Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir Ožiaragis

vienas kito reversas, sutart neįmanoma.
Atsakyti
QUOTE(`bamba @ 2010 07 14, 17:31)
as esu oziaragis thumbup.gif
Oziaragiai reikalauja is kitu daugiau, nei is saves - Taip ax.gif
Smulkmeniska - taip  blush2.gif
pedantiska - Ne schmoll.gif
linkusi i pesimizma - Ne schmoll.gif
uzsispyrusi ne tas zodis - TAIP TAP ir dar karta TAIP.  doh.gif
Visiska priesingybe veziams - Galbut g.gif
Kaip sutarti? - jei jau nesutari net ir nesistenk...niekas nepasikeis..tarkim jei man zmogus nepatinka tai geriau nesistenk prie manes derintis, bus tik blogiau..

o be viso to kodel neparasei geruju oziaragiu savybiu? tuomet manau pati atsakytum i savo klausima kaip sutarti smile.gif

Geros savybes-seimyniskas, atlieka darbus iki galo, atkaklus.
Gaila matyti , kaip zmogus del smulkmenu ne tik, kad save eda, bet dar ir aplinkinius i tai itraukia. (vel bloga savybe)
Atsakyti
QUOTE(frankie @ 2010 07 17, 20:00)
vienas kito reversas, sutart neįmanoma.



Kodel taip manai? Viskas įmanoma, jei tik yra noras tongue.gif Aš vėžys, mano jaunuolis ožiaragis. Daugelis sakė, kad labai skirtingi zodiako ženklai, bet mes du labai panašūs biggrin.gif Kartais net kalbėt nereikia, suprantam vienas kitą iš akių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(psyxe @ 2010 09 04, 09:33)
Kodel taip manai? Viskas įmanoma, jei tik yra noras  tongue.gif Aš vėžys, mano jaunuolis ožiaragis. Daugelis sakė, kad labai skirtingi zodiako ženklai, bet mes du labai panašūs  biggrin.gif Kartais net kalbėt nereikia, suprantam vienas kitą iš akių  wub.gif

Jus pora?
Atsakyti
QUOTE(dopa @ 2005 07 26, 00:59)
Na būtent tokia pora mes esame: jis - vėžys, aš - ožiaragis. Žinai, mano manymu mes visai nebloga pora. Man patinka jo šeiminiškumas, meilė vaikui. Tai begalo geras žmogus. Aš gal tokia griežtesnė, bet jis moka mane nuraminti. Tiesa tai, kad tarkim vat darbe jis yra vienas žmogus, o namie jau kitas. Stebint kaip jis dirba, atrodo jis man toks labai reiklus žmogus, teko mums kartu dirbti jis buvo man kaip ir viršininkas, tai mane spaudė smarkiai, o štai namie tironas pavirsdavo švelniu katinu. Tai žmogus mėgstantis vienatvę, jei turi kokių problemų tai nori jas spręsti vienas pats, o aš aišku noriu padėti, nuolat klausinėdama jį tik dar labiau sunervinu ir mes tada suipykstam. O štai kai man sunku, noriu artumo ir išsikalbėjimo su juo. Na vat tokia pora mes esame, o kaip jūs?


galėčiau padaryti copy/paste biggrin.gif

neslėpsiu - pykstamės ir daug, bet tie charakterių skirtumai nėra blogai. daug metų kartų ir jau žinom kaip kokioje situacijoje elgtis, kaip kam prie ko prisitaikyti ir t.t. tame ir yra santykių stiprybė cool.gif visada lengviausia pabėgti, o jei nori būti kartu - turi įveikti kalną ir pasiekti viršūnę ax.gif
mes laimingi cool.gif beje su metais vis lengviau. atrodo kas dien vis saldžiau gyventi - reik paklausti ar ir jam taip pat biggrin.gif


sėkmės 4u.gif
vėžys ir ožiaragė mirksiukas.gif

QUOTE(dopa @ 2005 08 04, 00:24)
na as tai kazkodel nesu tvarkinga.... ax.gif  blush2.gif


kaip kovojau su jo netvarkingumu, kad net persistengiau doh.gif
finiše jis mane dabar nervina lotuliukas.gif

aš mėgstu tvarką, bet pritingiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Exit: 10 spalio 2010 - 17:31
Veziuke ir oziaragis, jau 8 su virsum metu kartu blink.gif
2 kart skyrybos, nekenciu ir myliu ji doh.gif blink.gif
Atsakyti
Va as taip pat esu oziaragis,o mano vyras vezys. Jis ramesnis uz mane,as kartais kai parodau savo ozius jam tenka sleptis biggrin.gif bet sutariam labai gerai,nors aisku pasitaiko ir pykciu,bet tokiu buitisku ir juokingu smile.gif manau oziaragiu ir veziu poros gana gerai sugyvena ir vienas prie kito prisitaiko wink.gif
Atsakyti
Aš - vėžys, o vyras - ožiaragis. Jau 10 metų kartu.
Daug pykstamės, taikomės, kartais jo nekenčiu, o kartais jį dievinu. Aš be galo jausminga, manyje daug emocijų, o jis labai šaltas ir kartais tas šaltumas labai nervina ax.gif
Atsakyti
As Vezys, vyras Oziaragis 4u.gif viskas puiku tongue.gif buna , kad pasipykstam, bet 8 metai kartu gyvenam ir esam laimingi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitte: 15 rugsėjo 2011 - 18:23
As irgi tipiskas vezys, vyras oziaragis ir mudu jau 10metu kartu...Aisku nebuna namu be dumu, bet pykstames retai thumbup.gif
Atsakyti
Pas mus irgi : as-veziuke, vyras-oziaragis.Jau 11 metu kartu wub.gif
Nors anksciau kiek kur esu skaicius- tai visiskai priesingi zenklai ir santuokinis rysys neimanomas arba nieko gero neprognuozantis g.gif
Bet mes tikrai priesingi, na bet gal tuo ir papildom vienas kita,nes svarbiausios vertybes- tos pacios.
MB tai 4 mano sutiktas vyras -oziaragis. Jie kazkaip traukia mane kaip magnetai g.gif Tikslo siekiantys darboholikai,praktiski, vietoj nenustygstantys ir kartu tokie mislingi ... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2012 01 25, 23:21)
Pas mus irgi : as-veziuke, vyras-oziaragis.Jau 11 metu kartu wub.gif
Nors anksciau kiek kur esu skaicius- tai visiskai priesingi zenklai ir santuokinis rysys neimanomas arba nieko gero neprognuozantis  g.gif
Bet mes tikrai priesingi, na bet gal tuo ir papildom vienas kita,nes svarbiausios vertybes- tos pacios.
MB tai 4 mano sutiktas vyras -oziaragis. Jie kazkaip traukia mane kaip magnetai g.gif  Tikslo siekiantys darboholikai,praktiski, vietoj nenustygstantys ir kartu tokie mislingi ... wub.gif


Esme gal butu tame, kad veziukes daznai , gerai sutaria su kitais zodiako zenklaus, asmeniskai man nekyla problemu, bet su artimu zmogumi kiek kitaip doh.gif
Atsakyti