Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai nevalgiukai

QUOTE(Dviveide @ 2009 02 17, 11:43)
Mano irgi panasiai suvalgydavo (apie 300ml MP), dazniausiai guledama vezime ir snausdama smile.gif Dabar jau 8men, o su kosytem iseina 600-700ml. Niu ir ka tu jai padarysi, kad nenori  doh.gif




Mano metinuke tiek suvalgo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(julitass @ 2009 02 15, 22:40)
zinau apie ta piena,bet negeria,net pora kartu buvau nupirkusi,tai mociute kava balino,kad laukan nemesti pinigu biggrin.gif  nu reiks ka nors daryti g.gif


O bandei misinuka skiest tiek, kad liktu tik kaip atsigerimas, o ne maistas?
Atsakyti
laba diena 4u.gif as taip pat auginu maziuka nevalgiuka verysad.gif Mevalgymas prasidejo nuo 2 menesiuko ir tesiasi iki dabar verysad.gif Ir dabar noint ikisti sauksteli koses reikia ojojoj kaip pavargti blush2.gif viskas jam neskanu na iskyrus vaisines tyreles, kuriu valgys tiek kiek duosi, o va nortmalaus maistelio ne...
Atsakyti
Pabandyk daryt mesyte su vaisinemis tyrelemis. Niu tipo vistiena su slyvomis, ar morku/obuoliu tyrele. O siaip gali apgaudinet, puse saukstelio kabini kruopienes, o ant galo saukstelio vaisines tyreles ar sumaisyt kruopu kose su vaisine tyrele:) As taip saviskei sumaitinu kvieciu kose pamaisius ja su brokoliu pirktine tyrele, o avizine kose su slyvu ar melyniu tyrele. Grikius duodu su obuoliu.
Atsakyti
QUOTE(Dviveide @ 2009 02 18, 18:43)
Pabandyk daryt mesyte su vaisinemis tyrelemis. Niu tipo vistiena su slyvomis, ar morku/obuoliu tyrele. O siaip gali apgaudinet, puse saukstelio kabini kruopienes, o ant galo saukstelio vaisines tyreles ar sumaisyt kruopu kose su vaisine tyrele:) As taip saviskei sumaitinu kvieciu kose pamaisius ja su brokoliu pirktine tyrele, o avizine kose su slyvu ar melyniu tyrele. Grikius duodu su obuoliu.

Tai gal labai jau mazute dukryte buvo, kad taip pavykdavo apgauti maitinant ax.gif Maniskes 1,1m jau neapgausi, viska supranta, renkasi ka valgyt, ko ne schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As daviau patarima mamai, auginanciai 6menesiu pipira smile.gif Tai gal apgaus smile.gif Maniske 8 menesiu ir jau po truputi mano apgaules perpranta. Na bet as atrandu kitu budu. Dabar "einamas" budas, valgyt pas mane ant ranku ir ziuret pro langa. Taip nejuciom ir 200ml suvalgo koses smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saliuke @ 2009 02 15, 22:47)
o mieganciai nebandei duoti? Manoji tokio amziaus tik miegodama valge... Pabudusiai buteliuko nei per kur neikisdavom. Irgi tik apie 400 ml suvalgydavo. O kaip svoris jusu? Auga normaliai?


Mano mergytei irgi tas metodas padeda - miegančiai. O dieną tai visai soskę spjauna, tai mama "atrado", kad galima neblogai su šaukšteliu sumaitinti - po truputį įpila, liežuvį pajudina, pasmakrę pakaso smile.gif ir nuryja lialia. Aišku tempai tai katastrofiški, kiekvienas maitinimas apie valandą doh.gif Ir rūginti daug reikia, bet per parą apie 500 - 600 suvalgo. Neįsivaizduoju iš ko tas vaikas gyvas unsure.gif
Atsakyti
Nu mes po truputi pradedam ziotis ir valgyti, bet taip sunkiai doh.gif
Pradejau duoti po 200 ml ozkos pieno 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes ir pas mane tos pacios problemos sunevalgymu prasidejo, pirma men valgem labai gerai ir 1 kg priaugom, nu dabar kas atsitiko tai neisivaizduoju suvalgo kokius 40-60 gr. ir prasideda isterijos . Kai bandau pakelti kad atsirugtu po to isvis buteliuko soskes nebeima isstumia su liezuviu, ir kai paskaiciavau per para suvalgo tik 500-550gr. Dabar maniskis turetu valgyt 5 kartus per para siandienajau kaip nenormali 8 kartus maitinau ir visviena tas pat 500 gr. per diena doh.gif
Atsakyti
Gal pilvuko bedos prasidejo? Suvalgo truputeli ir pradeda raizyt pilvuka sad.gif

Is savo patirties pasakysiu. Dazniau maitindama paros kiekio nepadidinsi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dviveide @ 2009 01 26, 13:13)
Pradzioje kose darydavau i avento buteliuka. Jis gi sugraduotas, tai ir zinojai tiksliai kiek suvalgo. O dabar, kad nesinervinciau is akies darau i nesugraduota indeli. Na mazdaug zinau, kad daugiau nei 200ml i ji telpa. Tai puse indelio iseina 100ml smile.gif

dar del maistelio matavimo pasiteirausiu.... bet ml ir gramai visada vienodai atitinka? g.gif nes pav mes valgom is negraduoto indelio darzoviene, tai pabandziau ipilti vandens 60 ml (is buteiuko graduoto) ir paemiau iskroviau pirktines tyreles kur raso 80 g., tai darzovienes as skaitau kad suvalgo tada 80 g ar kaip? g.gif
Atsakyti
Gramai ir ml vienodai tik vandens sutampa del jo tankio, o kito maisto nesutampa smile.gif
Atsakyti