Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip modeliuoti, kurti rūbus ?

QUOTE(daivuke vuke @ 2009 01 12, 12:45)
gal kas zinot, kur galima rast, kaip rubus siaurint? pvz kelnes siuo metu aktualios smile.gif
nusipirkau siuvimo masina, bet siuvime dar prie nuliuku smile.gif


Na turint brezini bet kokia detale siaurinama vertikalia kryptimi, nzn, radau toki paveiksliuka, gal matysis siek tiek g.gif
user posted image
Turbut matosi vertikali linija ant abieju brezinuku, sakykim perkirpus ta vieta, kur vertikale, galima kelniu ploti pakoreguot kiek reikia, paplatint ar pasiaurint. Na cia taip daroma su breziniais.
O su gatavais rubais tai jau atskiras mokslas biggrin.gif aisku neapsimoka visu kelniu ardyt norint jas susiaurint, tiesiog siaurinama per siules, galbut dar galima pataisyt-pasiaurint padidinant isiuvus ir pan. Cia jau improvizacija biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Vovere @ 2009 01 12, 16:53)
Va cia tai grozis - kaip tik shito man ir reikia

Kaip tau aciu  wub.gif

dabar uzsiimsiu kuryba  wub.gif

aciu aciu aciu

Visada prasom, svarbu, kad naudos butu is to, sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šaunuolė, Vovere,kad užvedei tokią temą thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Celestess, jei nesunku, atsiusk moterų figūras į herkulis@info.lt ,ačiukas! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
fantastika - mokausi dabar paishyti bigsmile.gif

didelis ACIU

P.S. o maniau kad ash viena tokia, kuri nemoku nusipieshti mirksiukas.gif
Atsakyti
oi ne, ir iš manęs piešėja nekokia!
Atsakyti
as tai pasiemu burda ir paskui modeliuoju, kaip man patinka biggrin.gif
Atsakyti
Gi nera tokio zmogaus, kuris gime mokedamas piesti. Cia labai reikia igudziu, juk zmogaus anatomija ne juokas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautuke @ 2009 01 14, 20:14)
Gi nera tokio zmogaus, kuris gime mokedamas piesti. Cia labai reikia igudziu, juk zmogaus anatomija ne juokas  bigsmile.gif


tai vat - geda - bet mokiausi paishyti/tapyti pas dailinkus, pas DA destytojus - bet "konstravimo moters" kazkaip graziai nemoku - tad tenka graziai kopijuoti doh.gif - vat aktai ish naturos pavyksta superishkai blush2.gif , o su fantazija pasirodo turiu problemu cool.gif
Atsakyti
Puikiai suprantu, bet tai ir svarbu, kad moketum ta technine puse, zinotum kaip padaryt... mirksiukas.gif O fantazijos, manau, tikrai turi, jei jau yra potraukis menams cool.gif Cia ir yra sunkiausia atrasti "savo" stiliaus modeli ir ji perteikti lape doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautuke @ 2009 01 18, 19:28)
Puikiai suprantu, bet tai ir svarbu, kad moketum ta technine puse, zinotum kaip padaryt...  mirksiukas.gif O fantazijos, manau, tikrai turi, jei jau yra potraukis menams  cool.gif Cia ir yra sunkiausia atrasti "savo" stiliaus modeli ir ji perteikti lape  doh.gif


aha - pashau dabar ant tu modeliu uzdejusi plevele - kol kas kaip robotai isheina - kazkaip nesigauna ko noretusi - doh.gif - bet su jusu pagalba manau tapsiu savamoksle modeliuotoja namu salygomis mirksiukas.gif
Atsakyti
man nupiesti tai amzdaug iseina, bet kai reikai tiksliai viska, ir sukirpti, tai tada jau problema..
Atsakyti
o man tiesa sakant labiau patinka ne popieriuje modeliuoti, piesti, o ant manekeno, iskart su medziagomis... Nes tas nupiestas modeliukas tiek daug kartu veliau pasikeicia, kad nebetenka savo pirminio zavesio... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautuke @ 2009 01 21, 19:09)
o man tiesa sakant labiau patinka ne popieriuje modeliuoti, piesti, o ant manekeno, iskart su medziagomis... Nes tas nupiestas modeliukas tiek daug kartu veliau pasikeicia, kad nebetenka savo pirminio zavesio...  doh.gif



o tu gal pati paskui ir ishkarpas darai ir siuni ?
bigsmile.gif

Atsakyti