Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

Sveikos,
permečiau akimis porą "nevalgiukų" temų, tai susidarė įspūdis, kad mergiotės dažniau su šaukštu nedraugauja nei berniokai. Ir dar įdomu tai, kad jei kitose "probleminėse" temose būna daug patarimų stiliumi "o aš dariau taip, ir tada buvo gerai....", tai šiose jų ženkliai mažiau man pasirodė biggrin.gif
Nu o skaičiau aš tas temas ne šiaip sau - mano kleckėnas irgi pradėjo karą su šaukštu... Dabar 6 mėn., porą savaičų neblogai valgė daržovių tyreles, buvom porą kartų ir iki stiklainiuko dugno "dasikasę"... Bet va lindo išlindo dantis, snargliai nosy karaliauja, tai ir baigėsi mamos laimė smile.gif
Pasodinu valgyt į kėdę, tai rodo naują šypseną - kietai suspaustom lūpom lotuliukas.gif Ir į akis gudriai žiūri... Kitur taip nesišypso.
....Galvoju, gal kokios savaitės pertrauką daryt......
....Oi smagu.... ploja.gif
Atsakyti
Kad su nevalgiukais kiekviena diena vis kitaip kariaujam - tai pries veidrodi, tai palei langa, tai multikus ziurincia maitinau smile.gif Padedavo kate prie sono atsisedus, ar kai kalbindavo kas (MB, drauge, ar siaip kas).

Pasigirsiu, mergina visai jau neblogai pas mane valgo. Tik reikia atrinkt kas patinka. I mesiskas-darzovines kosytes namines teko det svoguniuko, nes kitaip nevalge. Avizine dribsniu kose verdu "ant" vandens su obuoliuku pora papjaustytu smulkiai ar tarkuotu ir dar kokia uogyte is saldiklio imetu (perku Nordic greit isverdama kose). Patinka Hipp varskytes ir jogurtukai, tai ir negailiu. Geria kompotukus mano darytus.

Po truputi ragaujam ivairesnio maisto ir tai jai patinka thumbup.gif



Atsakyti
jei didesnis vaikutis ir nevalgo tai labai gerai gliukozes vaikuciui duoti ,jin sako sukelia apetita mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes jau seniai prastai valgom, kai tik prasidejo bedos su skranduku, nuo kieto maisto, riaugeja po 10 kart i valanda net tarp maitinimu, tai mums taip sunku valgyt, o dabar ir su misinuku jau prastai darosi verysad.gif verysad.gif verysad.gif , svoris blogai auga, 7 men esam 7200g , o 8 jei bus +200g tai plosiu rankomis, nezinau nei ka bedaryti unsure.gif unsure.gif unsure.gif , jauciuos pavargus moraliskai ir vyra bei maze baigiu issekint su savo neravais ir maisto kisimais verysad.gif verysad.gif verysad.gif , jokie fintai nebepadeda blink.gif
P.S. Tyrimai geri, echoskopiskai viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(Dviveide @ 2009 03 18, 17:45)
Pasigirsiu, mergina visai jau neblogai pas mane valgo. Tik reikia atrinkt kas patinka. I mesiskas-darzovines kosytes namines teko det svoguniuko, nes kitaip nevalge. Avizine dribsniu kose verdu "ant" vandens su obuoliuku pora papjaustytu smulkiai ar tarkuotu ir dar kokia uogyte is saldiklio imetu (perku Nordic greit isverdama kose). Patinka Hipp varskytes ir jogurtukai, tai ir negailiu. Geria kompotukus mano darytus.

Maniškė irgi kai šią savaitę pradėjau duoti mėsytę geriau valgo, suvalgė NET 50 ml košės ir visą laiką pati žiojosi, o ne taip kaip anksčiau kad du kartus išsižioja, o paskui per apgaulę dar porą kartų įgrūdu. Juokingai atrodo, kad džiaugiuosi tais 50 ml, bet vis ne 20 ml doh.gif gal įsivažiuos po truputį.
Tokią avižinę košę ir aš verdu, jei obuolys dar saldus pasitaiko ir iš vis skanu thumbup.gif Bet kol kas 50 ml dar neperlipam

QUOTE(sraiges @ 2009 03 19, 15:09)
Mes jau seniai prastai valgom, kai tik prasidejo bedos su skranduku, nuo kieto maisto, riaugeja po 10 kart i valanda net tarp maitinimu, tai mums taip sunku valgyt, o dabar ir su misinuku jau prastai darosi  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif , svoris blogai auga, 7 men esam 7200g , o 8 jei bus +200g tai plosiu rankomis, nezinau nei ka bedaryti  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif , jauciuos pavargus moraliskai ir vyra bei maze baigiu issekint su savo neravais ir maisto kisimais  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif , jokie fintai nebepadeda  blink.gif
P.S. Tyrimai geri, echoskopiskai viskas gerai.

Noriu tave paguosti, kad nesate jau taip tragiškai maži, patikėk, dabar mes svėrėmės 7 mėn ir 11 d. ir turim tik 6 kg blink.gif piraugom nuo 6 mėn. tik 200 g. Bet stengiuosi ramiai į tai žiūrėti, gal ji tokios prigimties svorio nekaupia ir nevalgi, mažas skrandukas, nes pati maža. Gydytoja pasiūlė pasidaryt išmatų tyrimą, nunešėm žiūrėsim ką ten ras, gal dar reiktų bakteriją kokią paaugtinti, bet pas mus viduriukai ne laisvi, o kieti g.gif Dėl kietų viduriukų davė siuntimą pas chirurgą irgi nežinau ką jis ten žiūrės, sakė žarnyną kažkaip g.gif . O jum skranduko echo pas gastro darė?
Ir dar su kišimais maisto, tai kiek galiu save suvaldyti stengiuosi nekišti, na nevalgo tai nevalgo, jei nepavyksta apgauti ir burnytė nesižioja ir nekišu, bijau, kad nepradėtų sąmoningai priešintis šaukštui. Bet nervų tai ir man kainuoja. Jei būčiau garantuota, kad nevalgo nes nevalgi ir nėra jokios patologijos tai apsiraminčiau, bet negali būti garantuota, tai ir neramu
Atsakyti
QUOTE(Mintė @ 2009 03 20, 10:41)
Noriu tave paguosti, kad nesate jau taip tragiškai maži, patikėk, dabar mes svėrėmės 7 mėn ir 11 d. ir turim tik 6 kg  blink.gif  piraugom nuo 6 mėn. tik 200 g. Bet stengiuosi ramiai į tai žiūrėti, gal ji tokios prigimties svorio nekaupia ir nevalgi, mažas skrandukas, nes pati maža. Gydytoja pasiūlė pasidaryt išmatų tyrimą, nunešėm žiūrėsim ką ten ras, gal dar reiktų bakteriją kokią paaugtinti, bet pas mus viduriukai ne laisvi, o kieti  g.gif  Dėl kietų viduriukų davė siuntimą pas chirurgą irgi nežinau ką jis ten žiūrės, sakė žarnyną kažkaip  g.gif . O jum skranduko echo pas gastro darė?
Ir dar su kišimais maisto, tai kiek galiu save suvaldyti stengiuosi nekišti, na nevalgo tai nevalgo, jei nepavyksta apgauti ir burnytė nesižioja ir nekišu, bijau, kad nepradėtų sąmoningai priešintis šaukštui. Bet nervų tai ir man kainuoja. Jei būčiau garantuota, kad nevalgo nes nevalgi ir nėra jokios patologijos tai apsiraminčiau, bet negali būti garantuota, tai ir neramu

Niu jo, pas mus gan gera situacija tada ax.gif , stiprybes tau 4u.gif ir tikekimes kad mazyle nevalgi ir viskas jai yra gerai ir yra sveikute smile.gif , parasyk kai gausi tyrimu atsakymus, idomu kaip jums eisis ax.gif , o ar neduodi jai Bifolac'o kokio (gerosios bakterijos milteliais), nes maniskei labai gerai reguliuoja zarnyna ir kakutis geras, bet kai tik nebeduodu is karto kieteja viduriai, tai manau kad jis labai nuo to padeda ax.gif
Echo visu vidaus organu dare gastro ir zarnyna ir skranduka, pas mus viskas gerai issivyste, ir jus paidarykit, bet jau vizualiai pasakys ar issivyste viskas.
Atsakyti
Mums viduriai kietejo nuo ryziu, nebeduodu ir viskas thumbup.gif
Del nevalgymo, puikiai suprantu, as ir buvau i nevilti puolusi, ir nervai nebelaike, bet viskas praejo ax.gif Rasau tik is savo patirties, as pvz. kisdavau per prievarta maista, nes maniske is vis nevalge koses jokios, svoris neaugo, hemaglobinas krito. Po kazkurio laiko pradejo valgyti, nespeji duot. Po visu situ patyrimu, padariau isvada, kad ji pradejo koses valgyti, kai isdygo pirmas dantis. Dabar suvalgo nepasakyciau kad labai daug, po koki 100-120 g, bet man tai to uztenka. Svoris auga po truputi, ne po daug, po 300-400 g, bet nesuku sau galvos del to, nes mano ir didzioji tokia pati buvo, nors valge normaliai, nebuvo problemu, bet nebuvo stora, kaip ir sita, kaip sako manikenes is prigimties lotuliukas.gif
Mums jau virs 9 menesiu, greit 10, o sveriams vos 8400 g.

P.S. Del nevalgymo buvom nusiustos net pas Vingra, tai jo pasiulymas "Taikytis prie paneles ir ieskoti budu, kaip ja pamaitinti, nes valgyti kose turi butinai"
Atsakyti
QUOTE(sraiges @ 2009 03 20, 16:18)
Niu jo, pas mus gan gera situacija tada  ax.gif , stiprybes tau  4u.gif ir tikekimes kad mazyle nevalgi ir viskas jai yra gerai ir yra sveikute  smile.gif , parasyk kai gausi tyrimu atsakymus, idomu kaip jums eisis  ax.gif , o ar neduodi jai Bifolac'o kokio (gerosios bakterijos milteliais), nes maniskei labai gerai reguliuoja zarnyna ir kakutis geras, bet kai tik nebeduodu is karto kieteja viduriai, tai manau kad jis labai nuo to padeda  ax.gif
Echo visu vidaus organu dare gastro ir zarnyna ir skranduka, pas mus viskas gerai issivyste, ir jus paidarykit, bet jau vizualiai pasakys ar issivyste viskas.

jau žinom išmatų rezultatus, tai sakė viskas normoje, tik yra šiek tiek nesuvirškinto maisto. paskyrė pangrolio pagerti 2 savaites, jau geriam nepilna savaitė, tai kol kas nematau kažkokio pagerėjimo apetite.
Bifolacą duodu neištisai, bet pageriam porą savaičių padarau pertrauką ir vėl. Ir man atrodo,kad nuo jo ir apetitas geresnis.
Dėl kakučio tai dar buvom pas chirurgę, senė tokia, iškoliojo mane kad vaiką badu marinu, kad iš alkio nesitušitna ir kad jei ne žirniukais kakoja tai neužkietėję viduriai, o retai daro, nes neturi ką kakoti, o kai retai tai ir pakietėję, ir pilvą skauda. Kai pasakiau kad nevalgo ji tai nepatarė kaip pamaitintis, tik kartojo turit sureguliuoti dietą ir turit maitinti. Susinervinus buvau juodai, bet nusiraminau jau, nes taip bjauriai jaučiausi, atrodo, kad specialiai laikau vaiką alkaną doh.gif
Jei dabar pagėrus fermentų, ir pasirodžius pirmąjąm dantukui(jau atrodo ant dienų prasikals) reikalai su valgymu nepagerės, tai eisiu į KMUK pas gastro, tegul padarys tyrimus, gal ką patars.
Atsakyti
Kokį mišinuką geriausiai valgo jūsų nevalgiukai? Kuris skaniausias? Kurio suvalgo daugiausiai? laugh.gif




Valgom dabar nutrauktą MP, tai sekasi sunkiai verysad.gif per parą labai mažai suvalgo verysad.gif

Bandžiau duoti "kieto" maisto bet spjauna verysad.gif Svoris auga labai prastai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintė @ 2009 03 30, 17:37)
Bifolacą duodu neištisai, bet pageriam porą savaičių padarau pertrauką ir vėl. Ir man atrodo,kad nuo jo ir apetitas geresnis.

Sveikos! Mano mergyte nuo mazumes buvo nevalgiuke ir dabar mazai kas pasikeite. Pergyvenau labai, tyrimus ivairius daremes, ir pangroli ir ivairias gerasias bakterijas gerem. Galiausiai kai pasidarem zarnyno echo - buvo viskas gerai, gydytojui uzsiminiau, kad geriam bakterijas. Tai jis pasake - cia vaikui darote bloga paslauga, zarnynas pripras nebegaminti pats tu bakteriju. Tai as ir nebedaviau ju. Aisku, kai viduriuoja ar antibijotikus geriam, tai duodu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 04 06, 14:40)
Kokį mišinuką geriausiai valgo jūsų nevalgiukai? Kuris skaniausias? Kurio suvalgo daugiausiai? laugh.gif
Valgom dabar nutrauktą MP, tai sekasi sunkiai  verysad.gif  per parą labai mažai suvalgo  verysad.gif

Bandžiau duoti "kieto" maisto bet spjauna  verysad.gif Svoris auga labai prastai  verysad.gif



Mano mazoji nevalgiuke isvis nepripazino jokio misinuko... Isbandziau turbut visus. Gerdavo tik nutraukta MP, irgi labai mazai per para isgerdavo, po puslitri koki ir tai ne visada.... Priauginejo iki metu po 250-300g. Dabar po gimtadienio dar nesisverem, bet bus kazkur apie 8-8,5 kg.
Eina sau, kaip mane tas jos nevalgymas isvargino doh.gif uzeina jai laikotarpiai po kokias 2 savaites- valgo normaliai (na jos kiekiais normaliai, nelyginant aisku su bendraamziais), o paskui vel kokias 2 sav nieko negaliu i burna ikist. Pamato sauksta, iskart isterijos prasideda, klykia, raitosi, nesuprasi kas jai ten uzeina. Per prievarta vis po kelis saukstukus ikisu, bet kiekviena kart pacia sazine kankina, kad traumuoju vaika tokiu maitinimu doh.gif Bet tai ka daryt? Nebeismanau jau.
Atsakyti
saliuke pažįstama situacija doh.gif

puikiai suprantu tave, sunku mums mamos vaikus nevalgiukus auginti verysad.gif


aš jei pamatau, kad nenori nebeduodu, nesiūlau per prievartą doh.gif net ir tada, jei prieš tai puse dienos nevalgė unsure.gif verysad.gif
Atsakyti