Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir Ožiaragis

Vat maniskis vezys, o as oziaragis. Nezinau, gal taip ir turi buti, bet kartais as jo nesuprantu. O kartais atrodo, kad mes skaitome viens kito mintis. Vat dabar ir suprask, ar tai gimimo datos su tuo susijusios. Gal ir cia yra tokiu poru. Ar jos gerai gyvena, ar pykstasi, o gal tiesiog negali buti kartu. Ka apie tai manot?
Apie veziukus pasiskaiciau- seimos zmones, bet kaip jie bendrauja su oziaragiais? 4u.gif
Atsakyti
Na būtent tokia pora mes esame: jis - vėžys, aš - ožiaragis. Žinai, mano manymu mes visai nebloga pora. Man patinka jo šeiminiškumas, meilė vaikui. Tai begalo geras žmogus. Aš gal tokia griežtesnė, bet jis moka mane nuraminti. Tiesa tai, kad tarkim vat darbe jis yra vienas žmogus, o namie jau kitas. Stebint kaip jis dirba, atrodo jis man toks labai reiklus žmogus, teko mums kartu dirbti jis buvo man kaip ir viršininkas, tai mane spaudė smarkiai, o štai namie tironas pavirsdavo švelniu katinu. Tai žmogus mėgstantis vienatvę, jei turi kokių problemų tai nori jas spręsti vienas pats, o aš aišku noriu padėti, nuolat klausinėdama jį tik dar labiau sunervinu ir mes tada suipykstam. O štai kai man sunku, noriu artumo ir išsikalbėjimo su juo. Na vat tokia pora mes esame, o kaip jūs?
Atsakyti
QUOTE(dopa @ 2005 07 25, 23:59)
Na būtent tokia pora mes esame: jis - vėžys, aš - ožiaragis. Žinai, mano manymu mes visai nebloga pora. Man patinka jo šeiminiškumas, meilė vaikui. Tai begalo geras žmogus. Aš gal tokia griežtesnė, bet jis moka mane nuraminti. Tiesa tai, kad tarkim vat darbe jis yra vienas žmogus, o namie jau kitas. Stebint kaip jis dirba, atrodo jis man toks labai reiklus žmogus, teko mums kartu dirbti jis buvo man kaip ir viršininkas, tai mane spaudė smarkiai, o štai namie tironas pavirsdavo švelniu katinu. Tai žmogus mėgstantis vienatvę, jei turi kokių problemų tai nori jas spręsti vienas pats, o aš aišku noriu padėti, nuolat klausinėdama jį tik dar labiau sunervinu ir mes tada suipykstam. O štai kai man sunku, noriu artumo ir išsikalbėjimo su juo. Na vat tokia pora mes esame, o kaip jūs?

Zinok pas mus panasiai biggrin.gif Karta buvau pas ji darbe. Zinok kaip nepazistamas zmogus. Visai kitaip elgiasi negu namuose. O siaip tai musu santykiai geri. Aisku, kartais pasipykstam... Tik yra vienas laaabai didelis minusas. As nemoku ilgai tyleti, o jis gali kad ir savaitemis nesneketi blink.gif Tai vat.
Bet man idomu. Negi mes tik dvi tokios?
Atsakyti
Ožiaragė ir Vėžys

Jūs esate tikras tėvelis, Vėžys - mamytė, nesvarbu, kaip jūs atrodote! Jūs abu turite nuostabius tėviškus sugebėjimus ir manote, kad rūpinimasis kitais yra natūralus dalykas. Jei tai skamba šiek tiek nuobodžiai, atminkite, kad priešingybės traukia viena kitą. Jūsų laukia daug įdomių dalykų. Jūs turite tas pačias vertybes gyvenime, o svarbiausios iš jų yra namai ir finansinis saugumas. Vėžio susižavėjimas yra tai, ko reikia jums, mėgstančiam, kad kas nors jumis rūpintųsi. Jūsų žemiškas pragmatizmas yra tai, ko trūksta Vėžiui. Santuoka beveik garantuota. Neverta net sakyti, kad jūsų vaikai bus pradėti jau pirmąją dieną.

4u.gif
Atsakyti
o pas mus tai as veziuke, o mano draugas oziaragis ax.gif kazkur skaiciau kad oziaragiai net pedantiskai tvarkingi, taciau as saviskio ne trupucio negaliu ismokyti tvarkingumo g.gif ar cia man taip vienai nesiseka cry.gif uzsispyres net labiau uz mane veze, jei nuspres daryti pagal save tai niekaip neitikinsi nuomones pakeisti ir dar darboholikas tikras, jei jau imsis darbo tai padarys ji iki galo ir gerai
Atsakyti
na as tai kazkodel nesu tvarkinga.... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
As tai ptvarkau kartais, bet va maniskis tai tikras pedantas. Jeigu ka blogai padarau- iskart pataiso biggrin.gif Ir valgyt padaro ir namus sutvarko cool.gif
Atsakyti
sveikos,
aš -ožiaragė,bet labiau pagal charkterį panaši į ožką, vyras - vėžys.
aš -tikras uraganas, greit susinervinu, greit apsiraminu,jis nuolat ramus kaipbelgas,niekada nepanikuoja.
aš pedantė,griežta ir punktuali, jis - plaukioja padebesiais....
aš plepė,per vakarelius daug triukšmauju,mano vyro niekada nesimato,jis tilusir santurus.
Mes kaip saulė su mėnuliu, kaipliusas su minusu, bet mes daug laiko kartu ir mums labai gerai abiem....
Atsakyti
QUOTE(ausrytuke @ 2005 08 02, 12:50)
o pas mus tai as veziuke, o mano draugas oziaragis  ax.gif  kazkur skaiciau kad oziaragiai net pedantiskai tvarkingi, taciau as saviskio ne trupucio negaliu ismokyti tvarkingumo  g.gif  ar cia man taip vienai nesiseka  cry.gif  uzsispyres net labiau uz mane veze, jei nuspres daryti pagal save tai niekaip neitikinsi nuomones pakeisti ir dar darboholikas tikras, jei jau imsis darbo tai padarys ji iki galo ir gerai

pas mus irgi taspats as vezys jis ozys biggrin.gif na maniskis irgi nera is tvarkinguju blink.gif kartais pazyzu jam uz tai,bet kiek cia zysi, neikalsiu as jam tvarkos i galva,savo kaip dare taip ir darys,na gal viena kita karta pasitvarkys is pradziu,o po to ir vel taspats doh.gif na ir pati nesu per didele pedante blush2.gif a vot del uzsispyrimo tai jooo manasis irgi uzsispyrimui netur ribu doh.gif viska darys palei save,isklausys aisku mano nuomone bet darys savaip doh.gif darbocholikas taip pat uzkietejas,kokiuose darbuose bedirbtu ten visiems jis patiks,patiks kaip dirba,darba padaro greitai ir gerai ax.gif beje dar maniskis net nesirupina del drabuziu geriau vaikscios visas perplyses bet kokios aparaturos tai tures,labai dievina gera aparatura,geras masinas. Jei is darbo pareis nervuotas,zinoma visus nervus islies ant manes del kokio nors menkniekio,tada pykstames doh.gif jei pareina is darbo patenkintas,su nuotaika nesioja mane ir sunu po kambarius,buciuoja tada buname laimingi thumbup.gif
Atsakyti
na va.pagaliau radau,kur paslepta sita temele.mat esu oziarage,o jis- veziukas.dar visai svieziai susijungeme ziedeliais.kalbant apie santykius..tai vieni spalvingiausiu santykiu mano gyvenime.viena diena audra,kita-shtilis..kalbant apie pykcius.ju buna nedaug,bet laaabai karsti. jei ne mano noras susitaikyti turbut jis uzsisklestu keliom dienom.kalbant apie juos,kaip apie darbuotojus,tai zmones,kuriuos budama virsinyke is karto pasirinkciau.mat darbus atlieka kruopsciai ir saziningai.nekencia melo. dievina seima ir namus.tai turbut mylimiausias zmogus vaiku tarpe.labai sumaniai moka su jais sutarti (nebutinai su savais),pasheles ir sirdyje visada jaunas zmogus!ah..sustabdykit,nes jau ysibegejau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dopa @ 2005 07 25, 22:59)
Na būtent tokia pora mes esame: jis - vėžys, aš - ožiaragis. Žinai, mano manymu mes visai nebloga pora. Man patinka jo šeiminiškumas, meilė vaikui. Tai begalo geras žmogus. Aš gal tokia griežtesnė, bet jis moka mane nuraminti. Tiesa tai, kad tarkim vat darbe jis yra vienas žmogus, o namie jau kitas. Stebint kaip jis dirba, atrodo jis man toks labai reiklus žmogus, teko mums kartu dirbti jis buvo man kaip ir viršininkas, tai mane spaudė smarkiai, o štai namie tironas pavirsdavo švelniu katinu. Tai žmogus mėgstantis vienatvę, jei turi kokių problemų tai nori jas spręsti vienas pats, o aš aišku noriu padėti, nuolat klausinėdama jį tik dar labiau sunervinu ir mes tada suipykstam. O štai kai man sunku, noriu artumo ir išsikalbėjimo su juo. Na vat tokia pora mes esame, o kaip jūs?



Pas mus irgi panašiai. Aš ožiaragis, jis - vėžys. Mes jau beveik 7 metai kartu ir tikrai esu labai laiminga, iš jo taip pat galiu spręsti, kad yra laimingas. Vėžys - tikrai šeimos žmogus, labai geras, rūpestingas, turime 2 savaičių mažiuką, tai negaliu atsistebėti jo tėviškais sugebėjimais, tiesiog - idealus tėtis thumbup.gif Ir vyras tongue.gif
Kartais aišku pasipykstame, bet po kelių minučių vėl viskas tvarkoj mirksiukas.gif
Manau, kad tokia pora labai tinkama thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes!
Kaip smagu skaityti jusu pasisakymus apie vyrus.Lyg kalbetumete apie maniski!Veziai vyrai labai geri zmones.Bet va vienas minusas: arba jie buna seimos zmones arba mergisiai!O man pasiseke (man taip atrodo:))Turiu pati geriausia vyra pasaulyje, kuris del seimos padarytu bet ka...Ramus, santurus, sneka tik esant reikalui.ir labai labai darbstus.Beje tikra tiesa, kad darbe buna visiskai kitoks: toks piktas grieztas atrodo, reiklus tik kabinejesi prie visu.O va namie tai kaip katinelis...Megsta vienatve...Nu mum gerai...
Atsakyti