Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip modeliuoti, kurti rūbus ?

Na taip... biggrin.gif
Mano specialybe tokia (Aprangos dizainas). Bet neskaitau, kad uzsiimu tuo verslu rimtai, dar ieskau savo kelio gyvenime g.gif Sau nesiuvu, nes esu perdaug kritiska, kad galeciau gerai jaustis su savo kuriniu. Kazkaip man paprasciau gatava drabuzi perdaryti, tiesa sakant taip labiau ir apsimoka mirksiukas.gif Bet va, jei reikia, kai ka pasiunu kai ka pagal uzsakymus 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergytes 4u.gif
as ir ne kokia pieseja blush2.gif kiek mokykloj ismokau manekenus torsus ir t.t. piest, tiek ir temoku. Kopijuoti nelabai man iseina. Megstu nauja sukurt, bepiesiant ir kuriasi. Visa laika kas galvoj to neiseina nupiest, gaunasi dar kitaip biggrin.gif
As visa laik svajoju mokintis aprangos dizaina wub.gif ech verysad.gif
Atsakyti
Sugalvojau kai ka... Jei norit tobulet, kazko pasimokyt, idekit savo eskiziukus, patarsim viena kitai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vovere @ 2009 01 12, 16:53)
Va cia tai grozis - kaip tik shito man ir reikia

Kaip tau aciu  wub.gif

dabar uzsiimsiu kuryba  wub.gif

aciu aciu aciu

O as taip vargstu ilgai kol nusipiesiu gal galetumet ir man padeti su jau nupiestom figurom.
Atsakyti
o kur didziausias vargas buna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautuke @ 2009 01 27, 19:54)
o kur didziausias vargas buna?  g.gif

Na mano akim ziurint gaunasi neproporcinga figura,kada ja nupiesiu.Tada trinu trinu kol vos nepratrinu poperiuje skyliu,ir gaunasi taip jog uzima dauk laiko ir pamirsti ka norejai nupiesti ,imi medziaga ir eini siuti be eskizo.
Atsakyti
Tai Tu, kad islaikytum proporcijas visada nusipiesk forizontalias pagalbines linijas. Pradzioje jos labai naudingos mirksiukas.gif paziurek ankstesniuose puslapiuose, ten bus keleta eskizu su tokiomis linijomis. Kai turi tas linijas, tada piesi pagal jas visa kuna- galva, krutine, liemuo, klubai, keliai ir t.t... Kai igusi, jokiu pagalbiniu liniju net nebereikes, ranka dirbs savaime... bigsmile.gif
Atsakyti
Paskaiciau einu pabandyti
Atsakyti
Niu ir kaip sekas pabandymai? mirksiukas.gif
Atsakyti
as buna pirma nusipiesiu drabuzi, o paskui dapiesiu galva, kojas ir rankas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2009 01 30, 14:26)
as buna pirma nusipiesiu drabuzi, o paskui dapiesiu galva, kojas ir rankas smile.gif

Rimtai? Niu cia vienas is idomesniu netradiciniu piesimo budu biggrin.gif
Tai dar gerai, kad nupiesi ir rankas ir kojas ir galva, nes pamenu grupej budavo tokiu, kurios tingedavo dapiest galva ir palikdavo toki vargsa kuneli... lotuliukas.gif
Beje, kodel nei viena nenorit pasidalint savo piesinukais? Juk idomu ax.gif
Atsakyti
senokai bepiesiau blush2.gif ax.gif dabar turiu minciu, tai papaisysiu. jei pavyks-parodysiu 4u.gif
Atsakyti