Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir Ožiaragis

QUOTE(mereveja @ 2007 09 10, 14:17)
hihihih 4u.gif  Tikrai paskaičiau, ir žiūriu, kad manasis brangutis irgi tipiškas vežys... biggrin.gif  Labai geras, ramus, jautrus - šeimos žmogus. Minusus galėčiau išskirti - mėgsta daryti atvirkščiai nei sakai, na ne veltui vežys. Kai susipykstam - man reikia pirmai eiti kalbeti, nes jis gali nekalbeti ilgai biggrin.gif  O siaip oziaragio ir vezio draugyste manau labai gera: nes as esu uzsiplieskianti, aiskinanti, tvarkanti viska, o jis "sugeria" mano uzsiplieskimus, nuramina...ir labai retai pliekiames kartu biggrin.gif  Apskritai beveik neispykstam, tik pasiginčyjam biggrin.gif

Aš irgi ožiaragė, vyras - vėžys - geras, jautrus, bet jau su tuo darymu atvirkščiai tai tikrai biggrin.gif geriau tada jau sakau taip, kaip man nereikia, kad padarytų taip, kaip reikia lotuliukas.gif


QUOTE(Garbanele @ 2007 11 11, 01:16)
As apakusi perskaicius jusu pasisakymus apie vyrus vezius!
Visu pirma maniskis visiskai ne seimos zmogus, buti namie jam pati didziausia kancia! Antra pats didziausias mergisius, koki kada esu sutikusi gyvenime!
Kad pedantas tai labai! megsta tvarka ir ypac megsta nurodyneti kur ka sutvarkyti, kur kas ne taip padeta!  doh.gif
Labai nenusakomo budo, nezinosi kas jam sauna i galva ir stacia galva puola tai daryti... turim vaikuti, myli jis ji begalo, bet buti su juo jam mazu maziausiai reikia, kaip beje ir su manim! Megsta aptarineti mano apranga (kai tame reikale nieko neismano). Dieve, nera dienos, nera akimirkos, kad nesipyktumem!
Ar kada skaitet apie zodiako zenklus ir ju atitikima porose? ne? paskaitykit! moteris oziarage, o vyras vezys jokiu budu negali buti kartu...tai visiskai skirtingos stichijos...visiskai skirtingas poziuris i gyvenima. Sutinku, kad tokios poros nera pilnavertes! Kaip bebutu gaila, sitaip tempiam jau 6 metai...Kaip noretusi sita saltakrauji iskeisti i koki jautuka  ax.gif  blush2.gif

Va čia tai tikrai netipinis vėžys blink.gif Gal gimęs jau sankirtoje su kitu ženklu? Kiek teko dvynių pažinot, tai panašūs į jūsų aprašymą ir liūtus kelis tokius žinau ax.gif Arba jau čia labai smarkiai veikia genai....

QUOTE(goshke @ 2008 03 26, 19:52)
Ištiesų ir man atrodo kad vėžys ir ožiaragis nesuderinami porose, per daug neatitikimų tarp jų su laiku atsiranda, liubov iš pradžių ojojoj, kogero dėl to kad priešingybės viena kitą papildo, bet po to ... per daug neatitikimų tarp jų, nesuderinamumas kažkoks gaunasi. Mano mama-vėžys ir jos vyras (man patėvis)-ožiaragis. Ačių dievui po 15 nesantaikos metų išsiskyrė, nebūdavo dienos kad nesipjautų, o į pabaigą išvis ant proto krito... Bloga kombinacija. Žinau ir dar keletą tokių pavyzdžių ir nė vieno gražaus. Tai ne nesuderinami charakteriai, o tiesiog požiūrių neatitikimas, negalėjimas rasti vieno bendro kelio gyvenime. Liūdniausia kad tokiu atveju kenčia ne patys kaltininkai (ožiaragis ar vėžys), bet jų vaikai...


Na tikrai nemanau, labai daug priklauso nuo žmonių, iš kokių jie šeimų, koks buvo jų auklėjimas, kokias vertybes ir savybes išssiugdė mirksiukas.gif Ir aišku, kaip moka tarpusavyje bendrauti smile.gif Negalima lyginti pagal vieną porą schmoll.gif Mes su vyru vasarą bus 10 metų kaip kartu 4u.gif
Atsakyti
Kiek teko dometis įdomumo dėlei visur raso kad vėžio ir ožiaragio santuoka neimanoma jokiais atvejais.
Bet mes kartu jau 10 metu, vede jau 5 metai. Buvo visko nuo skaudziu iki laimes asaru.
bet dar gyvenam kartu ir nepalnuojam kad negyvensime.

P.S. Aš vėžys, žmona - ožiaragis.
Atsakyti
QUOTE(Kurmaitiene @ 2007 07 20, 14:23)
Toks jausmas, kad apie maniškį parašei  blink.gif  blink.gif  Na tikrai nelengva su tais ožiaragiais, matau iš veido, kad kažkas jam negerai,  vistiek ginčysis iki nukritimo ir sakys, kad viskas gerai,  viską savy laiko ožiukas, o man širdį skauda, noriu paguosti ar padėti, o nežinau kas yra ir kodėl, nes tyli kaip maryte melnikaite.. Kai susipykstam aš noriu išsiaiaškint problemą, o jis užsidaro ir išvis nebesišneka.. Beto nesupranta jis mano vėžiškų nuotaikos kaitų ir emocijų, aš karštakošė, jis šaltakraujis... Nu bet buityje su juo jokių problemų, ir kambarius sutvarko, ir valgyt padaro, ir į parduotuvę nueina, beje viską daro neprašomas.. Rūpestingas labai, švelnus, ūkiškas vyras. Tik va man karts nuo karto romantikos norisi, komplimentų,  o iš jo tai nesulauksi niekada  schmoll.gif  Kartais pazyziu, kad gėlių nedovanoja, tai sako duosiu pinigų nueik nusipirk pati....  blink.gif Va toks jis pas mane ūkiškas ir visiškai neromantiškas... Ožiaragiai turbūt dėl savo neromantiškumo ir nemokėjimo rodyt dėmesį būtų patys blogiausi meilužiai, tačiau jie yra patys geriausi vyrai  thumbup.gif  thumbup.gif

oi kiek daug panasumu! abu labai uzsispyre ir nezinai, kada audra gali ateiti, bet lygiai viskas taip pat ir nurimsta lotuliukas.gif
kaip vyras jis nuostabus, tik daznai perlenkia viska. ypac, kas del darbu ar panasiu reikalu. baisiai atsakingas ir uzsispyres, kas vienu atveju mane labai zavi, bet kitu - sunku ziureti, kai pats zmogus save kankina.
kazkada kazkur skaiciau, kad oziaragis+vezys arba labai sugyvena, arba labai nesugyvena, vidurkio nebuna. as tai manau, kad labiausia vienija poziuris i seima mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Paranormali @ 2007 12 18, 19:46)
biggrin.gif As vezys vyras oziaragis. Kol kas gyvenam, na jis gerokai vyresnis uz mane, ale gal todel labai jau stabilus. Sutariam labai, net gal per labai. As esu tokia parase i galva darom , gaminam....... O jis viska planuoja, o tas man nervus gadina. Jam blyn viskas turi buti suplanuota, o man tu planu simtas metu nereikia. Jis kartais pastabdom mane , kad nenuplikciau, ale tuom nusipelno mano burbejimo akimirku......

va cia tai tikra tiesa! veziukai labiau svajotojai, o oziaragiai turi jausti tvirta pagrinda po kojomis, buti uztikrintas tuo, ka daro, rupinasi savo ir seimos ateitimi. uz tai savo vyra ir labai myliu wub.gif
Atsakyti
žinau vieną porą tokią,mano draugė ožiaragė,o jos draugas vėžys.Kol inai bangų nekelia viskas tvarkoj,apskritai stebiuos kaip inai taip nusileidžia jam,kaip savos nuomonės neturėdama,jo pavydas kažkoks nerealus,jei kviečia pas save mane,tai jau žiūriu kad tik ko neleptelčiau,nes paskui akių žvairavimas didžiausias,tardymas ir pan.,tik ir taiko progos,kad išgėrus ką nors "baisaus" papasakočiau apie savo draugę biggrin.gif žodžiu,toks vaizdas,kad susirado mergiotę,kuri jam paklus,nedarys kas jam nepatinka(jis nepasako,kas jam nepatinka,o iškart draudžia)ir gyvens laimingai.jis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmaitiene @ 2007 07 20, 14:23)
Toks jausmas, kad apie maniškį parašei  blink.gif  blink.gif  Na tikrai nelengva su tais ožiaragiais, matau iš veido, kad kažkas jam negerai,  vistiek ginčysis iki nukritimo ir sakys, kad viskas gerai,  viską savy laiko ožiukas, o man širdį skauda, noriu paguosti ar padėti, o nežinau kas yra ir kodėl, nes tyli kaip maryte melnikaite.. Kai susipykstam aš noriu išsiaiaškint problemą, o jis užsidaro ir išvis nebesišneka.. Beto nesupranta jis mano vėžiškų nuotaikos kaitų ir emocijų, aš karštakošė, jis šaltakraujis... Nu bet buityje su juo jokių problemų, ir kambarius sutvarko, ir valgyt padaro, ir į parduotuvę nueina, beje viską daro neprašomas.. Rūpestingas labai, švelnus, ūkiškas vyras. Tik va man karts nuo karto romantikos norisi, komplimentų,  o iš jo tai nesulauksi niekada  schmoll.gif  Kartais pazyziu, kad gėlių nedovanoja, tai sako duosiu pinigų nueik nusipirk pati....  blink.gif Va toks jis pas mane ūkiškas ir visiškai neromantiškas... Ožiaragiai turbūt dėl savo neromantiškumo ir nemokėjimo rodyt dėmesį būtų patys blogiausi meilužiai, tačiau jie yra patys geriausi vyrai  thumbup.gif  thumbup.gif

na ir as skaitau ir toks jausmas kad cia kalba eina tiesiogiai apie maniski bigsmile.gif
Atsakyti
...prisiskaiciau smile.gif,
ryt sausiu i turgeli geliu bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
As oziaragis. Na as neiskenciau ir jau trecia karta palikau savo vezi... Manau seima tikrai labai daug „duoda“. Mano ekso tevas alkoholikas-statybininkas, o mama tyli namu „verge“, visa laika sokinejo apie savo vienturti suneli, o tas gulejo pilva „isvertes“. Draugavom 7 metus, taip ir nesusituokem. Na taip, vezys labai geras zmogutis, bet kazkodėl visiems kitiems, bet ne man. Man jis buvo geras zodziais (labai daznai sakydavo, kad myli) bet darbais... Tam nuolat priestaraudavo. Pataikiau ant zmogaus, kuriam draugai ir alkoholis buvo viskas, nes labai bijojo pasenti-tiksliau suaugti (visi draugai zymiai jaunesni, stilius, mastymas ir pan.)... Buvo ziauru... Kai pradeda gerti, tai niekaip negali sustoti, mego buti demesio centre ir ramiai niekad negaledavo praleisti vakaro-jam neidomu. Jokios romantikos, jokiu dovaneliu– nes jam to nereikia (tuo pasiteisindavo ir niekaip nepavyko isaiskinti, kad TO REIKIA MAN!!!), slege baisi rutina. Gyvenimas kartu buvo labai sunkus. Nemego tvarkytis, bet reikalavo tvarkos, visa buiti uzkrove man ant peciu-nepajegiau visko speti viena, pavargau, o jis issiilsejes visa savaitgali „prauliavodavo“.. Nepasiryzau su tokiu zmogum kurti ateities, nors labai mylejom viens kita. Norejau daugiau is zmogaus, o jam buvo tiesiog patogu prie kantraus, toleruojancios jo ydas, zmogaus. Jauciau, kad be jo gyventi negaliu, bet ir su juo buvo neimanoma... Edemes kaip suo su kate verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
mes irgi oziaragis ir vezys, kazkaip per laika nusigludinom charakterius:)
Atsakyti
As -oziarage, vyras - vezys. Daug panasumu radau jusu aprasymuose. Mes gerai sutariame. Gera matyt, kad yra tiek daug panasiu poru smile.gif
Atsakyti
as esu vezys,o maniskis,na ex oziaragis.tai galiu pasakyti,kad pradzioj buvo gerai, bet pradejus kartu gyventi istempem 2metus. kas liecia buiti, tai sutarem labai gerai,jokiu buitiniu pykciu, bet kas liecia santykius tai nesutardavom. jiskaip gyvsidabris-jo visur turi buti pilna, nebudavo dienos,kad jis neislektu kur su draugeliais,o as ramesne, man geriau namuose- savo tvirtoveje.as jau kalbejau apie seima, santuoka, o jam tik vejai galvoje. kaip sakoma apie oziaragius, kad jie seimos zmones, darboholikai, tai maniskis ne velnio toks nebuvo. taip tesem tesem kol nusprendem, kad per daug skirtingi musu poziuriai i seima, i vertybes, i karjera, man reikia romantikos, man reikia jaustis mylimai, o jis kaip ozys nesugebejo to parodyti ir finale po 6 metu buvimo kartu mes issikyrem
Atsakyti
Oziaragiai reikalauja is kitu daugiau, nei is saves.Smulkmeniski, pedantiski, linke i pesimizma,uzsispyre ne tas zodis. Visiska priesingybe veziams.Kaip sutarti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(alisia28 @ 2010 05 24, 08:45)
Oziaragiai reikalauja is kitu daugiau, nei is saves.Smulkmeniski, pedantiski, linke i pesimizma,uzsispyre ne tas zodis. Visiska priesingybe veziams.Kaip sutarti? g.gif


as esu oziaragis thumbup.gif
Oziaragiai reikalauja is kitu daugiau, nei is saves - Taip ax.gif
Smulkmeniska - taip blush2.gif
pedantiska - Ne schmoll.gif
linkusi i pesimizma - Ne schmoll.gif
uzsispyrusi ne tas zodis - TAIP TAP ir dar karta TAIP. doh.gif
Visiska priesingybe veziams - Galbut g.gif
Kaip sutarti? - jei jau nesutari net ir nesistenk...niekas nepasikeis..tarkim jei man zmogus nepatinka tai geriau nesistenk prie manes derintis, bus tik blogiau..

o be viso to kodel neparasei geruju oziaragiu savybiu? tuomet manau pati atsakytum i savo klausima kaip sutarti smile.gif
Atsakyti