Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir Ožiaragis

QUOTE(introdusa @ 2005 08 09, 11:14)
sveikos,
aš -ožiaragė,bet labiau pagal charkterį panaši į ožką, vyras - vėžys.
aš -tikras uraganas, greit susinervinu, greit apsiraminu,jis nuolat ramus kaipbelgas,niekada nepanikuoja.
aš pedantė,griežta ir punktuali, jis - plaukioja padebesiais....
aš plepė,per vakarelius daug triukšmauju,mano vyro niekada nesimato,jis tilusir santurus.
Mes kaip saulė su mėnuliu, kaipliusas su minusu, bet mes daug laiko kartu ir mums labai gerai abiem....

O, parasei, kaip apie mane su vyru! As oziarage, jis - vezys. Mes visiskai skirtingi, kartais mums labai sunku buti kartu, bet vienas be kito negalime gyventi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalija... @ 2006 06 25, 12:55)
Sveikutes!
Veziai vyrai labai geri zmones.Bet va vienas minusas: arba jie buna seimos zmones arba mergisiai!

As apakusi perskaicius jusu pasisakymus apie vyrus vezius!
Visu pirma maniskis visiskai ne seimos zmogus, buti namie jam pati didziausia kancia! Antra pats didziausias mergisius, koki kada esu sutikusi gyvenime!
Kad pedantas tai labai! megsta tvarka ir ypac megsta nurodyneti kur ka sutvarkyti, kur kas ne taip padeta! doh.gif
Labai nenusakomo budo, nezinosi kas jam sauna i galva ir stacia galva puola tai daryti... turim vaikuti, myli jis ji begalo, bet buti su juo jam mazu maziausiai reikia, kaip beje ir su manim! Megsta aptarineti mano apranga (kai tame reikale nieko neismano). Dieve, nera dienos, nera akimirkos, kad nesipyktumem!
Ar kada skaitet apie zodiako zenklus ir ju atitikima porose? ne? paskaitykit! moteris oziarage, o vyras vezys jokiu budu negali buti kartu...tai visiskai skirtingos stichijos...visiskai skirtingas poziuris i gyvenima. Sutinku, kad tokios poros nera pilnavertes! Kaip bebutu gaila, sitaip tempiam jau 6 metai...Kaip noretusi sita saltakrauji iskeisti i koki jautuka ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanele: 11 lapkričio 2007 - 00:19
QUOTE(Garbanele @ 2007 11 11, 01:16)
Kaip noretusi sita saltakrauji iskeisti i koki jautuka  ax.gif  blush2.gif


O jautukai geri? biggrin.gif Siaip veziai nesaltakraujiski, jums teko kazkoks netipinis ax.gif Trumpai sakant, ir as prisideciau prie apibudinimo, kad vyras vezys - gerasirdis zmogus, kuriam labai svarbu seima. Nors nepasakyciau, mano atveju, kad prie vaiku "limpa" ar jie prie jo rolleyes.gif
Atsakyti
biggrin.gif As vezys vyras oziaragis. Kol kas gyvenam, na jis gerokai vyresnis uz mane, ale gal todel labai jau stabilus. Sutariam labai, net gal per labai. As esu tokia parase i galva darom , gaminam....... O jis viska planuoja, o tas man nervus gadina. Jam blyn viskas turi buti suplanuota, o man tu planu simtas metu nereikia. Jis kartais pastabdom mane , kad nenuplikciau, ale tuom nusipelno mano burbejimo akimirku......
Atsakyti
QUOTE(Garbanele @ 2007 11 11, 00:16)
...Kaip noretusi sita saltakrauji iskeisti i koki jautuka  ax.gif  blush2.gif

Arba mergele biggrin.gif aslabaitraukiu vyrus mergeles, beje kaip ir jie mane, na kaip magnetas praktiskai. Kiek draugu, tai mergeles ir veziai ax.gif

QUOTE(Izabele @ 2007 11 15, 19:32)
O jautukai geri?  biggrin.gif Siaip veziai nesaltakraujiski, jums teko kazkoks netipinis  ax.gif Trumpai sakant, ir as prisideciau prie apibudinimo, kad vyras vezys - gerasirdis zmogus, kuriam labai svarbu seima. Nors nepasakyciau, mano atveju, kad prie vaiku "limpa" ar jie prie jo rolleyes.gif

man su jautukais tai nelabai...Jautukai vyrai labai sunkus...
Atsakyti
Net juokas ima paskaicius biggrin.gif taip daug panasumu i mus! As oziaragis, o maniskis-vezys smile.gif as greit uzsidegu, greit ir nusiraminu, taciau ir uzsispyrus.. O mano veziukas, tai jei jau uzpyko, tai ir nekalba smile.gif O man kaip oziaragei, baisiai sunku nusilauzti tuos ragiukus ir pirmai kalbet..Jei ne mano pirmi zingsniai, tai turbut ir galas but... doh.gif o dar ten apie tuos vezius-mergisiu... unsure.gif na,maniskis tai tikru tikriausias mergisius buvo.. (dziaugiuos,kad tada jo nepazinojau,buciau ne neprasidejus..), bet va, kai susipazino su manimi, tai visi patvirtino (jo draugai, seima,jis pats ir tai akivaizdu), kad pasikeite 100%! Tapo tikru tikriausiu seimos zmogum blush2.gif net i viska rimciau ziuri nei as, daugiau svajoja, sneka... O kazkur skaiciau,kad sie zenklai nesuderinami smile.gif na, mes tai puikiai sutariam.. Jokiu dideliu barniu...
Atsakyti
as veziukas,jis ozeragis ir dar ozio metais,labiau nepakenciamo zmogaus turbut pasaulyje nera,pastoviai iesko prie ko prisikabint ir randa,sake kazkada-as ir prie stulpo prisikabinciau,ner dienos be pykciu,ir siautejam tai oi oi,bet va jau 8 metai kartu,turbut jau nekenciam vienas kito:)o gal dar labiau mylim,bet kad skirtingi,tai visais atzvilgiaias doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanele @ 2007 11 11, 01:16)
As apakusi perskaicius jusu pasisakymus apie vyrus vezius!
Visu pirma maniskis visiskai ne seimos zmogus, buti namie jam pati didziausia kancia! Antra pats didziausias mergisius, koki kada esu sutikusi gyvenime!
Kad pedantas tai labai! megsta tvarka ir ypac megsta nurodyneti kur ka sutvarkyti, kur kas ne taip padeta!  doh.gif
Labai nenusakomo budo, nezinosi kas jam sauna i galva ir stacia galva puola tai daryti... turim vaikuti, myli jis ji begalo, bet buti su juo jam mazu maziausiai reikia, kaip beje ir su manim! Megsta aptarineti mano apranga (kai tame reikale nieko neismano). Dieve, nera dienos, nera akimirkos, kad nesipyktumem!
Ar kada skaitet apie zodiako zenklus ir ju atitikima porose? ne? paskaitykit! moteris oziarage, o vyras vezys jokiu budu negali buti kartu...tai visiskai skirtingos stichijos...visiskai skirtingas poziuris i gyvenima. Sutinku, kad tokios poros nera pilnavertes! Kaip bebutu gaila, sitaip tempiam jau 6 metai...Kaip noretusi sita saltakrauji iskeisti i koki jautuka  ax.gif  blush2.gif

Ištiesų ir man atrodo kad vėžys ir ožiaragis nesuderinami porose, per daug neatitikimų tarp jų su laiku atsiranda, liubov iš pradžių ojojoj, kogero dėl to kad priešingybės viena kitą papildo, bet po to ... per daug neatitikimų tarp jų, nesuderinamumas kažkoks gaunasi. Mano mama-vėžys ir jos vyras (man patėvis)-ožiaragis. Ačių dievui po 15 nesantaikos metų išsiskyrė, nebūdavo dienos kad nesipjautų, o į pabaigą išvis ant proto krito... Bloga kombinacija. Žinau ir dar keletą tokių pavyzdžių ir nė vieno gražaus. Tai ne nesuderinami charakteriai, o tiesiog požiūrių neatitikimas, negalėjimas rasti vieno bendro kelio gyvenime. Liūdniausia kad tokiu atveju kenčia ne patys kaltininkai (ožiaragis ar vėžys), bet jų vaikai...
Atsakyti
Na mes su vyru ir pikstames ir taikomes,abu uzsispyre,kai as rodau savo ragus jis tyli.siaip vyras tingi tvarkytis,stengiasi issisukti nuo darbu.tylenis prie svetimu. biggrin.gif
Atsakyti
Man labai patinka vienas "vezys" ax.gif As esu oziarage, tai kaip mergaites ji sudominti? wub.gif
Atsakyti
Sveikutes, as taip pat oziarage o maniskis veziukas smile.gif
kaip jo mama juokias, sako susitiko vienas raguotas kitas tas kur atbulai viska daro, sako gera is jusu porele ir juokias:d o siaip sakyciau gerai sutariam, pasypykt megstam bigsmile.gif box.gif bet siaip viskas nuostabu:D
Atsakyti
musu seimoje as oziaragis, vyras vezys, esam labai skirtingi, bet tai yra labai gerai, nes priesingu atveju tikriausiai senai butume issiskyre biggrin.gif . As labai greit isiplieskiu ir kai supykstu beveik niekada pirma nesitaikau, tai jei ne gerasirdis vyras nezinia kaip butu..seimoje tai jis mano svajoniu vyras, ramus, myli vaikuti be galo be krasto, visada pasirenges padeti, net neprasomas jei mato, kad kazko reikia iskart paduoda, ar padaro 4u.gif . Per barnius jis visada islieka ramus, jei taip nebutu tai turbut indai skraidytu..teko man anksciau draugauti su kitais tai visalaik budavo barniai, skirdavaus ir taikydavaus kiekviena diena, galvojau, kad isvis viena liksiu, nes nemoku su tais vyrais sutarti doh.gif , bet va sutikau savaji veziuka ir viskas labai gerai..aisku, kaip ir kiekvienoje seimoje, visko buna, bet geresnio varianto tikrai neisivaizduoju wub.gif Bet siaip tai nezinau ar vien zodiako zenklas viska nulemia, nes mano tevai abu veziai yra bet tooookie skirtingi...
Atsakyti