai valgo, jai jau beveik 11 men, o valgo tokiom paciom porcijom kaip budama 5 men unsure.gif nesvarbu ka beduociau, kruopu kose, darzoviene su mesa, varskyte ar dar ka, tik idedu pirma sauksteli iburna, tuoj isspjauna sau i delniuka ir duoda suniui doh.gif nesvarbu ar suo salia sedi, ar uzdarytas, kad nekaulytu, vistiek spjauna i delna ir duoda kamnors, jei ne suniui, tai man... taip per visa maitinima nuryja gal 5 saukstelius maisto, o kartais ir visai nieko. kai supyksta kad niekas neima is jos rankytes koses, tada pradeda musti man per rankas, saukstas skrenda ant zemes arba ant manes. mane aisku nervas ima... gerai bent tiek, kad svorio normaliai priaugam, netgi storuliuke ji tokia, bet is kur tas svoris net neisivaizduoju. dar MP gauna karts nuo karto, bet netikiu kad uztenka jai.

kovojam su nevalgymu tokiais budais:
duodu i rankytes kokiu nors idomiu smulkiu daikciuku ( zaislai nedomina)
darzoviene "uzsikandam" jogurtu be skonio


galvojau kad man sunku, bet paskaiciau cia ir supratau, kad yra dar liudnesniu istoriju, kai prasideda ligos tada jau tikrai ne kas, stiprybes jums, mamos, ir sveikatytes jusu mazyliams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DAINAN @ 2005 07 15, 15:34)
Radau šią seniai užmirštą temą ,bandysiu pratęsti ,nes turiu tokią pačią problemą - labai išrankią dukrą.Kiek atsimenu problemos prasidėjo ,kai reikėjo primaitinti - ilgai ieškojom tinkamo mišinuko...

mes irgi kol issirinkom misinuka doh.gif
bet jau kai radom-gere iki pat 3 m. ax.gif
Atsakyti